Falkirk FC Skotsko - Falkirk FC - Zprávy

Preview: Hibernian FC - Falkirk FC

Ve druhém kole skotské ligy si bude chtít Hibernian napravit chuť po nevydařeném vstupu do sezony, v cestě mu však bude stát houževnatý Falkirk Johna Hughese.

Falkirk FC - Rangers FC 0:1

Hrdinou Rangers v zápase proti Falkirku se stal litevský kanonýr Andrius Velička, jenž si za glasgowský tým připsal premiérový gól. Blíže výhře byli přitom domácí, kteří ale neproměnili penaltu.

Preview: Falkirk FC - Rangers FC

Rangers vstupují do nové sezóny s cílem neopakovat smolný konec minulého ročníku ligy a rádi by začali stejnými výkony, jako v minulé sezóně. V prvním utkání Premier League nastoupí ve Falkirku.

Kilmarnock FC - Falkirk FC 2:1

Kilmarnock ukončil nepříliš podařenou sezonu těsným vítězství nad Falkirkem v poměru 2:1. Hosty nejdříve poslal do vedení Pedro Moutinho, Killie však zbraně nesložili a brankami Mehdiho Taouila a Paula Di Giacomoa otočili vývoj utkání.

Preview: Kilmarnock FC - Falkirk FC

K poslednímu zápasu pojede nejlepší tým skupiny o udržení Falkirk na Rugby Park, kde ho přivítá domácí Kilmarnock, který se nachází na jedenácté příčce.

Falkirk FC - Inverness Caledonian 2:1

Důležité vítězství na honbě za sedmou příčku zaznamenal Falkirk, který doma porazil Inverness 2:1. Do dvou brankového vedení šli domácí zásluhou Michaela Higdona a Carla Finnigana. V poslední minutě pouze snížil z penalty Barry Wilson.

Preview: Falkirk FC - Inverness Caledonian

V předposledním kole letošního ročníku skotské ligy se střetne Falkirk, jenž nastoupí na domácí půdě, s o příčku hůře postaveným Invernessem.

Falkirk FC - Heart of Midlothian 2:1

Falkirk si s Hearts poradil a získává tři body za výhru 2:1. Úvodní branka padla v 45. minutě, když se za Falkirk trefil Scobbie. 52. minuta znamenala druhý gól, tentokrát z kopačky Finnigana a pokud chtěli hosté s výsledkem něco udělat, museli začít hrát aktivněji. To se jim vyplatilo v 77. minutě, když snížil Cesnauskis, více se už ale nestalo.

Preview: Falkirk FC - Heart of Midlothian

V jediném pondělním zápase se představí dva kluby se stejným počtem odehraných zápasů, i stejným ziskem bodů. Očekává se, že utkání mezi Falkirkem a Hearts bude hodně zajímavé.

St. Mirren FC - Falkirk FC 1:0

Ze střetnutí na St. Mirren Parku vyšel vítězně domácí tým, který porazil Falkirk 1:0. Hrdinou zápasu se stal Andy Dorman, jenž vsítil branku v poslední desetiminutovce.

Preview: St. Mirren FC - Falkirk FC

Osmé mužstvo tabulky proti jedenáctému, Falkirk proti St. Mirrenu, to je dnešní program skotské Premier League na St. Mirren Stadium.

Falkirk FC - Gretna FC 0:0

Bezbrankovým výsledkem skončilo utkání spodní šestky mezi Falkirkem a poslední Gretnou.

Preview: Falkirk FC - Gretna FC

Jako jasný favorit půjde do dnešního utkání domácí Falkirk, který ve svém stánku přivítá poslední Gretnu.

Aberdeen FC - Falkirk FC 2:1

V souboji o "Top Six" zvítězil Aberdeen, který na svém hřišti přehrál Falkirk v poměru 2:1. Hrdinou večera se stal Chris Maguire, jenž vstřelil obě branky domácích.

Preview: Aberdeen FC - Falkirk FC

Na Pittodrie Stadium se dnes odehraje velice klíčové utkání o postup do "Top Six". Aberdeen přivítá Falkirk.