Recreativo Huelva Španělsko - Recreativo Huelva - Zprávy

Recreativo Huelva - UD Almería 1:1

Stejně jako v minulém roce se Recreativo Huelva a Almería rozešly smírně, což nikoho příliš netěší. Chvílemi se bohužel zdálo, že hlavními protagonisty nebyly dva týmy, ale příšerný výkon rozhodčího, který si od webu Marca.com vysloužil známku 0 z deseti.

Preview: Recreativo Huelva - UD Almería

Nejvíce očekávaným derby 24. kola je sice to barcelonské, ovšem k vidění bude také souboj dvou andaluských celků, konkrétně Almeríe a Recreativa Huelvy. Oba týmy dělí v tabulce pouhé dva body, což dává jednomu z celkem dvaceti andaluských derby, které letošní sezónu Primera División nabízí, zvláštní náboj.

Athletic Bilbao - Recreativo Huelva 1:1

Huelva přehrála Bilbao na jeho vlastním hřišti a vzhledem k velmi špatnému výkonu domácích se nakonec bod pro hosty zdá ještě málo. Bez své hlavní útočné hvězdy - Joseba Llorenteho - Baskové vůbec nevěděli, co hrát, a bod si pravděpodobně nezasloužili.

Preview: Athletic Bilbao - Recreativo Huelva

Čas se naplnil a Huelva je odhodlaná dobýt katedrálu fotbalu, čímž by se pomstila za vyřazení z Copa del Rey. Ale Athletic i přes porážku z posledního utkání není ve špatné formě a je pro domácí zápas jasným favoritem.

Recreativo Huelva - Atlético Madrid 0:3

Atlétiko Madrid rychle vyřídilo domácí Recreativo Huelva, mezi střelce se zapsali dvakrát Forlán a jednou Aguero. Atlétiko se tak propracovalo na šestou příčku tabulky.

Preview: Recreativo Huelva - Atlético Madrid

Recreativo Huelva hostí Atlétiko Madrid, na lavičce hostujícího týmu se nově představí kouč Abel Resino. Atlétiko je sedmé, těsně za evropskými poháry, Recre se pohybuje v pásmu sestupu.

Espanyol Barcelona - Recreativo Huelva 1:1

Espanyol sahal v domácím prostředí po vítězství nad Recreativem Huelva, ale v poslední minutě zápasu o něj gólem z penalty přišel. V 62. minutě poslal domácí do vedení hlavičkou Pareja, vyrovnával Marco Rubén.

Preview: Espanyol Barcelona - Recreativo Huelva

Pro Espanyol je tato sezóna bouřlivější, než by si sám přál a po sérii špatných výsledků je momentálně v sestupových vodách. A to do Barcelony v neděli přijede v pohodě hrající Huelva.

Recreativo Huelva - Real Betis 1:0

Andalusie má za sebou malé derby, Recreativo Huelva vydřelo výhru nad Betisem v poměru 1:0. Jediný gól utkání dal v 72.minutě Camuňas. Huelva se tak v tabulce posunula před Betis, šest bodů nad sestupové příčky.

Preview: Recreativo Huelva - Real Betis

Recreativo Huelva i Betis se pohybují jen pár bodů nad sestupovými příčkami. Andalusie zažije další derby, ani jeden z celků nemá body na rozdávání.

Recreativo Huelva - Sporting Gijón 2:0

Recreativo Huelva se vzdálilo sestupovým vodám po vítězství nad špatně hrajícím Sportingem Gijón.

Preview: Recreativo Huelva - Sporting Gijón

Příjemné překvapení letošní sezony Sporting Gijon zavítá na půdu sestupem ohrožené Huelvy. Zatímco Gijon má za sebou postup v Copa Del Rey a poslední ligovou výhru nad Valladolidem, Huelva jen remizovala se Santanderem 1:1.

Racing Santander - Recreativo Huelva 1:1

Ihned po zahájení zápasu se domácí chopili iniciativy a na svého soupeře tlačili jak se dalo. Otevřít skóre mohl už v 7. minutě Nikola Zigic, avšak na hostujícího brankáře Asiera Riesgona nevyzrál.

Preview: Racing Santander - Recreativo Huelva

Racing Santander hostí Recreativo Huelva, tým středu tabulky hostí celek před nedávnem se vyšvihnuvší ze sestupových příček.

Recreativo Huelva - CD Numancia 3:1

Huelva porazila na domácím stadionu Numancii 3:1 a v tabulce se posunula z devatenáctého místa na sedmnácté. Numancii patří šestnáctá pozice.