ADO Den Haag Nizozemsko - ADO Den Haag - Zprávy

Den Haag se rozešel s Heerenveenem smírně

Možná že Heerenveen měl v Den Haagu více ze hry, statisticky na tom byl o něco lépe než jeho soupeř, nakonec však zachraňoval aspoň bod jen dvě minuty před koncem zásluhou Svena Botmana. Domácí nakročili po proměněné penaltě Michiela Kramera ke svému prvnímu vítězství nad Srdíčky od roku 2015, o těsné vedení ale ve finále přišli.

Nevalně působící Den Haag přivítá Heerenveen

Den Haag před týdnem velmi překvapivě porazil venku rozjeté Vitesse a v Eredivisie utnul svou negativní sérii pěti porážek v řadě. Následně se mu však vůbec nevedlo podle představ v Nizozemském poháru, ze kterého hned na začátku vypadl. Tentokráte se mu do cesty postaví v dobré formě hrající Heerenveen, jenž v lize neprohrál pětkrát za sebou.

Den Haag si překvapivě vyšlápl na Vitesse

Vitesse utrpělo hodně nečekanou ztrátu. V souboji s Den Haagem, který do této chvíle prohrál pětkrát v řadě a okupoval v tabulce červené příčky, bylo jasným favoritem. Jenže teprve podruhé v sezóně nevstřelilo jedinou branku, nenavázalo na svá čtyři vítězství v řadě a neuzmulo nakonec ani bod. Bídné byly především úvodní chvilky utkání.

Nabuzené Vitesse přivítá trápící se Den Haag

Minulý týden Vitesse ukázalo, že ani po reprezentační přestávce nic neztratilo ze svého elánu, vyhrálo snadno na půdě Venla a rádo by na svůj výkon navázalo i proti Den Haagu, jemuž se naopak od půlky září opravdu hrubě nedaří. Arnhemský celek si zatím nemůže na nic stěžovat, nachází se totiž na třetím místě tabulky jen tři body za prvním Ajaxem.

Zwolle udolalo v důležitém souboji konkurenční Den Haag 3:1

V souboji dvou trápících se celků nakonec uspělo domácí Zwolle, které tak přerušilo svou šňůru tří porážek v řadě za sebou. Konkurenční Den Haag zdolalo po výsledku 3:1, i když od samého začátku prohrávalo. Díky tomu se posunulo na třináctou pozici s deseti body, naopak hosté utrpěli pátou porážku za sebou a s pouhými šesti body na kontě jsou až šestnáctí. Český krajánek v dresu ADO Tomáš Necid začal na lavici náhradníků a na hřiště přišel v 77. minutě.

Zwolle i Den Haag se trápí, oba se nyní pokusí přerušit svou sérii porážek

PEC určitě nemůže být spokojeno se svými dosavadními výsledky, po více jak čtvrtině soutěže má na kontě pouhých sedm bodů a patří mu až čtrnáctá pozice, kterou určitě bude chtít co nejdříve vylepšit. Nyní narazí na Den Haag a dá se očekávat nervózní a dramatický souboj. Hosté taktéž výrazně zaostávají za očekáváním, doposud vybojovali ještě o jeden bod méně a nacházejí se až na šestnáctém barážovém místě.

Ajax počtvrté za sebou neinkasoval, další tři body si odváží z Den Haagu

Ajax nezaváhal ani ve svém dalším zápase na ligové scéně a tentokráte si odvezl všechny tři body z půdy trápícího se Den Haagu. Díky vítězství 2:0 se udržel na čele tabulky s třiadvaceti body a před druhým PSV je stále kvůli lepšímu skóre. Hosté naopak mají na kontě jen dvě výhry a hned sedm porážek, proto jim patří až šestnáctá barážová pozice se šesti body. Český útočník v dresu ADO Tomáš Necid se na trávník podíval v 84. minutě jako střídající hráč.

Preview: ADO Den Haag - AFC Ajax

Pokud pro tento víkend hledáte potenciální demolici, proč si nevsadit zrovna na Ajax proti ADO Den Haag? Poslední dva vzájemné zápasy skončily výsledkem 5:1 pro amsterdamské favority a nedávná forma obou stran nasvědčuje spíše pokračování trendu...

