St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

Preview: Kilmarnock FC - St. Mirren FC

V sobotu odpoledne se na Rugby Parku střetnou dva sousedé v tabulce, sedmý Kilmarnock přivítá o příčku hůře postavený St. Mirren.

St. Mirren FC - Inverness Caledonian 2:0

St. Mirren překvapil a hostům z Invernessu prakticky nic nedovolil. St. Mirren se vedení ujal v 17. minutě, kdy se trefil Dorman a ihned po začátku druhé půle ještě zvýšil vedení na konečných 2:0 Brady.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian

St. Mirren i Inverness bojují podle předsezóních předpokladů na příčkách zajišťující udržení se v soutěži, od sebe je po patnácti odehraných kolech dělí pouhé dva body a každá další ztráta může poražený tým velice mrzet.

Falkirk FC - St. Mirren FC 1:2

St. Mirren zaznamenal na Falkirk Stadium první vítězství po osmi zápasech, když domácí Bairns porazil 2:1. Hosty nejprve poslal do vedení Jim Hamilton, poté vyrovnal Steve Lovell. Poslední slovo měl ale hráč v černobílém dresu Dennis Wyness, který poslal tři body do St. Mirrenu.

Preview: Falkirk FC - St. Mirren FC

V sobotu odpoledne zavítá na půdu osmého Falkirku poslední tým skotské Premier League St. Mirren, jenž se na dno tabulky propadl minulý týden.

St. Mirren FC - Dundee United 0:2

Dundee United s přehledem zvládlo utkání na St. Mirren Stadium, kde zvítězilo nad místními Saints 2:0. Největší zásluhu na vítězství měl Jon Daly, který vstřelil dvě branky.

Preview: St. Mirren FC - Dundee United

Předposlední mužstvo tabulky skotské ligy přivítá ve svém stánku St. Mirren Stadium čtvrté Dundee United, které prožívá mírnou ztrátu formy.

St. Mirren FC - Celtic FC 1:3

Celtic opět nezaváhal a po rozpačitém výkonu z první půle nakonec pohodlně zvítězil nad St. Mirrenem 3:1. Do třígólového trháku dostali Celtic Samaras, Nakamura a Sheridan, v posední minutě pak snížil Hamilton.

Preview: St. Mirren FC - Celtic FC

Momentálně neporazitelný Celtic v sobotu odpoledne zavítá na půdu předposledního St. Mirrenu, jenž se v posledních utkáních podotýká s výraznou herní krizí.

Rangers FC - St. Mirren FC 2:1

St. Mirren sice na Ibrox Parku neuspěl, domácí Rangers se ale v posledních minutách obávali o body. Favorité z Glasgowa si připsali výhru 2:1, díky gólům Boyda a Davise. Za St. Mirren snižoval Franco Miranda.

Preview: Rangers FC - St. Mirren FC

Rangers v minulém kole zaváhali, čímž jim rival v boji o titul, Celtic, utekl už na rozdíl čtyř bodů. Šanci napravit remízu z Motherwellu dostanou v sobotu proti předposlednímu St. Mirrenu.

Aberdeen FC - St. Mirren FC 2:0

Branky těsně před koncem utkání v podání Andrew Considina a Sone Aluka zajistily Aberdeenu vítězství 2:0 nad St.Mirren a poprvé v sezoně se tento klub propracoval mezi elitní šestku.

Preview: Aberdeen FC - St. Mirren FC

V úterý večer nastoupí na Pittodrie Stadium proti sobě dvě mužstva, kterým zatím sezona nevychází podle představ. Aberdeen přivítá St. Mirren.

St. Mirren FC - Heart of Midlothian 0:1

Utkání mezi St. Mirren a Hearts bylo od první minuty vyrovnané a bylo jasné, že ho může rozhodnout jediný gól. I když hráli hosté od 42. minuty bez vyloučeného Stewarta, dokázal Jonsson vstřelit vítězný gól Hearts.

Preview: St. Mirren FC - Heart of Midlothian

Hearts po dobrém vstupu do nového ligového ročníku poněkud přibrzdili, šanci vrátit se na vítěznou vlnu mají ale proti St. Mirrenu. Ten je ovšem v tabulce jen o dva body za svým sobotním soupeřem.