Falkirk FC Skotsko - Falkirk FC - Zprávy

Falkirk FC - Aberdeen FC 1:0

Důležité vítězství si připsal Falkirk, který na svém hřišti porazil mírného favorita zápasu Aberdeen 1:0. Jedinou branku vstřelil kanonýr Michael Higdon.

Preview: Falkirk FC - Aberdeen FC

Sestupovým pásmem ohrožený Falkirk přivítá ve svém stánku pátý celek skotské Premier League, Calderwoodův Aberdeen.

Motherwell FC - Falkirk FC 1:1

Motherwell nenavázal na poslední vydařené výsledky a s Falkirkem uhrál pouze remízu 1:1. Do vedení šli domácí ve 43. minutě brankou Clarksona, po přestávce však na konečných 1:1 srovnal stav Holden.

Preview: Motherwell FC - Falkirk FC

Motherwell se po hrůzostrašném startu do sezóny zvedá a hodlá zamířit do vrchních pater tabulky, naopak hosté z Falkirku bojují o udržení se v lize a ani v následujícím zápase se jim nedávají velké šance na zisk důležitých bodů.

Rangers FC - Falkirk FC 3:1

Rangers si připsali další vítězství, 3:1 vyhráli nad Falkirkem. Přitom outsider zápasu se ujal vedení díky brance Lovella, ve 45. minutě ale vyrovnal z penalty Boyd a tentýž hráč zařídil deset minut před koncem zápasu vedení. Na konečných 3:1 upravil stav Davis.

Preview: Rangers FC - Falkirk FC

Rangers by se znovu rádi přiblížili vedoucímu týmu tabulky, Celticu a nyní k tomu mají velice dobrou příležitost. Narazí totiž na předposlední Falkirk, jak je ale známo, i týmy ze dna tabulky dokážou překvapit.

Falkirk FC - Kilmarnock FC 1:1

Remízou 1:1 skončil duel domácího Falkirku s Kilmarnockem. Bairns poslal do vedení v první půli Steve Lovell, za hosty v druhém dějství odpověděl David Fernandez.

Preview: Falkirk FC - Kilmarnock FC

Naprosto z formy hrající Falkirk se bude chtít bodově chytnout na domácím hřišti proti Kilmarnocku, který hájí sedmou pozici a střádá plány na útok do horní poloviny tabulky.

Dundee United - Falkirk FC 1:0

Dundee United v domácím utkání, které bylo součástí dvacátého kola skotské ligy, nezaváhalo, ze souboje s Falkirkem si odneslo výhru 1:0. Jedinou branku vstřelil Scott Robertson.

Preview: Dundee United - Falkirk FC

Zápas třetího s devátým uvidí diváci ve skotské nejvyšší soutěži na stadiónu Tannadice Park. U domácích Dundee stále visí otazník nad startem nejlepšího střelce Francisca Sandazy.

Falkirk FC - Celtic FC 0:3

Celtic nedovolil Falkirku překvapit a i když se do vedení hosté dostali až v druhé půli utkání, výhru 3:0 si pohlídali. Vedení zajistil Celticu ve 48. minutě Samaras, Falkirk tedy musel otevřít hru, nakonec však v nastavení ještě dvakrát inkasoval.

Preview: Falkirk FC - Celtic FC

Celtic se bude snažit napravit "edinburghské" zaváhání proti devátému týmu tabulky Falkirku, který nastoupí před domácím publikem.

Aberdeen FC - Falkirk FC 2:1

Tři body si z domácího utkání odnesli hráči Aberdeenu, kteří porazili 2:1 Falkirk. Do dvoubrankového vedení dostal domácí mužstvo Lee Miller, minutu před koncem pouze korigoval výsledek Steve Lovell.

Preview: Aberdeen FC - Falkirk FC

Souboj týmů, kterým by určitě slušelo lepší postavení v tabulce skotské ligy, než na jakém se nyní nachází, se uskuteční na Pittodrie Stadium, kde domácí Aberdeen hostí Hughesův Falkirk.

Falkirk FC - St. Mirren FC 1:2

St. Mirren zaznamenal na Falkirk Stadium první vítězství po osmi zápasech, když domácí Bairns porazil 2:1. Hosty nejprve poslal do vedení Jim Hamilton, poté vyrovnal Steve Lovell. Poslední slovo měl ale hráč v černobílém dresu Dennis Wyness, který poslal tři body do St. Mirrenu.