Den Haag na závěr rozdrtil Tilburg 6:2 i díky dvěma Necidovým trefám, ovšem do pohárů se i přesto nepodívá

Tilburg nevyužil zaváhání konkurenčního Groningenu na půdě Emmenu (0:1) a po debaklu 2:6 přišel o umístění v horní polovině tabulky i v dodatečné baráži o Evropskou Ligu. Letošní sezónu zakončil na desátém místě se čtyřiačtyřiceti body, přitom krátce po změně stran vedl v Haagu 2:1. Nicméně v závěrečné půlhodině naprosto zkolaboval a inkasoval hned pětkrát, dvakrát do listiny střelců se zapsal také český útočník Tomáš Necid.
17.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Feyenoord při loučení se svou modlou Van Persiem podlehl Den Haagu 0:2

Hráčům Feyenoordu v tomto utkání už prakticky o nic nešlo a na jejich výkonu to bylo znát. S rozjetým Den Haagem totiž v závěrečném domácím zápase tohoto ročníku prohráli 0:2 a příliš toho nepředvedli, naopak jejich soupeř si díky cennému skalpu ještě udržel naději na dodatečnou baráž o Evropskou ligu. Domácí jsou stále třetí s dvaašedesáti body o čtyři body před čtvrtým Alkmaarem.
16.05. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Den Haag svede přímý souboj o poháry s Tilburgem

Oba dva středeční protivníci ještě mají o co hrát i v posledním kole Eredivisie a nyní spolu svedou vzájemnou bitvu o dodatečnou baráž Evropské ligy. Domácí celek je na desátém místě s dvaačtyřiceti body a v případě tříbodového zisku skončí v horní polovině tabulky. Willem doposud posbíral o dva body více a je devátý. Jestliže se chce posunout mezi vybranou čtyřku usilujících o poháry, tak musí doufat v zaváhání konkurenčního Groningenu.
15.05. | Previews | žádný komentář

Feyenoord se rozloučí s letošní sezónou proti Den Haagu

Oba dva nedělní protivníci už prakticky nemají o co hrát a tento zápas si budou chtít především užít, domácí Feyenoord se jistě chce rozloučit vítězně se svými věrnými příznivci. Rotterdamský celek totiž zcela jistě obsadí třetí místo v tabulce a tím si zajistil účast ve 3. předkole Evropské ligy pro příští ročník. Hosté se ještě před několika týdny strachovali o záchranu, teď se však vyhřívají na pohodlném desátém místě s devětatřiceti body.
11.05. | Previews | žádný komentář

Excelsior nevyhrál ani napodesáté, padl v Den Haagu

Den Haag potvrdil, že od konce března se jeho výkony strmě zlepšily, a po porážce na půdě favorizovaného PSV Eindhoven si ve vloženém kole poradil se zachraňujícím se Excelsiorem. Ten po této porážce zůstal na předposlední příčce, a na devadesát procent je jisté, že o svou prvoligovou příslušnost bude bojovat v nevyzpytatelné posezónní baráži.
25.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Excelsior se pokusí oživit naději na přímou záchranu v Den Haagu

Den Haag bude plnit úlohu favorita proti trápícímu se Excelsioru, nicméně na rozdíl od svého protivníka už prakticky nemá o co hrát. K jistotě záchrany v příštím ročníku Eredivisie potřebuje uhrát jediný bod, ovšem vzhledem k aktuální situaci je velmi nepravděpodobné, že by ještě spadl do baráže. ADO drží devítibodový náskok právě nad rotterdamským konkurentem a k tomu navíc disponuje mnohem lepším gólovým rozdílem.
25.04. | Previews | žádný komentář

PSV zdolal Den Haag 3:1 a opět se bodově dotáhl na vedoucí Ajax

PSV si po vítězství 3:1 nad Den Haagem uchoval reálnou naději na obhajobu mistrovského titulu, v tuto chvíli se nachází na druhém místě tabulky se čtyřiasedmdesáti body a za vedoucím Ajaxem zaostává vinou horšího skóre. Pokud chce na nejvyšší stupínek dosáhnout, tak buď musí smazat jedenáctibrankový náskok amsterdamského rivala, nebo ve třech zbývajících utkáních bude čekat na jeho zaváhání.
23.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Den Haag se naladil na vítěznou vlnu, na úspěšnou sérii se teď pokusí navázat v Eindhovenu

PSV Eindhoven drží krok s největším favoritem z Ajaxu a momentálně to vypadá, že se o mistrovský titul bude bojovat až do posledního kola. Domácí výběr v dosavadním průběhu vybojoval solidních čtyřiasedmdesát bodů a za svým největším amsterdamským rivalem zaostává o tři body. Nyní bude plnit úlohu jasného favorita proti Den Haagu, který se však dostal do výtečné formy a díky tomu si prakticky zajistil záchranu.
20.04. | Previews | žádný komentář

