Falkirk FC Skotsko - Falkirk FC - Zprávy

Preview: Falkirk FC - St. Mirren FC

V sobotu odpoledne zavítá na půdu osmého Falkirku poslední tým skotské Premier League St. Mirren, jenž se na dno tabulky propadl minulý týden.

Falkirk FC - Hibernian FC 1:1

Hibernian nenavázal na fantastický minulý zápas a z Falkirku si odváží pouze bod za remízu 1:1. Falkirk od 69. minuty vedl díky gólu Darrena Barra, osm minut před koncem však srovnal stav na 1:1 Colin John Nish.

Preview: Falkirk FC - Hibernian FC

Falkirk nastoupí v šestnáctém ligovém kole proti Hibernianu, jenž v minulém zápase konečně ukázal svoji ofenzivní kvalitu. Hibs by rádi prokázali ve Falkirku stejnou formu, s jakou zvítězili nad Motherwellem.

Heart of Midlothian - Falkirk FC 2:1

V zápase mezi Hearts a Falkirkem zůstaly tři body doma. Hosté sice od 16. minuty vedli gólem Lovella, o chvíli později však vyrovnal Aguiar a v 59. minutě zařídil domácím plný počet bodů skvělým gólem Driver.

Preview: Heart of Midlothian - Falkirk FC

Hearts si v posledních ligových zápasech vedli velice dobře a díky třem výhrám v řadě poskočili na třetí příčku. Zastavit jejich skvělou formu se bude snažit Falkirk, nevyzpytatelný tým ze středu tabulky.

Falkirk FC - Motherwell FC 1:0

Falkirk pokračuje v sérii bez porážky a po třech remízách si brankou Michaela Higdona zajistil vítězství 1:0 v zápase proti Motherwellu.

Preview: Falkirk FC - Motherwell FC

Na Falkirk Stadium se představí šestý tým skotské Premier League Motherwell, proti kterému se postaví domácí Bairns.

Inverness Caledonian - Falkirk FC 1:1

Souboj dvou týmů ohrožených sestupem svého vítěze nenašel. Hosté z Falkirku sice od 19. minuty zásluhou Higdona vedli, ale domácí mužstvo dokázal deset minut před koncem spasit střídající Adam Rooney, který upravil na konečných 1:1.

Preview: Inverness Caledonian - Falkirk FC

Celky z dolních pater SPL si to rozdají o velmi důležité body, otázkou je, kdo je papírovým favoritem. Falkirk je desátý s pouhým dvoubodovým náskokem na sestupující Hamilton, Inverness po překvapivých třech bodech z Hibernianu opět ukázal, že když jde do tuhého, tak umí zabrat a možná právě jim se více věří na bodový zisk.

Hamilton Academical - Falkirk FC 1:1

Smírně se rozešli fotbalisté na New Douglas Parku, kde domácí Hamilton remizoval 1:1 s Falkirkem. Accies poslal do vedení James McCarthy, vyrovnání hostům přinesl Michael Higdon.

Preview: Hamilton Academical - Falkirk FC

Souboj dvou týmů z dolních pater tabulky se uskuteční na půdě Hamiltonu, tudíž na New Douglas Park, poslední a zároveň domácí celek Academical přivítá desátý Falkirk. Oba týmy potřebují nutně zvítězit aby se jejich špatná pozice v lize zlepšila.

Falkirk FC - Dundee United 0:0

Bezgólové představení viděli diváci na Falkirk Stadium, kde se domácí tým utkal s rozjetým Dundee United.

Preview: Falkirk FC - Dundee United

Momentálně ve skvěle formě hrající Dundee United nastoupí na hřišti předposledního týmu tabulky Falkirku, kde se pokusí rozšířit svou vítěznou sérii.

Kilmarnock FC - Falkirk FC 1:2

Důležité vítězství si připsal na své konto před tímto kolem poslední Falkirk, který zdolal mírně favorizovaný Kilmarnock.

Preview: Kilmarnock FC - Falkirk FC

Falkirk se pokusí odlepit od posledního místa případnou výhrou na Rugby Parku, kde mu bude v cestě stát domácí Kilmarnock.