CD Leganés Španělsko - CD Leganés - Zprávy

Leganés udolal Huescu 1:0

Huesca na výhru nad Betisem navázat nedokázala a v Leganésu prohrála po jediné brance Júsufa Nasjrího 0:1. Domácím přijdou tři body v záchranářském duelu vhod, zatímco hosté nadále zůstávají přikováni na samotném dně ligové tabulky a záchrana LaLigy se jim vzdaluje.

Leganés chce reagovat na pohárový debakl, proti je Huesca

Huesce stále patří až poslední místo v celé tabulce a vzhledem k bodům se z něj jen tak nehne. Už několikrát ale nováček ligy ukázal, že s ním není vždy snadné pořízení. O tři body proti němu bude v sobotu po poledni usilovat Leganés.

Leganés má zájem o setrvání Lunina, o jeho budoucnosti se teprve rozhodne

Real Madrid před letošní sezonou nepřivedl řadu velkých posil, tou největší byl brankář Thibaut Courtois a někdo z gólmanů v kádru Bílého baletu tak musel z kola ven. Z týmu podle očekávání odešel mladý Ukrajinec Andrij Lunin, ten zamířil na hostování do Leganésu a skromný klub se nebrání prodloužení spolupráce o další rok...

Espanyol ukončil trápení a Leganés porazil 1:0

Černá série Espanyolu po novém roce skončila. Katalánci doma vydřeli výhru 1:0 nad Leganésem, který naopak připravili o jeho neporazitelnost. O jedinou branku utkání se už po deseti minutách postaral Borja Iglesias.

Espanyol chce zažehnat krizi proti Leganésu

Espanyol se s minulým rokem rozloučil hodně bídně a nový rok vyhlíží jako slibný začátek. V páteční předehrávce 18. kola LaLigy se bude muset poprat s Leganésem, který je ohrožený sestupem.

Sevilla v oslabení dokázala uhrát bod s Leganésem

Sevilla nakonec vydřela bod z utkání s Leganésem a ještě za něj musí být hodně ráda. Prakticky celý druhý poločas totiž hrála v početním oslabení poté, co se nechal vyloučit Franco Vázquez.

Sevilla zamíří do Leganés

Třetí Sevilla zamíří v rámci 17. kola LaLigy do Leganés. Oba dva týmy už dlouho nepoznaly pocit porážky. U domácích trvá bodová šňůra šest ligových zápasů, u celku z Andalusie dokonce o utkání více.

Celta si v předehrávce jen rozdělila body s Leganésem

Páteční předehrávka 16. kola španělské LaLigy nakonec nenabídla ani jednu branku. Celta doma proti Leganésu promarnila příležitost dostat se blíž k pohárovým příčkám.

Celta s novým trenérem nabírá sílu. Zastaví ji Leganés?

Celta Vigo se zase snaží stoupat tabulkou a poslední dva duely se jí povedly. V páteční předehrávce 16. kola nejvyšší španělské ligy se na Estadio Balaídos postaví proti Leganésu. Hosté se sice dostali hodně blízko sestupovým pozicím, ale už mockrát své soky překvapili.

Leganes zachraňoval doma bod s Getafe

Cenný bod si v předehrávce 15. kola připsali hosté z Getafe. Na půdě zvedajícího se Leganesu byli horším celkem, přesto se jim povedlo vyválčit remízu.

Zlepšující se Leganés čeká na hosty z Getafe

Páteční předehrávka 15. kola nejvyšší španělské soutěže dává Leganésu šanci posunout se dál od sestupových vod. Domácí tým po špatném začátku začal v posledních utkáních chytat dobrou formu a tu bude chtít zopakovat také proti Getafe.

Real Valladolid - CD Leganés 2:4

Estadio José Zorrilla zažil v sobotu skvělé utkání mezi domácím Valladolidem a hosty z Leganésu. Hostující tým potvrdil skvělou formu z posledních zápasů a odváží si 3 body za přestřelku 2:4.

Preview: Real Valladolid - CD Leganés

Real Valladolid prožil skvělé dva měsíce září a říjen, kdy sbíral body a vítězil. Období postupu tabulkou ale skončilo a poslední dobou se Valladolidu zase moc nedaří. Šanci zlomit to má proti Leganésu, který se pohybuje těsně nad propastí.

CD Leganés - Deportivo Alavés 1:0

Po Eibaru nezvládl Alavés i druhý venkovní zápas a po porážce 0:1 může vypadnout z první čtyřky. Naopak vítězství velmi pomůže Leganésu, který si do bojů o záchranu připisuje tři body. Jedinou branku zápasu vstřelil na sklonku prvního poločasu. Youssef En-Nesyri.

Preview: CD Leganés - Deportivo Alavés

Leganésu se stále nedaří odlepit se od sestupových příček, třebaže jeho výkony se zlepšují. V páteční předehrávce 13. kola LaLigy se na Estadio Municipal de Butarque pokusí překvapit hostující Deportivo Alavés.