Cádiz CF Španělsko - Cádiz CF - Zprávy

Rayo hodlá ukončit sérii pěti porážek proti Cádizu

Rayo Vallecano se v neděli krátce po obědě představí na půdě Cádizu s jasným cílem - ukončit sérii pěti ligových porážek v řadě. Zastavovat delší pád tabulkou se pokusí proti týmu, který zatím neúspěšně bojuje o zachování prvoligové příslušnosti.

Granada se s Cádizem rozešla bez branek

Granada doma jen remizovala s Cádizem a nejvíc trpěl nezaujatý divák, který se branky nedočkal. Utkání ale výrazně ovlivnila 33. minuta, v níž se nechal vyloučit domácí obránce Domingos Duarte a bez něj se domácí spíš zatáhli do obrany.

Dočká se Granada prvního vítězství v novém roce?

Granadu čeká pondělní dohrávka proti Cádizu a její fanoušci doufají v první výhru v novém roce. Ani Cádiz si nemůže vyskakovat, protože od ledna vyhrál jen jeden zápas. Oba týmy spolu sehrají přímý duel o záchranu.

Cádiz si rozdělil body s Getafe

Nerozhodný výsledek přineslo utkání mezi Cádizem a Getafe. Všechny branky padly v prvním poločase, přičemž ho orámovaly. Do vedení šli hosté, když na začátku utkání proměnil pokutový kop Borja Mayoral, ale Cádiz do šaten prostřednictvím Álvara Negreda vyrovnal.

V záchranářském souboji se utkají Cádiz a Getafe

Důležité utkání ze spodka tabulky hostí "Los Piratas". Cádiz potřebuje proti Getafe bodovat a tím se přiblížit nesestupovým příčkám. Pád do nižší soutěže hrozí i Getafe, ovšem to se na přelomu roku výrazně zvedlo.

V Cádizu gól nepadl, Celta Vigo si odváží bod

Domácí brankář Ledesma se nakonec stal hrdinou celého utkání. Šest minut před koncem byla po jeho faulu nařízena penalta ve prospěch Celty Vigo, ale brankář své zaváhání napravil a střelce Santiho Minu vychytal. Cádiz tak remizoval se Celtou 0:0.

Cádiz hledá střelce, který by mu zajistil výhru nad Celtou

První sobotní duel 24. kola LaLigy se odehraje v Cádizu, kam krátce před druhou hodinou odpolední zavítá Celta. Domácí by moc rádi uprchli z pásma sestupu, jenže klub z Viga se nachází v mnohem lepší momentální formě.

Mallorca doma porazila Cádiz

Dobrý výkon předvedla v domácím prostředí Mallorca. Proti Cádizu sice rychle prohrávala, ale dokázala se zavčasu zmátořit a dvěma góly z pokutových kopů výsledek otočit. Nejprve mířil do černého Salva Sevilla a po něm Vedat Muriqi.

Zlepšující se Cádiz čeká těžká prověrka na Mallorce

Estadio Iberostar hostí po čtvrté hodině souboj dvou týmů, které se musí potýkat s čerstvým vypadnutím z Copa del Rey. V záchranářské bitvě změří síly domácí Mallorca s Cádizem.

Valencia díky dobrému závěru porazila bojující Cádiz

Cádiz bojoval statečně a chvíli to vypadalo, že má dostatečnou převahu, aby Valencii vyřadil. Jenže domácím Netopýrům vytvořil radost na tvářích Hugo Duro gólem na 2:1 z 80. minuty a hostům moc nepomohlo ani závěrečné vyloučení Caly.

Valencia chce doma zmírnit vzestup zlepšujícího se Cádizu

Valencia se ve středu večer pokusí hodit za hlavu špatnou ligovou scénu a nadělit svým fanouškům hodně opožděný dárek v podobě postupu do další fáze Copa del Rey. Jejím rivalem bude rozhodně hratelný soupeř, Cádiz, který v lize bojuje o samotnou záchranu.

Levante klesá na poslední místo, tři body nechalo Cádizu

Cádiz ještě nevzdává boj o záchranu a dokázal to dnes odpoledne, kdy přetlačil domácí Levante. Celek z Valencie nedokázal soupeři dát ani jednu branku, zato hosté se díky trefám Negreda se Sánchezem prosadili dvakrát.

Bitvu o šest bodů sehrají poslední s předposledním

Prvním sobotním duelem 22. kola LaLigy se stane utkání domácího Levante s Cádizem. Duel dvou týmů, které mají ze všech účastníků LaLigy nejblíž k sestupu, se odehraje po obědě na Estadi Ciutat de València a půjde o hodně.

Espanyol po dramatickém závěru urval bod s Cádizem

Dramatická zápletka byla k vidění až v samém konci napínavého utkání mezi domácím Cádizem a hosty z Barcelony. Espanyol nejprve v první nastavené minutě inkasoval gól na 2:1, jenže v šesté se po mohutném tlaku dočkal vyrovnání.

Cádiz se doma pokusí překvapit favorita, Espanyol sem navíc jezdí nerad

O půl desáté večer se do sebe pustí dva týmy, kterým se minulé kolo LaLigy nepovedlo. Když se utkaly týmy Cádizu a Espanyolu, většinou platilo, že vyhrál domácí tým. Tentokrát je ale favorit na opačné straně.