Recreativo Huelva Španělsko - Recreativo Huelva - Zprávy

Recreativo Huelva - Getafe CF 1:1

Recreativo stále neví, jaké to je vyhrát v nové sezóně na domácí půdě. A to už na Nuevo Colombino odehrálo pět utkání! Tentokráte si odtud odvezlo body Getafe, které se tak usazuje v klidném středu tabulky. Naopak domácí zůstávají v sestupových vodách.

Preview: Recreativo Huelva - Getafe CF

Getafe cestuje do Huelvy, aby tam potvrdil odobrou formu ze začátku sezóny. To Recreativco musí naopak zapnout na plný plyn, protože momentálně je na sestupových pozicích. Je sice teprve úvod ročníku, ale čím dříve se z osmnácté příčky vyhrabou, tím lépe.

Recreativo Huelva - Valencia CF 1:1

Valencie podruhé v sezoně ztratila body, když jen remizovala na hřišti Huelvy, která si připsala na své konto druhou remízu v řadě. Netopýři se i přes ztrátu dvou bodů posouvají zpět do čela tabulky. Recreativo je osmnácté.

Preview: Recreativo Huelva - Valencia CF

Vedoucí klub Primera Divsion Valencie cestuje v osmém kole La ligy na hřiště osmnácté Huelvy.

Real Valladolid - Recreativo Huelva 1:1

Ani jednomu z týmů se vstup do sezony příliš nepovedl, případná výhra ve vzájemném duelu tak mohla být impulsem k úniku ze spodních pater. Nakonec se body dělily, branky padaly vždy až v poslední minutě poločasu.

Preview: Real Valladolid - Recreativo Huelva

Kouč Valladolidu Jose Luis Mendilibar se se svým celkem velice důkladně připravuje na Recreativo Huelva, jelikož v tomto zápase půjde doslova o šest bodů.

Recreativo Huelva - Málaga CF 0:4

Huelva a Malaga vstupovaly do zápasu jako dva čtyřbodové celky, o vyrovnaný duel se ale rozhodně nejednalo. Hosté svého soupeře potupili výhrou 4:0.

Preview: Recreativo Huelva - Málaga CF

Domácí Recreativo Huelva přivítá v šestém kole nejvyšší španělské soutěže na domácím stadionu Nuevo Colombino hosty z Málagy. Huelva je s pouhými čtyřmi body až na šestnáctém místě tabulky. Málaga je se stejným počtem získaných bodů ještě o příčku níže. V případě vítězství jednoho z týmů se dotyčný posune ze spodku tabulky o něco výše. Utkání nemá favorita. Oba týmy trápí hlavně špatná produktivita. V pěti zápasech vstřelili pouze dva góly.

UD Almería - Recreativo Huelva 1:0

Domácí Almeria zvítězila díky brance Alvara Negreda nad Recreativem Huelva hubeným výsledkem 1:0.

Preview: UD Almería - Recreativo Huelva

Almería hostí rivala, na kterého nemá dobré vzpomínky. Loňské nejpříjemněšjí překvapení sezóny totiž čeká Recreativo Huelva, tedy celek, jenž jako poslední dokázal Almerískou pevnost vyloupit.

Recreativo Huelva - Athletic Bilbao 1:1

Výborný zápas byl k vidění na stadiónu Nuevo Colombino v Huelvě. Domácí se nakonec rozešli s Athleticem Bilbao smírně, což byl vzhledem k průměhu střetnutí zasloužený výsledek.

Preview: Recreativo Huelva - Athletic Bilbao

Athletic Bilbao se ve čtvrtém kole pokusí navázat na dobrý výkon z posledního utkání a proti Recreativu Huelva má za cíl tři body. Domácí se naopak budou snažit co nejrychleji zapomenout na minulé vystoupení, když od Atlética Madrid inkasovali čtyři góly.

Atlético Madrid - Recreativo Huelva 4:0

Atlético potvrdilo dobrou formu a rozmetlo Recreativo Huelva výsledkem 4:0. Vítězný gól dal už v sedmé minutě Sergio Aguero, závěrečné minuty ovšem patřily Sinama Pongollemu, který proti svému bývalému týmu vstřelil dvě branky.

Preview: Atlético Madrid - Recreativo Huelva

Atlético hostí ve třetím kole Primera División Recreativo Huelva a oba týmy doufají, že se jim podaří napravit zaváhání z minulého kola. Domácí v něm totiž prohráli ve Valladolidu, Huelva dokonce na svém stánku s Espanyolem.

Recreativo Huelva - Espanyol Barcelona 0:1

Utkání mezi Recreativem Huelva a Espanyolem směřovalo k bezbrankové remíze, v závěru ale rozhodl o výhře hostů Luis García. Svěřenci Bartholomeho Marqueze tak vyhráli i druhé utkání.