St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

Preview: Kilmarnock FC - St. Mirren FC

V dalším zápase 29. kola Skotské Premier League se utká domácí Kilmarnock proti St. Mirrenu. Hosté jsou v tabulce jen o dva body lepší než soupeř a patří jim desátá příčka, Kilmarnock je jedenáctý, dá se tedy očekávat vyrovnaný souboj.

Dundee United - St. Mirren FC 1:1

Zápas mezi Dundee United a St. Mirrenem vítěze neměl, oba kluby si připisují bod ze remízu 1:1. Nejprve poslal domácí do vedení v 69. minutě Dillon, za St. Mirren vyrovnal až v posledních minutách hry Dorman.

Preview: Dundee United - St. Mirren FC

Dundee United přivítá na svém stadionu St. Mirren a rozhodně ho nečeká lehký zápas. St. Mirren v minulém kole potrápil Celtic, kterému se povedlo vsítil gól až v závěrečných minutách hry. Dundee United ztrácí body hlavně kvůli několika remízám.

St. Mirren FC - Celtic FC 0:1

Celtic si sice odváží z Love Street všechny tři body, ale domácí St. Mirren porazil pouze 1:0. Vítězství zajistil hostům těsně před koncem Japonec Shunsuke Nakamura.

Preview: St. Mirren FC - Celtic FC

Skvěle rozjetý Celtic, který stále ztrácí čtyři body na první Rangers, dnes přijede na Love Street, kde ho čeká souboj s domácím St. Mirrenem, jenž se nachází na desátém místě skotské nejvyšší soutěže.

Falkirk FC - St. Mirren FC 4:0

Domácí Falkirk porazil rozdílem třídy St. Mirren. Svěřenci Johna Hughese zvítězili 4:0. Do střelecké listiny se po dvou brankách zapsali Scott Arfield a Patrick Cregg.

Preview: Falkirk FC - St. Mirren FC

Falkirk je o šest bodů lepší jak jeho soupeř ze St. Mirrenu, přesto se dá očekávat vyrovnaný souboj. Domácí nejsou zrovna v oslnivé formě, v posledních čtyřech ligových zápasech ani jednou neokusili chuť vítězství a propadli se na osmou pozici. St. Mirren na tom byl v poslední době lépe, přesto je až desátý.

St. Mirren FC - Inverness Caledonian Thistle 1:1

Souboj domácího St. Mirrenu a Invernessu skončil remízou 1:1. Hosty v první půli poslal do vedení Grant Munro a v druhém dějství zachránil domácímu týmu alespoň bod Billy Mehmet.

Preview: St. Mirren FC - Inverness Caledonian Thistle

Na St. Mirren Parku bude dnes k vidění souboj sedmého týmu skotské nejvyšší soutěže s klubem, jenž se nachází na desáté pozici, souboj Invernessu s domácím St. Mirrenem.

Rangers FC - St. Mirren FC 4:0

Rangers se na vítězství příliš nenadřeli a připsali si nad St. Mirrenem jasnou výhru 4:0. Do vedení se domácí dostali v 27. minutě trefou Burka. V 33. minutě zvýšil vedení Boyd a o čtyři minuty později přidal další gól Whittaker. V 81. minutě se Whittaker trefil ještě jednou a podtrhl tak jasné vítězství na 4:0.

Preview: Rangers FC - St. Mirren FC

Rangers jsou ve skvělé formě, o čemž jasně hovoří pět vítězství v Premier League v řadě. Na Ibrox Park ale přijíždí St. Mirren, který přestože je v tabulce až na deváté příčce, v posledních zápasech rozhodně nezklamal.

St. Mirren FC - Motherwell FC 3:1

St. Mirren si hlavně díky dvěma brankám Iana Maxwella zajistil všechny body po výhře 3:1 nad těžkým soupeřem z Motherwellu. Domácí St. Mirren šel do vedení už v deváté minutě gólem Corcorana, o dvě minuty později ale bylo srovnáno, když se trefil kanonýr Clarkson. O zisku tří bodů nakonec rozhodl svými dvěma trefami Maxwell.

Preview: St. Mirren FC - Motherwell FC

Motherwell přijíždí na stadion St. Mirren Park a bude chtít získat tři body, díky kterým by mohl v tabulce o něco odskočit pronásledovatelům z Aberdeenu. Na straně domácího St. Mirrenu se snaží Guy MacPherson přesvědčit své svěřence, aby ze sebe vydali proti Motherwellu maximum.

St. Mirren FC - Hibernian Edinburgh 2:1

St. Mirren si dnes připsal velice důležité tři body v boji o záchranu ve skotské nejvyšší soutěži. Černobílí porazili doma Hibernian 2:1. Domácí tým poslali do dvoubrankového vedení Ian Maxwell a Gary Mason. Za hosty těsně před koncem snížil Mickael Antoine-Curier.

Preview: St. Mirren FC - Hibernian Edinburgh

Předposlední St. Mirren bude hostit ve svém stánku sedmý Hibernian Edinburgh, který v poslední době nehraje v příliš optimální formě.