CD Leganés (Španělsko)

Leganes zachraňoval doma bod s Getafe

Cenný bod si v předehrávce 15. kola připsali hosté z Getafe. Na půdě zvedajícího se Leganesu byli horším celkem, přesto se jim povedlo vyválčit remízu.
08.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Zlepšující se Leganés čeká na hosty z Getafe

Páteční předehrávka 15. kola nejvyšší španělské soutěže dává Leganésu šanci posunout se dál od sestupových vod. Domácí tým po špatném začátku začal v posledních utkáních chytat dobrou formu a tu bude chtít zopakovat také proti Getafe.
06.12. | Previews | žádný komentář

Real Valladolid - CD Leganés 2:4

Estadio José Zorrilla zažil v sobotu skvělé utkání mezi domácím Valladolidem a hosty z Leganésu. Hostující tým potvrdil skvělou formu z posledních zápasů a odváží si 3 body za přestřelku 2:4.
02.12. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Real Valladolid - CD Leganés

Real Valladolid prožil skvělé dva měsíce září a říjen, kdy sbíral body a vítězil. Období postupu tabulkou ale skončilo a poslední dobou se Valladolidu zase moc nedaří. Šanci zlomit to má proti Leganésu, který se pohybuje těsně nad propastí.
30.11. | Previews | žádný komentář

CD Leganés - Deportivo Alavés 1:0

Po Eibaru nezvládl Alavés i druhý venkovní zápas a po porážce 0:1 může vypadnout z první čtyřky. Naopak vítězství velmi pomůže Leganésu, který si do bojů o záchranu připisuje tři body. Jedinou branku zápasu vstřelil na sklonku prvního poločasu. Youssef En-Nesyri.
24.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: CD Leganés - Deportivo Alavés

Leganésu se stále nedaří odlepit se od sestupových příček, třebaže jeho výkony se zlepšují. V páteční předehrávce 13. kola LaLigy se na Estadio Municipal de Butarque pokusí překvapit hostující Deportivo Alavés.
22.11. | Previews | žádný komentář

Girona FC - CD Leganés 0:0

Leganés v boji o záchranu získal cenný bod na katalánské půdě v Gironě, kde se domácí příznivci museli spokojit s nudným výsledkem 0:0. Girona sice byla mírně aktivnější, jenže na branku golmana Cuellára ani jednou nevystřelila.
11.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Preview: Girona FC - CD Leganés

Girona v minulém kole hodně překvapila, když se jí povedlo porazit Valencii. Na tento výkon bude chtít navázat v duelu s Leganésem, kterému se naopak hrubě nedaří. Momentálně sídlí Leganés až na 18. místě LaLigy.
09.11. | Previews | žádný komentář

Real Betis - CD Leganés 1:0

Domácí celek Real Betis přivítal v sedmém kole CD Leganés. To na jeho půdu přijelo s cenným skalpem z minulého kola, kdy se mu podařilo vyhrát nad slavnou Barcelonou a chtělo zkusit navázat na tento výsledek.
06.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

CD Leganés - Atlético Madrid 1:1

Zápas s Borussií Dortmund se blíží a Atlétiko v generálce ztratilo body v Leganésu, přestože ještě osm minut před koncem vedlo. Hosté remízou 1:1 potvrdili, že se jim na venkovních hřištích zatím nedaří.
04.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
23.09. Leganés by nemusel platit za Lunina
Andrij Lunin v srpnu odešel z Realu Madrid na hostování do Leganésu a zatím stále čeká na první start v dresu dočasného zaměstnavatele. Ten za vypůjčení ukrajinského brankáře případně nebude muset platit, podle deníku AS Bílý balet nedostane finanční kompenzaci v případě, že Lunin za Leganés odchytá alespoň patnáct zápasů. (as.com)
12.09. Szymanowski musel na další operaci
Alexander Szymanowski si bude muset počkat na návrat do sestavy Leganésu. Argentinský křídelník naposledy hrál začátkem prosince loňského roku, od té doby má problémy se stehenním svalem a jelikož se nyní vyskytly komplikace, musel se podrobit další operaci. Doba rekonvalescence zatím není známa. (marca.com)
31.08. Leganés si půjčil záložníka Recia
Ještě jednu posilu získal Leganés, z Málagy přišel na hostování záložník Recio. (lequipe.fr)
31.08. Leganés získal ještě Merina
Sabin Merino nehrál roli v letošních plánech Athleticu a z Bilbaa odchází, útočníka si na hostování vypůjčil Leganés. (marca.com)
30.08. Braithwaite požádal o odchod z Boro
Martin Braithwaite nechce hrát druhou anglickou ligu a vedení Middlesbrough proto požádal, aby ho uvolnilo jinam. Dánský útočník by mohl zamířit do Španělska, zájem o něho mají Leganés a Girona. (bbc.com)
28.08. Lunin bude letos hostovat v Leganésu
Další letní posilou Leganésu se stal Andrij Lunin. Mladý ukrajinský brankář přichází na hostování z Realu Madrid, kde je velká konkurence a letos by dostal k dispozici jenom minimum minut. (realmadrid.com)
28.08. Gabriel Pires novou akvizicí Benficy
Benfica oznámila příchod Gabriela Pirese. Čtyřiadvacetiletý středopolař se do Portugalska vydává z Leganésu, přičemž se svým novým chlebodárcem uzavřel kontrakt do roku 2023. (lequipe.fr)
24.08. Lunina si prý nakonec vypůjčí Leganés
Andrij Lunin bude podle posledních zpráv hostovat z Realu Madrid v Leganésu, Bílý balet s tímto stěhováním údajně souhlasí. Mladý ukrajinský brankář přišel do Realu během letní přestávky a ve velké konkurenci by na něho zbylo jenom minimum minut, vedle Leganésu ho chtěly i Rayo a Valladolid. (transfermarketweb.com)