CD Leganés (Španělsko)

Leganés udolal Huescu 1:0

Huesca na výhru nad Betisem navázat nedokázala a v Leganésu prohrála po jediné brance Júsufa Nasjrího 0:1. Domácím přijdou tři body v záchranářském duelu vhod, zatímco hosté nadále zůstávají přikováni na samotném dně ligové tabulky a záchrana LaLigy se jim vzdaluje.
12.01. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Leganés chce reagovat na pohárový debakl, proti je Huesca

Huesce stále patří až poslední místo v celé tabulce a vzhledem k bodům se z něj jen tak nehne. Už několikrát ale nováček ligy ukázal, že s ním není vždy snadné pořízení. O tři body proti němu bude v sobotu po poledni usilovat Leganés.
11.01. | Previews | žádný komentář

Leganés má zájem o setrvání Lunina, o jeho budoucnosti se teprve rozhodne

Real Madrid před letošní sezonou nepřivedl řadu velkých posil, tou největší byl brankář Thibaut Courtois a někdo z gólmanů v kádru Bílého baletu tak musel z kola ven. Z týmu podle očekávání odešel mladý Ukrajinec Andrij Lunin, ten zamířil na hostování do Leganésu a skromný klub se nebrání prodloužení spolupráce o další rok...
10.01. | Aktuality | 10 komentářů

Espanyol ukončil trápení a Leganés porazil 1:0

Černá série Espanyolu po novém roce skončila. Katalánci doma vydřeli výhru 1:0 nad Leganésem, který naopak připravili o jeho neporazitelnost. O jedinou branku utkání se už po deseti minutách postaral Borja Iglesias.
05.01. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Espanyol chce zažehnat krizi proti Leganésu

Espanyol se s minulým rokem rozloučil hodně bídně a nový rok vyhlíží jako slibný začátek. V páteční předehrávce 18. kola LaLigy se bude muset poprat s Leganésem, který je ohrožený sestupem.
04.01. | Previews | 1 komentář

Sevilla v oslabení dokázala uhrát bod s Leganésem

Sevilla nakonec vydřela bod z utkání s Leganésem a ještě za něj musí být hodně ráda. Prakticky celý druhý poločas totiž hrála v početním oslabení poté, co se nechal vyloučit Franco Vázquez.
23.12.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Sevilla zamíří do Leganés

Třetí Sevilla zamíří v rámci 17. kola LaLigy do Leganés. Oba dva týmy už dlouho nepoznaly pocit porážky. U domácích trvá bodová šňůra šest ligových zápasů, u celku z Andalusie dokonce o utkání více.
23.12.2018 | Previews | žádný komentář

Celta si v předehrávce jen rozdělila body s Leganésem

Páteční předehrávka 16. kola španělské LaLigy nakonec nenabídla ani jednu branku. Celta doma proti Leganésu promarnila příležitost dostat se blíž k pohárovým příčkám.
17.12.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Celta s novým trenérem nabírá sílu. Zastaví ji Leganés?

Celta Vigo se zase snaží stoupat tabulkou a poslední dva duely se jí povedly. V páteční předehrávce 16. kola nejvyšší španělské ligy se na Estadio Balaídos postaví proti Leganésu. Hosté se sice dostali hodně blízko sestupovým pozicím, ale už mockrát své soky překvapili.
13.12.2018 | Previews | žádný komentář

Leganes zachraňoval doma bod s Getafe

Cenný bod si v předehrávce 15. kola připsali hosté z Getafe. Na půdě zvedajícího se Leganesu byli horším celkem, přesto se jim povedlo vyválčit remízu.
08.12.2018 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
16.01. Raúl Garcia mění ve Španělsku dres
Raúl Garcia mění ve španělské lize zaměstnavatele. Obránce nehrál v Leganésu, s klubem ukončil smlouvu a následně zamířil zdarma do Girony. (abola.pt)
16.01. Real Madrid si chce stáhnout Lunina
Andrij Lunin hostuje z Realu Madrid v Leganésu a ten má zájem o prodloužení spolupráce i pro příští sezonu, vše ale nakonec zřejmě dopadne úplně jinak. Ukrajinský brankář ve španělském klubu nechytá a Bílý balet navíc vážně uvažuje o předčasném ukončení hostování, hlavním důvodem je fakt, že do Leedsu odchází gólmanská trojka Kiko Casilla. (football-espana.net)
14.01. Defenzívu Leganésu vyztuží Kravec
Na španělskou nejvyšší soutěž se může těšit Vasyl Kravec. Ukrajinský obránce opustil druholigové Lugo a posílil Leganés, ten za něho zaplatil 1,5 milionu eur. (marca.com)
13.01. Leganés čeká na zprávy o Carrillovi
Leganés včera potěšil své fanoušky výhrou nad Huescou, za tři body ovšem zaplatil ztrátou jednoho hráče. Na podrobné vyšetření musí Guido Carrillo, ofenzivní fotbalista si ve druhém poločase poranil kotník. (marca.com)
12.01. O Lunina stojí také Huesca
Dalšího nápadníka má Andrij Lunin. Mladý ukrajinský brankář před sezonou přestoupil do Realu Madrid a následně byl zapůjčen na hostování do Leganésu, který má zájem o prodloužení spolupráce o další rok. Gólman ovšem v tomto klubu nechytá a toho by ráda využila konkurenční Huesca. (marca.com)
03.01. Leganés se vyptával na Gnagnona
Joris Gnagnon v Seville nenastupuje a španělskou ligu by mohl hrát v dresu jiného klubu. O obránce se zajímá Leganés, jehož vedení se již poptávalo, za jakých podmínek by bylo možné francouzského fotbalistu získat na hostování. (football-espana.net)
03.01. Braithwaite oficiálně hostuje v Leganésu
Martin Braithwaite oficiálně odešel z Middlesbrough do Leganésu, dánský útočník bude ve španělském klubu ve zbytku letošní sezony hostovat. Leganés měl zájem i o opci na přestup, to ovšem vedení Boro neakceptovalo. (football-espana.net)
02.01. Leganés si plácl s Braithwaitem
Martin Braithwaite míří z Middlesbrough do Leganésu. Španělský klub se s dánským útočníkem už dohodl na podmínkách smlouvy a nyní dolaďuje dohodu rovněž s druholigovým anglickým Middlesbrough, transfer může být oznámen v průběhu tohoto týdne. (football-espana.net)
31.12.2018 Lunin chce zůstat v Leganésu
Brankář Andrej Lunin, který hostuje z Realu Madrid v Leganésu, chce v menším klubu zůstat i přesto, že zatím zasáhl do jediného ligového zápasu. Real prý uvažuje o tom, že by Lunina z hostování stáhl, pokud by prodal v lednovém přestupním termínu Keylora Navase. (football-espana.net)