Cádiz CF Španělsko - Cádiz CF - Zprávy

Cádiz chce smazat manko tří bodů na Granadu

Předposlední Cádiz vstoupí do 17. kola až v pondělí večer zápasem s Granadou a potřeboval by zvítězit. Oba celky totiž od sebe dělí jen tři body, takže ani Granada si se svým postavením nemůže vyskakovat.

Elche zdolalo Cádiz 3:1

Důležitého vítězství dosáhlo před vlastními diváky Elche. V souboji s Cádizem se třikrát prosadilo a protože inkasovalo jen jednou, získalo tři body. Brankáře Ledesmu postupně překonali Fidel, Morente a Josan. Čestný úspěch hostů měl na svědomí Álex Fernández.

V přímém boji o záchranu se utkají Elche s Cadízem

Na stadionu Manuela Martíneze Valera se v neděli odpoledne uskuteční souboj dvou ohrožených týmů Elche a Cadízu. V LaLize se jim nedaří, avšak v týdnu dokázaly oba postoupit do dalšího kola Copa del Rey a to by jim mohlo v dalším počínání pomoci.

Atlético si v Cádizu otevřelo střelnici a posunulo se na druhé místo

Porážka s Milánem v Lize mistrů nezanechala na Atléticu takřka žádné stopy a v nedělním ligovém zápase zvítězili Colchoneros na Cádizu vysoko 4:1. Po bezbrankové první půli si na stadionu Ramóna de Carranzy otevřeli střelnici a postupně se do sítě domácích trefili Lemar, Griezmann, Correa a Cunha. Alespoň kosmetickou úpravu výsledku zařídil čtyři minuty před koncem Lozano.

Atlético potřebuje vzpruhu. S Cádizem se mu nadmíru daří

Nedělní podvečer nás zavede do Cádizu, konkrétně na neveliký stadion Ramóna de Carranzy, kam se dostaví Atlético. Madridský gigant a vítěz posledního ročníku LaLigy se pokusí reagovat na pohárový neúspěch a trochu si vylepšit pozici.

Getafe deklasovalo Cádiz a připsalo si druhou výhru v sezoně

Teprve druhou, avšak o to působivější výhru v sezoně zaznamenalo Getafe. Madridský celek rozstřílel 4:0 Cádiz a alespoň trochu zlepšil své postavení v tabulce. Domácí rychle poslal do vedení Olivera a po změně stran postupně zvýšili skóre Cuenca, Ünal a Mata.

Getafe usiluje o druhou výhru v ročníku proti zlepšujícímu se Cádizu

Stadion Coliseum Alfonso Perez v Getafe se stane dějištěm poledního utkání v neděli a opět v něm půjde o hodně. Domácí se neskonale trápí a touží opustit poslední příčku, k čemuž by jim body z utkání pomohly. Soupeř ale bude hodně nebezpečný.

Cádiz překvapivě veze z Bilbaa tři body

Athletic se postaral o první nepříjemné překvapení kola, když v páteční předehrávce nestačil na Cádiz. Ten se dostal díky brance Salviho do vedení už v šesté minutě a už ho nepustil.

Bilbao hostí souboj dvou remízových králů

Athleticu se zatím úvod do nového ročníku celkem daří a svěřenci trenéra Marcelina by v tom moc rádi pokračovali i v páteční předehrávce 13. kola. To se na stadionu San Mamés představí Cádiz, který takovou formou rozhodně neoplývá.

Negredo zachránil Cádizu v nastavení bod proti Mallorce

Hostující Bermellones se zřejmě viděli s třemi body v kapse, jenomže v nastavení jim sudí Gómez vyřkl krutý verdikt v podobě nařízené penalty. Zákrok Sastreho na Lozana byl nešťastný, nicméně znamenal šanci na vyrovnání pro Cádiz a té se zodpovědně a účinně chopil Álvaro Negredo.

Cádiz i Mallorca chtějí ukončit čekání na vítězství

Nedělní program LaLigy odstartují ve 14 hodin Cádiz a Mallorca, přičemž půjde o souboj z druhé poloviny tabulky. V týdnu si oba aktéři připsali bod, ale zároveň prodloužili čekání na další ligové vítězství.

Villarrealu zachránil bod Danjuma, za Cádiz vsítil hattrick Lozano

Vítěz posledního ročníku Evropské ligy se stále nemůže nadechnout k optimálním výkonů. Proti Cádizu byl v domácím prostředí jasným favoritem, ale tuto roli nezvládl a nakonec byl rád za vyrovnání v páté minutě nastavení. Na straně hostů vsítil hattrick Anthony Lozano. Žlutá ponorka tak i nadále zůstává ve druhé polovině tabulky.

Dočká se Cádiz druhé výhry? Šanci má proti Villarealu

Dva celky, které začátek sezony nezastihl zrovna v nejlepší formě, se střetnou v rámci úterního zápasu vloženého jedenáctého kola španělské LaLigy. Villareal po dvou porážkách v řadě hostí Cádiz.

Cadíz doma podlehl Alavésu

Boj týmů u dna tabulky zvládlo lépe Deportivo Alavés. Domácí Cádiz srazil brankami na začátku utkání a na jeho konci Joselu. V prvním případě proměnil pokutový kop, ve druhém přízemní střelou pečetil výsledek.

Cádiz se potřebuje vzchopit a vítá nejhorší útok ligy

Sobotní odpoledne nabídne lítý souboj dvou extrémně se trápících celků. Na Estadio Ramón de Carranza se krátce po čtvrté hodině střetnou týmy domácího Cádizu s hosty z Alavésu a oba by rády podruhé v sezoně vyhrály.