CD Leganés Španělsko - CD Leganés - Zprávy

Leganés si dal vlastní gól a věnoval Bilbau tři body

Ačkoli byl domácí Leganés jediným týmem, který v duelu s Basky dokázal skórovat, ze tří bodů se paradoxně radovalo právě Bilbao. Leganés si totiž dal vlastní gól, za nějž mohou Baskové děkovat Youseffu En-Nesyrimu.

Villarreal získal proti Leganésu důležité tři body

Sestupovým příčkám se vzdaluje Villarreal, který doma porazil Leganés 2:1. Všechny branky padly až po změně stran, kdy se postupně prosadili Carlo Bacca a Karl Toko Ekambi. Leganés stihl deset minut před koncem jen korigovat, z pokutového kopu se prosadil Allan Nyom.

Bilbao potřebuje proti Leganésu reagovat na množící se ztráty

Bilbao ještě zdaleka nevzdává boj o poháry, ale musí co nejdřív zabrat. V Leganésu se chystá odčinit poslední nepříjemné zaváhání proti Realu Madrid a využít toho, že domácí Leganés rozhodně nemá optimální formu.

Villarreal v boji o záchranu přivítá Leganés

Nedělní večer nabídne souboj domácí Žluté ponorky, která stále musí bojovat o udržení v LaLize proti Leganésu. Zatímco domácí čeká ještě krušný závěr sezony, hosté se mohou vyhřívat v poklidném středu tabulky a v letošní sezoně zaskočili nejednoho favorita.

Real Madrid si veze z Leganésu jenom bod

Real Madrid si i přes velkou převahu odváží ze hřiště Leganésu jen bod. Domácí toho sice směrem dopředu moc nevymysleli, ale před koncem prvního poločasu překonal Keylora Navase utaženou střelou k tyči Jonathan Silva a Real už jen stačil vyrovnat. Krátce po změně stran rozšířilo gólovou sbírku Karim Benzema.

CD Leganés bude v pondělní dohrávce hostit Real Madrid

Pondělní dohrávka 32. kola LaLigy nabídne souboj domácího Leganésu s Bílým baletem. Domácí si užívají relativně klidného středu tabulky, odkud mají pohodlný náskok deseti bodů od sestupových příček, zatímco hosté se ještě pokouší dotírat na druhé Atletico Madrid.

Jonathan Silva v nastavením nádherným gólem zařídil Leganésu remízu

Ve čtvrtek dokázal Leganés urvat vítězství nad Valladolidem až v šesté minutě nastavení a dnes na hřišti Deportiva Alavés zachránil fantastickým gólem v nastavení remízu 1:1. Pro domácí je to v boji o evropské poháry ztráta a po 31. kole zůstanou nejlépe na sedmém místě.

Leganés v nastavení udolal Valladolid

Leganésu stačila na vítězství proti Valladolidu jediná branka, o kterou se postaral až v šesté minutě nastavení hlavičkující Guido Carrillo. Konečný výsledek musí hosty pořádně mrzet, stačilo totiž pohlídat jediný centr a měli by do tabulky cenný bod. Takhle odjíždí Valladolid s nepořízenou a dál musí o záchranu tvrdě bojovat.

Alavés se pokusí vzkřísit svou ofenzivu proti Leganésu

Leganés se díky posledním dvěma povedeným výkonům posunul na solidní dvanáctou příčku a jen málo mu chybí k definitivě záchrany. V pravé nedělní poledne by rád přidal třetí výhru v řadě na půdě Alavésu, který má za sebou naopak nepovedené chvíle.

Leganés hostí Real Valladolid

Leganés bude hostit Real Valladolid, který se potácí jen těsně nad propastí sestupu. Domácí se alespoň prozatím nachází v klidnějších vodách středu tabulky a pokud v tomto zápase zabodují, bude si jim dýchat ještě lépe.

Getafe doma nečekaně podlehlo Leganésu 0:2

Všechny body doma překvapivě přenechalo Leganésu madridské Getafe a v boji o Ligu mistrů dává naději jeho pronásledovatelům. Obě branky Leganésu padly až po změně stran, kdy se nejprve trefil Michael Santos a po něm pečetil výsledek čtyři minuty před koncem Juanfran.

Getafe bojuje o čtvrtou příčku proti venku slabému Leganésu

Getafe se na čtvrtém místě musí pořád ohlížet za záda, protože mu na krk dýchají dva blížící se konkurenti. I proto se mu hodně hodí ligový kalendář, který k němu byl poměrně milostivý. Nadělil mu totiž domácí půdu a více než hratelného soupeře v podobě Leganésu.

Leganés prohrál s Gironou 0:2

Leganés padl doma nečekaně s Gironou 0:2 a hosté se díky tomu dostali před svého sobotního soupeře. Girona potvrdila svou skvělou formu na hřištích soupeřů, když uštědřila Leganésu lekci z produktivity a vyhrála již třetí venkovní utkání v řadě.

Leganés se pokusí poprvé porazit Gironu

V sobotu večer se do křížku pustí dva blízcí tabulkoví sousedi. Na Estadio Municipal de Butarque uvítá domácí Leganés hosty z Girony s vědomím, že nad nimi za posledních deset let ještě ani jednou nevyhrál.

Atlético jediným gólem porazilo Leganés

Atlético vytvořilo minimálně na pár hodin tlak na vedoucí Barcelonu, když své utkání s Leganésem zvládlo. Jediný gól utkání obstaral Saúl Ñíguez. Los Colchoneros se zároveň pozitivně naladili před veledůležitou odvetou Ligy mistrů v Turíně.