Cádiz CF Španělsko - Cádiz CF - Zprávy

Real Sociedad má jistotu evropských pohárů, doma přejel Cádiz

Španělská LaLiga má dalšího jistého pohárového účastníka. Po čtvrtečním zápase s Cádizem se jím stal Real Sociedad. Baskický celek zvítězil hladce 3:0 a nejhůř může skončit na sedmém místě. Co se týče hostů, tí zůstávají mimo sestupové pozice, avšak dvě kola před koncem mají jen dvoubodový náskok.

La Real hraje doma o Evropu, hostujícímu Cádizu jde o záchranu

Cádiz ještě ani zdaleka není zachráněn a čeká ho ještě dost práce. Své šance na setrvání mezi španělskou elitou chce podpořit ve čtvrtek večer, kdy jede do Baskicka. Domácí La Real pro něj ale nebude snadnou obětí.

Cádiz zareagoval na výhru Levante i Granady a Elche zničil třemi góly

V boji o záchranu nezaváhal ani Cádiz, který doma přejel Elche 3:0. Utkání bylo dlouho bez branek a domácím pak hodně pomohlo vyloučení Ponce. Deset minut před koncem se pak obrana Elche sesypala a inkasovala tři góly.

Elche chytilo formu. Přibrzdí ho domácí Cádiz?

Sobotní podvečer nabídne Cádizu další šanci dostat se dál od sestupové propasti. A potom, co si Cádiz v minulém kole rozdělil body se silnou Sevillou, si na něj Elche musí dát pozor. Ani hosté totiž i přes dobrou formu ještě nejsou zachráněni.

Cádiz si hlasitě říká o záchranu. Pérezova nádhera umlčela Sevillu

Sevilla v duelu 34. kola LaLigy neudržela vedení a s Cádizem pouze remizovala 1:1. Vše se přitom pro domácí vyvíjelo nadějně, když se hned v sedmé minutě trefil Youssef En Nesyri, jenž tak ukončil své 12 ligových střetnutí trvající trápení. Hosté však opět předvedli svou zbraň v podobě zimní posily z Elche Lucase Péreze, který díky fantastické střele z přímého kopu zaznamenal branku ve třetím po sobě jdoucím utkání.

Cádiz stojí před noční můrou – výletem do Sevilly

Program 34. kola LaLigy začne opět už v pátek večer a tenhle čas bude chtít Cádiz využít k tomu, aby se dostal zase o něco dál od sestupové propasti. Jenže si na to nevybral snadného soupeře, protože ho čeká cesta do Sevilly.

Sága venkovních výher mezi Cádizem a Athleticem pokračovala. O výsledku rozhodla první půle

Athletic si ve 33. kole LaLigy odvezl z Cádizu vítězství 3:2 a stále živí naději na umístění v nejlepší šestce. O triumfu hostů dlouho nebylo pochyb zejména díky průběhu první půle, kdy se postupně dostali až do tříbrankového vedení. Gólem a asistencí se blýskla ofenzivní jistota Athleticu Iker Muniain. Zároveň oba týmy potvrdily pravidlo z minulých tří vzájemných soubojů, kdy jako vítěz odcházel vždy hostující celek.

Cádiz chce po Barceloně překvapit i s Athleticem Bilbao

Cádiz pořád ještě těží z minulého kola, v němž šokoval nejen Španělsko výhrou nad slovutnou Barcelonou. Ve čtvrtek večer by chtěl svoje štěstí zopakovat, tentokrát proti výrazně slabšímu soupeři než Barcelona. I Athletic ale jede do Cádizu s nadějí na tři body.

Barcelona padla, šokoval ji Cádiz

Stadion Camp Nou se ocitl na kolenou. Barcelonu, která poměrně nedávno roznesla na kopytech i slovutný Real Madrid, dnes vyřídila jediná trefa Lucase Péreze, takže tři body si z Katalánska odvezl Cádiz.

Barcelona potřebuje reagovat na pohárové zklamání proti Cádizu

Barcelona musí polykat hodně hořkou pilulku, protože vypadla z Evropské ligy! A tým trenéra Xaviho nemá moc času na regeneraci, protože v pondělní dohrávce 32. kola přijede na Camp Nou Cádiz. A to je soupeř, kterého není radno podceňovat.

Pellegriniho šťastná ruka nastartovala obrat Betisu, Cádiz se opět přiblížil sestupu

Fotbalisté Cádizu nenavázali na úspěšné výsledky z posledních týdnů, když ve 31. kole LaLigy prohráli proti Betisu 1:2. Domácí měli utkání ve svých rukou, když ještě v 77. minutě vedli. Následně přišla skvělá šestiminutovka hostů, během které se skóre otočilo. Pozdní comeback nastartovali střídající hráči. Nejprve se Cristian Tello prosadil po pouhé minutě pobytu na trávníku, rozhodující branku poté přidal z penalty Borja Iglesias.

Cádiz se pokusí ukončit domácí výsledkovou mizérii s Realem Betis

Prvním sobotním utkání 31. kola LaLigy se stane duel mezi domácím Cádizem a Realem Betis. Cíle obou týmů by už snad nemohly být vzdálenější, protože zatímco návštěva ze Sevilly bojuje o Ligu mistrů, tak domácí Cádiz se vznáší jen těsně nad sestupovým pásmem.

Valencia doma nenašla recept na Cádiz, duel skončil 0:0

Remíza 0:0 byla k vidění na stadionu Mestalla ve Valencii. Domácí Los Che sehráli s Cádizem takticky svázanou bitvu, která prakticky nenabídla žádné příležitosti. Závěrečný hvizd, kterému předcházelo vyloučení Josého Mariho osvobodil znuděné diváky v ochozech.

Dokáže Cádiz po Villarrealu překvapit i Valencii?

Cádiz se v neděli navečer pokusí zopakovat jednu úspěšnou, avšak hodně dávnou výhru. Od té doby, kdy naposledy porazila Valencii na jejím hřišti, už uplynulo víc než 30 let! Momentálně navíc Cádiz bojuje o záchranu, zatímco Valencia stále touží po pohárech.