St. Mirren FC Skotsko - St. Mirren FC - Zprávy

Heart of Midlothian - St. Mirren FC 1:1

Heart of Midlothian v sobotním zápase proti St. Mirrenu pouze remizoval 1:1. Domácí tým šel sice v 78. minutě do toužebného vedení 1:0 brankou Jonssona, ovšem těsně před koncem zápasu nečekaně vyrovnal Dorman.

Preview: Heart of Midlothian - St. Mirren FC

Heart of Midlothian přivítá na Tynecastlu St. Mirren a ze zápasu nebere nic jiného, než tři body. Naopak pro hostující celek by byl každý bod velkým úspěchem.

St. Mirren FC - Falkirk FC 2:2

Celkem čtyři branky padly na St. Mirren stadium, kde domácí mužstvo Guse MacPhersona remízovalo s Falkirkem 2:2.

Preview: St. Mirren FC - Falkirk FC

Na St. Mirren Parku proti sobě nastoupí desátý a jedenáctý tým skotské ligy, domácí Saints přivítají ve velmi důležitém duelu o záchranu Falkirk.

St. Mirren FC - Kilmarnock FC 1:1

St. Mirren si díky svému odhodlání nakonec připsal na konto bod za remízu 1:1 s Kilmarnockem. Hosty dostal do vedení v 29. minutě Kevin Kyle, domácí se však nevzdali a v 83. minutě přišlo vyrovnání z kopačky Dennise Wynesse.

Preview: St. Mirren FC - Kilmarnock FC

St. Mirren ve čtyřiadvacátém kole nejvyšší skotské soutěže změří na novém stadionu síly s Kilmarnockem. Ani jeden z klubů v posledních zápasech neexceloval a oba se tak propadají tabulkou směrem dolů.

Dundee United - St. Mirren FC 3:2

V dramatickém utkání na Tannadice Stadium nakonec zvítězilo domácí Dundee United, které porazilo St. Mirren 3:2. Dva góly zaznamenal domácí Warren Feeney.

Preview: Dundee United - St. Mirren FC

Součástí 23. kola Scottish Premier League je utkání Dundee United, které na Tannadice Parku přivítá St. Mirren, jehož v posledním kole přibrzdil v jeho spanilé jízdě Hibernian.

Hibernian FC - St. Mirren FC 2:0

Hibernianu se ve 22. kole skotské Premier League povedlo na Easter Road zastavit rozjetý St. Mirren, který porazil po brankách Roba Jonese a Dereka Riordana 2:0.

Preview: Hibernian FC - St. Mirren FC

Šestý tým Scottish Premier League Hibernian hostí na Easter Road rozjetý St. Mirren, který byl ještě nedávno na poslední pozici tabulky, nyní se však díky svým skvělým výsledkům vyšvihl až na osmou příčku.

St. Mirren FC - Motherwell FC 0:0

Domácí St. Mirren šel do utkání s cílem vyhrát pátý zápas v řadě, což se mu ale nakonec nepodařilo. St. Mirren ani Motherwell gól nevstřelily a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.

Preview: St. Mirren FC - Motherwell FC

St. Mirren předvádí v poslední době neuvěřitelnou jízdu, ve které hodlá pokračovat také v domácím zápase proti Motherwellu. Naváže St. Mirren na výborné výkony, nebo se ukáže Motherwell?

St. Mirren FC - Hamilton Academical 1:0

St. Mirren byl úspěšnější v souboji dvou týmů ze spodní části tabulky. Na domácím stadionu porazil Hamilton 1:0. O vítězství se postaral jedenáct minut před koncem zápasu Craig Dargo.

Preview: St. Mirren FC - Hamilton Academical

St.Mirren přivítá na svém stadionu poslední Hamilton a všichni domácí příznivci doufají, že na hřišti uvidí útočníka Jima Hamiltona, který se zranil v posledním zápase.

Kilmarnock FC - St. Mirren FC 0:1

St. Mirren pokračuje ve vítězné sérii, tentokrát zvítězil na Rugby Parku nad domácím Kilmarnockem 1:0. Jedinou branku utkání vsítil ve 38. minutě Andy Dorman.