Alkmaar selhal v duelu s Den Haagem a opět se mu vzdálilo třetí místo

Favorizovaný Alkmaar nedokázal zvítězit v nejvyšší soutěži ani na třetí pokus a tentokráte podlehl znovuzrozenému Den Haagu po výsledku 2:3, znovu se mu proto zkomplikoval souboj o konečné třetí místo. Jeho ztráta na rotterdamský Feyenoord totiž činí čtyři body, před pátým Utrechtem drží pětibodový odstup. Hosté naopak navázali na vysokou výhru s Utrechtem (5:0) a díky druhému tříbodovému zisku za sebou si prakticky zajistili záchranu.
16.04. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Alkmaar bude chtít konečně uspět, nyní přivítá povzbuzený Den Haag

Alkmaar momentálně bojuje o přímý postup do předkola Evropské ligy a nyní bude chtít odčinit předchozí dvě zaváhání proti konkurenčnímu Den Haagu. Domácí výběr je prozatím na čtvrtém místě tabulky s dvaapadesáti body a za třetím Feyenoordem zaostává o bod jeden, na pátý Utrecht má náskok šesti bodů. Jeho sobotní protivník naposledy šokoval svým výkonem a přiblížil se k záchraně, v tuto chvíli je dvanáctý s třiatřiceti body.
13.04. | Previews | žádný komentář
15.05. Necid dvakrát navýšil vedení Den Haagu
Den Haag vede v posledním kole nizozemské ligy nad Willemem II a svůj podíl na tom má i Tomáš Necid. Český útočník dal v 74. minutě čtvrtou branku svého týmu, v 86. minutě pak zvyšoval už na 6:2.
21.04. Necidův gól na body nestačil
Tomáš Necid si na své konto připsal sedmou branku v letošní sezoně nizozemské ligy. Český útočník ve službách Den Haagu se trefil do sítě PSV Eindhoven, jeho trefa ale na body nestačila, favorit doma vyhrál 3:1.
06.04. Necid pojistil vítězství Den Haagu
Český útočník Tomáš Necid naskočil do zápasu nizozemské nejvyšší soutěže v dresu svého Den Haagu proti Utrechtu až v 78. minutě. Hned po pěti minutách se ale zapsal na střeleckou listinu a zvyšoval tak na 4:0. Den Haag nakonec ještě jednu branku přidal a zvítězil 5:0.
29.03. Immers podepsal nový tříletý kontrakt
Lex Immers se může těšit na další roky v dresu ADO Den Haag, 32letý záložník se s vedením dohodl na podmínkách nové smlouvy a nizozemskému klubu se upsal do června 2022. (vi.nl)
09.03. Necid se trefil za Den Haag
Český útočník Tomáš Necid se prosadil v zápase nizozemské ligy. Za Den Haag vyrovnával v 64. minutě utkání proti Heerenveenu na 1:1. Hosté ovšem za pár minut znovu odskočili do vedení.
22.02. Zhang předčasně odchází z Den Haagu
Den Haag předčasně opustil Yuning Zhang. Čínský útočník, který je kmenovým hráčem West Bromwiche Albion, se má vrátit do vlasti, kde se o jeho služby zajímá Beijing Guoan. (transfermarkt.de)
10.02. Den Haag srovnal zásluhou Necida
Tomáš Necid se znovu prosadil za Den Haag. Slávistický odchovanec na půdě Emmenu srovnal na průběžných 2:2, avšak zanedlouho domácí znovu utkání otočili na svoji stranu.
03.02. Necid dvěma góly zařídil výhru Den Haagu
Tomáš Necid se po téměř dvou měsících objevil v sestavě Den Haagu a hned se stal hlavní hvězdou souboje s Heraclesem. Český útočník přišel na trávník v 69. minutě, o deset minut později otevřel skóre a v samém závěru zvyšoval na konečných 2:0.
12.01. Bas Kuipers bude hrát v Rumunsku
Bas Kuipers se oficiálně rozloučil s Den Haagem. Nizozemský obránce se nakonec stěhuje do Rumunska, získal ho tamní celek Viitorul Constanţa. (vi.nl)
09.01. Den Haag se rozloučil s Kuipersem
Bas Kuipers je na odchodu z Den Haagu. 24letý obránce od vedení nizozemského klubu dostal svolení, aby se odpojil od týmu a mohl doladit přestup do zatím nejmenovaného klubu. (vi.nl)