St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

St. Mirren FC - Hibernian FC 0:0

V zápase mezi St. Mirrenem a Hibernianem se diváci gólu nedočkali. Hibernian byl o něco lepší než jeho soupeř, přesto nedokázal své šance proměnit ani jeden z týmů.

Preview: St. Mirren FC - Hibernian FC

St. Mirren a Hibernian od sebe dělí po deseti zápasech jen tři body, dá se tedy očekávat velmi vyrovnané a zajímavé utkání. Ani jeden z týmů minulý zápas nezvládl, oba si proto chtějí spravit chuť ve vzájemném souboji.

Dundee United - St. Mirren FC 2:0

Dlouho to vypadalo, že utkání Dundee – St. Mirren skončí remízou, nakonec ale domácí United v poslední pětiminutovce vstřelili zásluhou Roye O'Donovana a Craiga Conwaye dva góly a získali všechny body.

Preview: Dundee United - St. Mirren FC

Souboj o horní polovinu tabulky, i tak by se dalo nazvat střetnutí šestého Dundee United a St. Mirrenu, který okukuje příčku sedmou.

Hamilton Academical - St. Mirren FC 1:2

Hamilton si dnes připsal čtvrtou ligovou porážku v řadě, když na svém hřišti prohrál se St. Mirrenem 1:2. Velkou zásluhu na vítězství Saints měl Billy Mehmet, který chvíli před přestávkou vsítil rozhodující branku utkání.

Preview: Hamilton Academical - St. Mirren FC

Souboj dvou sousedů v tabulce bude k vidění v New Douglas Parku, kde domácí Hamilton přivítá o příčku hůře postavený St. Mirren.

St. Mirren FC - Rangers FC 1:0

Překvapení bylo po zápase mezi St. Mirrenem a Rangers slabé slovo. Předposlední tým tabulky zvítězil nad prvním 1:0, díky brance Stephena McGinna ze 77. minuty.

Preview: St. Mirren FC - Rangers FC

Skotské město Paisley v neděli prožije fotbalový svátek, domácí St. Mirren totiž na svém hřišti přivítá vedoucí tým tabulky Rangers FC. Zatímco St. Mirrenu se nedaří, Rangers jsou v nové sezóně ve formě.

Motherwell FC - St. Mirren FC 2:1

Motherwell prolomil v domácím zápase proti St. Mirrenu špatné výsledky a díky gólům Suttona a Malcolma zvítězil 2:1. Hosté přitom od 30. minutě vedli gólem Mehmeta, na vítězství to ale nestačilo.

Preview: Motherwell FC - St. Mirren FC

Souboj dvou celků ze spodní části tabulky se odehraje na hřišti Motherwellu, jenž je oproti St. Mirrenu na dosti nelichotivé pozici. Motherwell je největším zklamáním letošního ročníku, ale proti St. Mirrenu má šanci zlepšit výsledky.

St. Mirren FC - Falkirk FC 1:1

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi St. Mirrenem a Falkirkem. Skóre otevřel na začátku druhé půle hostující Graham Barrett, hned za tři minuty vyrovnal z pokutového kopu Billy Mehmet.

Preview: St. Mirren FC - Falkirk FC

Souboj dvou mužstev ze spodní části tabulky uvidí diváci na St. Mirren Parku, kde se utkají domácí Saints s předposledním týmem skotské ligy Falkirkem.

Inverness Caledonian - St. Mirren FC 1:2

Zásluhou druhého poločasu vyhrál St. Mirren na hřišti Invernessu 2:1, když se na tomto vítězství brankami podíleli Mehmet a Brady.

Preview: Inverness Caledonian - St. Mirren FC

Inverness, který se o čtyřech kolech pohybuje v první polovině tabulky, hostí St.Mirren. Ten má na svém kontě zatím jen jediný bod.

St. Mirren FC - Aberdeen FC 0:1

St. Mirren nedokázal odpovědět na gól Darrena Mackieho z 43. minuty a prohrál s Aberdeenem 0:1. I když měli domácí převahu, nemohli být s výsledkem zápasu vůbec spokojeni.