31.08.2017    Nizozemsko  Dennis van der Heijden (Ú)přestup
?
ADO Den Haag (NED) => Almere City (NED)
09.03. Necid se trefil za Den Haag
Český útočník Tomáš Necid se prosadil v zápase nizozemské ligy. Za Den Haag vyrovnával v 64. minutě utkání proti Heerenveenu na 1:1. Hosté ovšem za pár minut znovu odskočili do vedení.
22.02. Zhang předčasně odchází z Den Haagu
Den Haag předčasně opustil Yuning Zhang. Čínský útočník, který je kmenovým hráčem West Bromwiche Albion, se má vrátit do vlasti, kde se o jeho služby zajímá Beijing Guoan. (transfermarkt.de)
10.02. Den Haag srovnal zásluhou Necida
Tomáš Necid se znovu prosadil za Den Haag. Slávistický odchovanec na půdě Emmenu srovnal na průběžných 2:2, avšak zanedlouho domácí znovu utkání otočili na svoji stranu.
03.02. Necid dvěma góly zařídil výhru Den Haagu
Tomáš Necid se po téměř dvou měsících objevil v sestavě Den Haagu a hned se stal hlavní hvězdou souboje s Heraclesem. Český útočník přišel na trávník v 69. minutě, o deset minut později otevřel skóre a v samém závěru zvyšoval na konečných 2:0.
12.01. Bas Kuipers bude hrát v Rumunsku
Bas Kuipers se oficiálně rozloučil s Den Haagem. Nizozemský obránce se nakonec stěhuje do Rumunska, získal ho tamní celek Viitorul Constanţa. (vi.nl)
09.01. Den Haag se rozloučil s Kuipersem
Bas Kuipers je na odchodu z Den Haagu. 24letý obránce od vedení nizozemského klubu dostal svolení, aby se odpojil od týmu a mohl doladit přestup do zatím nejmenovaného klubu. (vi.nl)
12.12.2018 Ebecilio zkouší štěstí v Den Haagu
Kyle Ebecilio se pokouší oživit svou aktivní kariéru a v tuto chvíli se připravuje s nizozemským klubem ADO Den Haag. 24letý záložník vyrůstal ve Feyenoordu a Arsenalu a za Den Haag dříve hrával, naposledy hájil barvy Twente, s nímž se rozešel loni v červenci. (vi.nl)
29.09.2018 Necid si otevřel ligový účet v Den Haagu
Tomáš Necid si na své konto připsal první ligový gól v dresu Den Haagu, český útočník zajistil nizozemskému klubu remízu 1:1 na půdě Heerenveenu.
27.09.2018 Necid vstřelil dvě branky
Útočník Tomáš Necid se dvakrát trefil v nizozemském poháru za ADO Den Haag. Na hřišti Rosmalenu pomohl k vysokému vítězství 6:0.
01.09.2018 Necid si připsal dvě asistence
Útočník Tomáš Necid přispěl nemalou měrou k vítězství svého ADO Den Haag na hřišti Excelsioru 4:2. Český forvard asistoval u dvou branek El Khayatiho, který nastřílel Excelsioru všechny čtyři góly.
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!