St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

Preview: St. Mirren FC - Aberdeen FC

St. Mirren čeká ve čtvrtém ligovém kole Aberdeen a pro oba týmy je tohle utkání důležité. Ani jeden se soupeřů totiž nepodává na začátku sezóny nikterak zajímavé výkony a oba se pohybují ve spodní části tabulky.

Heart of Midlothian - St. Mirren FC 2:1

Hearts získali v zápase proti St. Mirrenu tři body díky vítězství 2:1. Hosté si ale zkomplikovali cestu k bodům už ve 26. minutě, kvůli vyloučení Toneta, zbytek zápasu hráli v deseti lidech.

Preview: Heart of Midlothian - St. Mirren FC

Hearts chtějí napravit prohru ze zápasu proti Rangers na svém stadionu proti St. Mirrenu. Oba týmy od sebe v tabulce dělí jen dvě pozice, ale St. Mirren doposud v novém ligovém ročníku získal jen bod za remízu.

St. Mirren FC - Kilmarnock FC 0:0

Podle očekávání byl zápas druhého kola skotské Premier League mezi domácím St. Mirrenem a hosty z Kilmarnocku velmi defenzivní, čemuž odpovídá i konečný výsledek 0:0.

Preview: St. Mirren FC - Kilmarnock FC

Dnes se na St. Mirren Parku střetnou dva kluby, které se umístily v loňské sezoně skotské Premier League ve spodní části tabulky. Každoročně velmi podceňované mužstvo St. Mirren vyzve Jefferiesův Kilmarnock.

Celtic FC - St. Mirren FC 1:0

Obhájce titulu vstoupil do nového ročníku skotské Premier League vítězně, aneb Celtic porazil nejtěsnějším možným rozdílem St.Mirren. Celý zápas rozhodla v 62. minutě kontroverzní penalta, která byla nařízena za faul na Vennegoora of Hesselinka a hostující obránce Haining dokonce dostal červenou kartu. Pokutový kop nakonec s notnou dávkou štěstí proměnil Barry Robson a zelenobílým připsal tři body.

Preview: Celtic FC - St. Mirren FC

V neděli uvidí první zápas nové sezony i diváci v Parkheadu, kde se představí domácí Celtic, který v této sezóně bude obhajovat mistrovský titul, proti St. Mirrenu, jenž v loňském ročníku skotské ligy figuroval ve spodní části tabulky.

St. Mirren FC - Rangers FC 0:3

Rangers museli v St. Mirrenu zvítězit, jinak by si ještě více zkomplikovali boj o titul, to ale nedopustili a tlak ustáli více než dobře. Už ve 4. minutě zajistil hostům vedení Boyd, ve 24. minutě a 69. minutě se ještě trefil Darcheville a pojistil tak výhru na 3:0.

Preview: St. Mirren FC - Rangers FC

St. Mirren čeká obtížný úkol, musí ubránit Rangers, kteří míří za titulem Premier League. Hosté nesmí zaváhat, což by je mohlo stát první místo a tím by nahráli do karet Celticu.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 0:0

Ve velmi vyrovnaném utkání mezi Invernessem a St. Mirrenem se diváci gólu nedočkali. Ani jeden tým své šance nedokázal přetavit v branku a gólmani po bezchybném výkonu udrželi čistá konta.

Preview: Inverness Caledonian - St. Mirren FC

Inverness, který se momentálně drží na deváté příčce ligy, čeká zápas s jedenáctým St. Mirrenem. Bude se hrát na stadionu Invernessu, proto domácí chtějí dát do zápasu vše.

St. Mirren FC - Gretna FC 0:0

Bezbrankové představení viděli diváci za slunečného počasí na St. Mirren Parku, kde domácí tým hostil Gretnu.

Preview: St. Mirren FC - Gretna FC

37. kolo skotské ligy přinese souboj dvou týmů ze dna tabulky. Proti domácímu St. Mirrenu nastoupí poslední Gretna.

St. Mirren FC - Kilmarnock FC 1:0

Napínavý zápas až do poslední minuty byl k vidění na St. Mirren Parku, v zápase mezi domácím St. Mirrenem a Kilmarnockem. Domácí vsadili na útočnou hru, která přinesla ovoce v podobě tří bodů. Hrdinou zápasu se stal Will Haining, který v nastavení rozhodl o výhře St. Mirrenu 1:0.

Utkání dvou klubů, bojujících v této sezóně na desáté, respektive jedenácté příčce, uvidí diváci v St. Mirrenu, kam přijíždí Kilmarnock. St. Mirren si v minulém kole připsal překvapivou výhru a rád by vítězství zopakoval i v tomto zápase.