Falkirk FC Skotsko - Falkirk FC - Zprávy

Falkirk FC - Aberdeen FC 0:1

Hlavička Lee Millera rozhodla o prvním vítězství Aberdeenu za posledních šest zápasů a také o třech bodech ve Falkirku. Miller vsítil jediný gól zápasu ve 48. minutě a Aberdeen se díky němu dostal z poslední ligové pozice.

Preview: Falkirk FC - Aberdeen FC

Zápas mezi Falkirkem a Aberdeenem bude zároveň soubojem dvou nejhorších mužstev letošní sezóny. Především od Aberdeenu se tak špatný začátek sezóny nečekal a svěřenci kouče Calderwooda se proto musí co nejdříve výsledkově zlepšit.

Motherwell FC - Falkirk FC 3:2

Po pětigólové přestřelce na Fir Parku se nakonec z vítězství radoval domácí Motherwell, který porazil Falkirk 3:2. Za vítězný tým se trefili Jamie Murphy, Chris Porter a John Sutton.

Preview: Motherwell FC - Falkirk FC

Na Fir Parku se střetnou dva sousedi v tabulce, desátý Motherwell přivítá čtyři hodiny po poledni devátý Falkirk, který začíná tabulkou stoupat vzhůru.

Falkirk FC - Hamilton Academical 4:1

Falkirk konečně podal výkon hodný týmu, který má namířeno do horní poloviny tabulky skotské ligy. V domácím zápase porazil nováčky z Hamiltonu 4:1.

Preview: Falkirk FC - Hamilton Academical

Hamilton, jenž ve středu vyřadil Motherwell z Ligového poháru, dnes přijede na půdu stále posledního Falkirku.

St. Mirren FC - Falkirk FC 1:1

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi St. Mirrenem a Falkirkem. Skóre otevřel na začátku druhé půle hostující Graham Barrett, hned za tři minuty vyrovnal z pokutového kopu Billy Mehmet.

Preview: St. Mirren FC - Falkirk FC

Souboj dvou mužstev ze spodní části tabulky uvidí diváci na St. Mirren Parku, kde se utkají domácí Saints s předposledním týmem skotské ligy Falkirkem.

Falkirk FC - Heart of Midlothian 2:1

Na Falkirk Stadium se dnes z výhry radoval domácí tým, který porazil Heart of Midlothian 2:1. Zápas rozhodl v nastaveném čase Scott Arfield.

Preview: Falkirk FC - Heart of Midlothian

Poslední Falkirk, jenž ve čtyřech kolech ještě nebodoval, přivítá třetí tým tabulky Heart od Midlothian. Hearts po mizerné minulé sezóně odstartovali tu novou ve slušné formě.

Falkirk FC - Inverness Caledonian 1:2

Ani ve čtvrtém utkání nedokázal Falkirk bodovat, na domácím hřišti podlehl Invernessu 1:2. Nejprve poslal domácí tým do vedení Mark Stewart, odpověď pak přišla z kopaček Dona Cowieho a Dougie Imrieho.

Preview: Falkirk FC - Inverness Caledonian

Falkirk je jako jediný tým v nejvyšší skotské lize stále bez bodu, což bude chtít dnes změnit v domácím zápase proti Invernessu, ten okupuje střed tabulky.

Celtic FC - Falkirk FC 3:0

Celtic v domácím zápase proti nepříjemnému soupeři z Falkirku podal skvělý bojovný výkon a odčinili ztrátu bodů z minulého ligového kola.

Preview: Celtic FC - Falkirk FC

O první body v letošním ročníku skotské nejvyšší soutěže přijede bojovat Falkirk do Parkheadu, kde se mu postaví tamní Celtic, jenž po ztrátě bodů z minulého kola chce vyhrát.

Hibernian FC - Falkirk FC 3:2

Hibernian si poradil s Falkirkem rozdílem 3:2 a získal za výhru tři body. Dvěma góly pomohl domácím k vítězství Colin John Nish.