Emmen si poradil s Den Haagem a opustil sestupové pozice

Emmen přerušil svou čtyřzápasovou šňůru bez vítězství a podruhé v tomto ročníku dosáhl na tříbodový zisk, když si celkem hladce poradil s konkurenčním Den Haagem po výsledku 3:0. FC se díky tomuto úspěchu prozatím posunulo na patnácté místo se sedmi body, ADO má naopak na kontě stále jen šest bodů a kleslo na šestnáctou příčku, momentálně prohrálo již potřetí v řadě. Český útočník Tomáš Necid tentokráte zůstal jen na lavici náhradníků.

Emmen se utká s Den Haagem, oba celky se zatím trápí

Ani jednomu protivníkovi z páteční předehrávky 8. kola nejvyšší nizozemské soutěže se zrovna nedaří podle představ, o něco lépe na tom prozatím je hostující výběr. ADO v dosavadních sedmi zápasech vybojovalo šest bodů a patří mu patnácté místo, na kontě má stejně jako jeho následující rival už pět porážek. Domácí Emmen dokázal v dosavadním průběhu zvítězit pouze jednou, se čtyřmi body se nachází na šestnácté pozici.

Alkmaar nepředvedl v Den Haagu nijak suverénní výkon, i přesto zvítězil

Hráči Alkmaaru zvládli návrat ze srbského Bělehradu a nyní si z Den Haagu odvážejí všechny tři body po nejtěsnějším vítězství 1:0, jedinou branku vstřelil necelých dvacet minut před závěrečným hvizdem Teun Koopmeiners z pokutového kopu. Hosté tak vyhráli na ligové scéně podruhé za sebou a tabulkou se posunuli na čtvrté místo se třinácti body, už ve čtvrtek je navíc čeká dohrávka v Rotterdamu s velkým konkurentem Feyenoordem.

Den Haag se proti Alkmaaru pokusí překvapit

Alkmaar zatím prožívá celkem úspěšný start do nového soutěžního ročníku a na stoupající formu by určitě chtěl navázat i teď. V tabulce Eredivisie mu patří páté místo s deseti body a na vedoucí Ajax ztrácí body tři. Oproti svému nedělnímu rivalovi z Den Haagu se musí vypořádat s náročným programem, neboť ve čtvrtek odehrál obtížný duel Evropské ligy v Bělehradě a tento čtvrtek ho čeká dohrávka v Rotterdamu s konkurenčním Feyenoordem.

Feyenoord dvakrát zamířil do vlastní branky, i přesto zdolal Den Haag

Feyenoord splnil úlohu favorita proti Den Haagu, na druhém tříbodovém zisku v řadě se však pořádně natrápil. O poločase sice vedl už o tři branky, nicméně soupeř v závěru mocně dotahoval a nakonec si z Rotterdamu odvezl těsnou porážku v poměru 2:3. Domácí se díky výhře posunuli na sedmé místo s devíti body a dobře se naladili na čtvrteční utkání Evropské ligy, ADO naopak kleslo až na čtrnáctou pozici se šesti body.

Feyenoord po výhře nad Tilburgem chce vyzrát na Den Haag

Feyenoord nevstoupil do tohoto soutěžního ročníku zrovna nejlépe a v úvodních třech ligových střetnutích ani jednou nezvítězil, teprve těsně před reprezentační přestávkou to vypadalo na obrat k lepšímu. Domácí výběr postoupil do základní skupiny Evropské ligy a v nejvyšší nizozemské soutěži doposud neprohrál, ovšem v tabulce Eredivisie mu patří až desátá pozice a s tou vskutku nemůže být příliš spokojen.

Den Haag podruhé v řadě neinkasoval, tentokráte si poradil s Venlem

Den Haag navázal na minulý úspěch ve Waalwijku a tentokráte před vlastními fanoušky udolal konkurenční Venlo v nejtěsnějším poměru 1:0, díky tomu se posunul na jedenácté místo tabulky o skóre právě před svého sobotního rivala. VVV nepotvrdilo poslední senzaci z Utrechtu (2:1) a nyní prohrálo kvůli inkasované brance v nastaveném čase úvodního dějství, závěrečných pětadvacet minut navíc muselo dohrávat bez vyloučeného Dannyho Posta.