CD Leganés (Španělsko)

Leganés prohrál s Gironou 0:2

Leganés padl doma nečekaně s Gironou 0:2 a hosté se díky tomu dostali před svého sobotního soupeře. Girona potvrdila svou skvělou formu na hřištích soupeřů, když uštědřila Leganésu lekci z produktivity a vyhrála již třetí venkovní utkání v řadě.
17.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Leganés se pokusí poprvé porazit Gironu

V sobotu večer se do křížku pustí dva blízcí tabulkoví sousedi. Na Estadio Municipal de Butarque uvítá domácí Leganés hosty z Girony s vědomím, že nad nimi za posledních deset let ještě ani jednou nevyhrál.
15.03. | Previews | 1 komentář

Atlético jediným gólem porazilo Leganés

Atlético vytvořilo minimálně na pár hodin tlak na vedoucí Barcelonu, když své utkání s Leganésem zvládlo. Jediný gól utkání obstaral Saúl Ñíguez. Los Colchoneros se zároveň pozitivně naladili před veledůležitou odvetou Ligy mistrů v Turíně.
10.03. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Leganés hodlá překvapit a s Atléticem to umí

Atlético Madrid se veze na vítězné vlně a ještě předtím, než se vydá do Turína v rámci Ligy mistrů, čeká ho domácí duel s Leganésem. Leganés bude proti druhému týmu tabulky jasným outsiderem, ale už mnohokrát v sezoně dokázal překvapit a jeho obrana patří k té lepší polovině.
08.03. | Previews | žádný komentář

Domácí Óscar Rodríguez rozhodl pondělní dohrávku proti Levante

Pondělní dohrávka mezi Leganésem a Levante přinesla jedinou branku a vítězství domácího celku, který se tím pádem posunul na jedenácté místo tabulky. Z poměrně velkého množství gólovek se ujala jediná,ta ze 13.minuty v podání Óscara Rodrígueze.
05.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

CD Leganés přivítá v pondělí Levante UD

Pondělní dohrávku 26. kola LaLigy obstará duel mezi Leganés a Levante. Oba celky mají shodně bodů a patří do širšího středu tabulky, kde jsou jen malé bodové rozdíly. Leganés i Levante mají aktuálně náskok 7 bodů na sestupové příčky a zároveň ztrácí stejný počet bodů na pohárová umístění.
03.03. | Previews | 1 komentář

Leganés podle očekávání remízovalo s Valencií 1:1

Leganés se rozešel s Valencií smírně 1:1 a oba soupeři tak zůstávají přikování ve středu tabulky. Pro Valencii se jednalo již o čtrnáctou bodovou dělbu v letošní sezoně, žádný jiný tým neremizoval vícekrát a utkání podle všech prognóz nepřineslo mnoho branek.
24.02. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Leganés hostí souboj neproduktivních ofenziv

Valencia má za sebou náročné utkání Evropské ligy, které nakonec výborně zvládla. V LaLize už to ale taková paráda není a Netopýři se trápí ve středu tabulky. Podaří se jim zlepšit své postavení po zápase s domácím Leganésem?
22.02. | Previews | žádný komentář

Real Sociedad porazil Leganés a posunul se na sedmé místo

Už sedmý zápas bez porážky zaznamenal Real Sociedad. Baskický celek vsítil po změně stran tři branky a po výhře 3:0 nad Leganésem poskočil na sedmé místo tabulky. Dvakrát se prosadil Mikel Oyarzabal a skóre upravil do konečné podoby Willian José.
17.02. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Leganés našel výbornou formu a zbrojí na La Real

V sobotu večer se na stadionu Anoeta představí Leganés a pro domácí La Real to nebude snadný zápas. Oba soupeře od sebe v tabulce elitní španělské ligy dělí jen dva body a Leganés začal opět sbírat formu.
15.02. | Previews | 1 komentář
24.02. Čtyři zájemci chtěli získat Daridu
Vladimír Darida sice za Herthu BSC pravidelně nenastupuje, během ledna však odmítl bundesligový celek opustit. Jak 28letý záložník pro česká média uvedl, zájem o jeho služby měly Fenerbahçe, Leganés, Rayo Vallecano a Udinese, sám je ale ve "Staré dámě" spokojený. (transfermarketweb.com)
23.01. Leganés prodloužil smlouvu s kapitánem
Unai Bustinza spojil i další část kariéry s Leganésem, obránce a kapitán se s vedením madridského celku dohodl na prodloužení spolupráce do června 2021. (transfermarketweb.com)
16.01. Raúl Garcia mění ve Španělsku dres
Raúl Garcia mění ve španělské lize zaměstnavatele. Obránce nehrál v Leganésu, s klubem ukončil smlouvu a následně zamířil zdarma do Girony. (abola.pt)
16.01. Real Madrid si chce stáhnout Lunina
Andrij Lunin hostuje z Realu Madrid v Leganésu a ten má zájem o prodloužení spolupráce i pro příští sezonu, vše ale nakonec zřejmě dopadne úplně jinak. Ukrajinský brankář ve španělském klubu nechytá a Bílý balet navíc vážně uvažuje o předčasném ukončení hostování, hlavním důvodem je fakt, že do Leedsu odchází gólmanská trojka Kiko Casilla. (football-espana.net)
14.01. Defenzívu Leganésu vyztuží Kravec
Na španělskou nejvyšší soutěž se může těšit Vasyl Kravec. Ukrajinský obránce opustil druholigové Lugo a posílil Leganés, ten za něho zaplatil 1,5 milionu eur. (marca.com)
13.01. Leganés čeká na zprávy o Carrillovi
Leganés včera potěšil své fanoušky výhrou nad Huescou, za tři body ovšem zaplatil ztrátou jednoho hráče. Na podrobné vyšetření musí Guido Carrillo, ofenzivní fotbalista si ve druhém poločase poranil kotník. (marca.com)
12.01. O Lunina stojí také Huesca
Dalšího nápadníka má Andrij Lunin. Mladý ukrajinský brankář před sezonou přestoupil do Realu Madrid a následně byl zapůjčen na hostování do Leganésu, který má zájem o prodloužení spolupráce o další rok. Gólman ovšem v tomto klubu nechytá a toho by ráda využila konkurenční Huesca. (marca.com)
03.01. Leganés se vyptával na Gnagnona
Joris Gnagnon v Seville nenastupuje a španělskou ligu by mohl hrát v dresu jiného klubu. O obránce se zajímá Leganés, jehož vedení se již poptávalo, za jakých podmínek by bylo možné francouzského fotbalistu získat na hostování. (football-espana.net)
03.01. Braithwaite oficiálně hostuje v Leganésu
Martin Braithwaite oficiálně odešel z Middlesbrough do Leganésu, dánský útočník bude ve španělském klubu ve zbytku letošní sezony hostovat. Leganés měl zájem i o opci na přestup, to ovšem vedení Boro neakceptovalo. (football-espana.net)