Falkirk FC Skotsko - Falkirk FC - Zprávy

Preview: Rangers FC - Falkirk FC

Dnes uvidí fanoušci na Ibrox stadionu střetnutí dvou týmů, kterým se v letošní sezoně velmi daří. Lídr tabulky Rangers, kteří stále drží před Celtikem čtyřbodový náskok, přivítají šestý Falkirk.

Falkirk FC - Celtic FC 0:1

Celtic dovedl do vítězného konce napínavý duel na Falkirk stadionu. Zeleno-bílí domácí tým porazili 1:0. Jediný gól vsítil Scott McDonald.

Preview: Falkirk FC - Celtic FC

Obhájce titulu Celtic, který nyní okukuje druhou příčku skotské ligy, zavítá na stadion šestého Falkirku.

Gretna FC - Falkirk FC 2:0

Gretna díky vcelku překvapivému vítězství 2:0 nad Falkirkem zaznamenala třetí plný bodový zisk v této sezoně. Střelecky se prosadili Kenny Deuchar a Paul Murray.

Preview: Gretna FC - Falkirk FC

Poslední Gretna přivítá ve svém stánku Falkirk, který i přes remízu v posledním zápase hraje ve výtečné formě a je pro soupeře vždy velkou hrozbou.

Falkirk FC - Aberdeen FC 0:0

Falkirk uhrál na svém stadionu bezbrankovou remízu s Aberdeenem a přerušil tak svou sérii čtyř vítězných utkáních v řadě.

Preview: Falkirk FC - Aberdeen FC

Nesmírně zajímavý duel bude k vidění na Falkirk stadionu, kde skvěle rozjetý domácí tým, který díky sérii vítězství hájí šestou příčku, přivítá na svém stadionu o jedno místo výše postavený Aberdeen.

Kilmarnock FC - Falkirk FC 0:1

Jeden ze tří středečních duelů se odehrál na Rugby Parku, kde domácí Kilmarnock podlehl Falkirku 0:1. O jediný gól se postaral hned v úvodu utkání hostující Carl Finnigan.

Preview: Kilmarnock FC - Falkirk FC

Součástí prvního novoročního kola skotské Premier League je souboj devátého Kilmarnocku, který doma přivítá rozjetý Falkirk, jenž se nachází na sedmé příčce.

Falkirk FC - Hearts of Midlothian 2:1

Dlouhá série Hearts bez vítězství pokračuje. I když hosté od 28. minuty vedli po gólu Palazuelose, nedokázali vedení udržet a po dvou rychlých gólech Falkirku ve druhém poločase nakonec odjeli domů bez bodů.

Preview: Falkirk FC - Hearts of Midlothian

Falkirk v posledních zápasech potvrdil vzestup formy, naopak jeho soupeři Hearts se nedaří a při dalším slabém výkonu plánují jejich příznivci protesty. Hearts nevyhráli už šest utkání v řadě a fanoušci klubu volají po změnách ve vedení.

Falkirk FC - Inverness Caledonian Thistle 1:0

Po vítězství z minulého týdne si Falkirk připisuje na své konto tři body i dnes. Na domácím hřišti porazil Inverness 1:0. O jediný gól zápasu se postaral Gerard Aafjes.

Preview: Falkirk FC - Inverness Caledonian Thistle

Na Falkirk Stadionu bude na druhý svátek vánoční k vidění souboj sedmého a osmého týmu skotské nejvyšší soutěže. Domácí Falkirk přivítá o příčku výše postavený Inverness.

Motherwell FC - Falkirk FC 0:3

Falkirk si odváží z Motherwellu tři body za jasnou výhru 3:0. Falkirk vstřelil všechny góly až ve druhé půli, ve 49. minutě se trefil Higdon, v 60. minutě ten samý hráč vedení zvýšil a o pět minut později přidal třetí gól Falkirku Cregg.

Preview: Motherwell FC - Falkirk FC

Devátý tým skotské nejvyšší soutěže Falkirk zavítá v osmnáctém kole na stadion Motherwellu, který je v tabulce hned v závěsu za vedoucí dvojicí z Glasgow.