St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

St. Mirren FC - Falkirk FC 1:0

Ze střetnutí na St. Mirren Parku vyšel vítězně domácí tým, který porazil Falkirk 1:0. Hrdinou zápasu se stal Andy Dorman, jenž vsítil branku v poslední desetiminutovce.

Preview: St. Mirren FC - Falkirk FC

Osmé mužstvo tabulky proti jedenáctému, Falkirk proti St. Mirrenu, to je dnešní program skotské Premier League na St. Mirren Stadium.

Heart of Midlothian - St. Mirren FC 3:2

Díky krásnému gólu Laryea Kingstona si domácí Hearts připsali na svoje konto tři body za výhru 3:2 nad St. Mirren. Do vedení šli přitom jako první hosté střelou McCaye, Jonsson ale stačil vyrovnat a do vedení dostal ještě v první půli Hearts Gary Glen. Ve druhé půli se trefil za hosty Mason, Kingston ale rozhodl o vítězi.

Preview: Heart of Midlothian - St. Mirren FC

Hearts hrají v této sezóně jen skupinu o udržení a nyní je čeká předposlední klub tabulky, St. Mirren. Domácí budou chtít ukázat, že jedenáctý St. Mirren na ně nemá a fanoušci očekávají jasnou výhru.

Gretna FC - St. Mirren FC 0:0

V souboji dvou posledních týmů Scottish Premier League remízovala domácí Gretna se St. Mirrenem 0:0.

Hibernian FC - St. Mirren FC 2:0

Zápas mezi Hibernianem a St. Mirren měl vítěze už po pěti minutách hry. Ve čtvrté minutě vsítil vedoucí gól domácích Nish a o minutu později zvýšil na konečných 2:0 Zemmama. Do konce utkání už diváci gól neviděli a Hibernian tak získává tři body za výhru 2:0.

Preview: Hibernian FC - St. Mirren FC

Jasným favoritem utkání mezi Hibernianem a St. Mirrenem jsou domácí. Pátý klub tabulky ovšem v poslední době výsledkově klopýtal, dvě poslední utkání prohrál a může tím ztratit naději na evropské poháry. V sobotním zápase nebere Hibernian nic jiné, než tři body.

St. Mirren FC - Gretna FC 2:0

St. Mirren zvítězil ve 32. kole skotské Premier League nad finančními problémy zmítanou Gretnou 2:0. O góly vítězů se postarali Craig Dargo a Billy Mehmet. Byl to souboj nejhorších týmů skotské ligy.

Preview: St. Mirren FC - Gretna FC

Duel dvou posledních týmu tabulky bude dnes k vidění na St. Mirren Parku. Poslední Gretna nastoupí proti domácímu St. Mirrenu.

Aberdeen FC - St. Mirren FC 1:1

Aberdeen a St. Mirren se rozešli ze vzájemného souboje na Pittodrie Stadium smírně 1:1. Skóre otevřel hostující Andy Dorman, za Dons vyrovnával Lee Mair.

Preview: Aberdeen FC - St. Mirren FC

Na Pittodrie Stadium domácí Aberdeen přivítá předposlední mužstvo tabulky St. Mirren.

St. Mirren FC - Heart of Midlothian 1:1

Až v posledních minutách hry si hráči Hearts zajistili alespoň bod za remízu 1:1. St. Mirren své fanoušky mile překvapil, v 59. minutě se dokonce dostal do vedení gólem Hamiltona, sen o výhře nad těžkým soupeřem se nakonec rozplynul až v 87. minutě vyrovnáním Mikoliunase.

Preview: St. Mirren FC - Heart of Midlothian

V dalším zápase se představí jedenáctý St. Mirren a sedmé Hearts. Rozdíl mezi oběma soupeři je devět bodů, navrch mají v poslední době Hearts, což potvrdili i v minulém kole proti Invernessu. St. Mirren je z formy a i tohle utkání bude pro něj těžkým oříškem.

Preview: Gretna FC - St. Mirren FC

Na Fir Parku se odehraje souboj dvou posledních týmů tabulky. Domácí Gretna přivítá jen o jednu příčku lépe postavený St. Mirren.

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 1:0

Souboj o desátou příčku tabulky vyzněl lépe pro domácí, kteří si gólem Dannyho Invincibila z pětadvacáté minuty zajistili výhru 1:0 a tím pádem i tři body. St. Mirren klesl po tomto zápase na jedenácté místo tabulky.