Recreativo Huelva Španělsko - Recreativo Huelva - Zprávy

Preview: Villarreal CF - Recreativo Huelva

Oba celky by rády z tohoto duelu získaly nějaké ty body. Zatímco domácí Villareal usiluje o postup do Ligy mistrů, Huelva bojuje o holé přežití. Oba se nemůžou pyšnit aktuální formou, ale výhra by se oběma stoprocentně hodila do krámu.

Recreativo Huelva - Real Madrid 0:1

Na Barcu dotírající Real ve 31. kole nejvyšší španělské soutěže znovu nezaváhal a drží si stále šestibodový odstup od vedoucích Blaugranas. Tentokrát si poradil na hřišti Huelvy s tamním soupeřem nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Jediný gól utkání vstřelil v 50. minutě Brazilec Marcelo.

Preview: Recreativo Huelva - Real Madrid

Real Madrid ztrácí na vedoucí Barcelonu stále šest bodů, nadále se ale nevzdává šancí na titul. V jednatřicátém kole se mu do cesty postaví sestupem ohrožené Recreativo, proti kterému se Realu tradičně daří.

FC Barcelona - Recreativo Huelva 2:0

Barca poněkud matným výkonem porazila sympaticky hrající Huelvu a nejméně do neděle zvýšila svůj náskok na čele na devět bodů. Blaugranas si brzy vytvořili jednobrankové vedrní, které v druhém poločase zvýšili, a mrzet je tak nemusí ani neproměněná penalta Lionela Messiho.

Preview: FC Barcelona - Recreativo Huelva

Rozjetá Barcelona a absencemi zmožená Huelva, první tým tabulky proti aspirantovi na sestup... karty se zdají být rozdány jasně. Jenže Barca už letos párkrát ukázala, že když se to nejméně očkeává, je schopna doma zaváhat. A Huelva nechá proti možná trochu unaveným Kataláncům na hřišti duši.

Recreativo Huelva - Sevilla FC 0:1

Menší z andaluských derby vyhrála hostující Sevilla, jenž porazila 1:0 domácí Huelvu. Rozjetá Sevilla tak posedmé v řadě neprohrála a připsala si šestou výhrou z těchto sedmi utkání. V tabulce si drží celek Manolo Jimeneze třetí místo, Huelva je sedmnáctá.

Preview: Recreativo Huelva - Sevilla FC

Malé andaluské derby uvidí diváci na stadionu Nuevo Colombino, kde se střetne v rámci devětadvacátého kola Primera Division Huelva se Sevillou.

Getafe CF - Recreativo Huelva 2:1

Dva přímí konkurenti bojující o záchranu svedli bitvu, která nakonec svého vítěze našla a popravdě vcelku zaslouženě. Getafe opustilo přímou bránu ohrožení a ve vyrovnané tabulce se dokonce posunulo na 13. místo, Huelva klesla na 15. pozici. Hrdinou se stal hrot Roberto Soldado, který za stavu 0:1 dvěma brankami v rozmezí tři minut duel zcela otočil.

Preview: Getafe CF - Recreativo Huelva

Getafe a Recreativo mají před sebou další klíčový duel v boji o záchranu. Pozice jsou přitom odlišné než ještě před několika týdny - Huelva se díky zatím skvělému roku 2009 sestupovým vodám vzdálila, Getafe kvůli třem porážkám v řadě padá níž a níž.

Valencia CF - Recreativo Huelva 1:1

Remíza se zrodila na stadionu Mestalla, kde se střetla domácí Valencie s Recreativem. Domácí netopýři tak znovu nedokázali zvítězit a v tabulce jim patří osmá pozice, Huelva je třináctá.

Preview: Valencia CF - Recreativo Huelva

Úvodní duel dvacátého sedmého kola Primera Division se odehraje na stadionu Mestalla, kde se střetne Valencie s Recreativem Huelva.

Recreativo Huelva - Real Valladolid 2:3

Real Valladolid drží své naděje na průnik na příčky zajišťující pohárovou Evropu, i v devíti hráčích totiž okázal vyhrát na hřišti Huelvy 3:2. Domácí celek je tak pouhé čtyři body nad sestupovými příčkami. Valladolid je na pěkném devátém místě jen čtyři body vzdálen od šestého Atlétika Madrid.

Preview: Recreativo Huelva - Real Valladolid

Recreativo Huelva změří v nedělní podvečer síly s Valladolidem. Výhra může domácí posunout ke středu tabulky, i hostům by výhra zabezpečila další odstup od sestupových příček.

Málaga CF - Recreativo Huelva 0:2

Málaga si zkomplikovala cestu do evropských pohárů, když doma podlehla Recreativu Huelva 0:2. Andalusské derby tak skončilo překvapivou výhrou hostů. V 35.minutě zkomplikoval Málaze situaci vyloučením Manuel Lolo.

Preview: Málaga CF - Recreativo Huelva

Stánek La Rosaleda bude v podvečer svědkem andaluského derby, v němž se střetnou domácí Málaga a Recreativo Huelva. V táborech obou týmů panuje zcela odlišná nálada, neboť zatímco se Boquerones vyhřívají na výsluní španělské nejvyšší soutěže, předvádějí pěknou ofenzivní hru a pravidelně bodují, jejich sok z Huelvy má velké záchranářské starosti.