Greuther Fürth Německo - Greuther Fürth - Zprávy

Borussia proti Greutheru Fürth úřadovala a nasázela čtyři góly

Hladkého vítězství dosáhla Borussia Mönchengladbach nad Greutherem Fürth. Už v poločase byl náskok domácích "Hříbat" tříbrankový a po změně stran ještě došlo k navýšení na konečných 4:0. Rovnou polovinu branek obstaral Jonas Hofmann.

Přeruší Fürth šňůru devíti porážek v řadě? Představí se na půdě Mönchengladbachu

Mönchengladbach zatím nedokáže najít jakési optimální tempo. Lépe řečeno zahájit nějakou delší sérii bez porážky pro něj představuje problém. I proto se vlastně nachází ve středu tabulky, každopádně s nevelkou ztrátou na místa zaručující evropské poháry pro příští sezónu. K nim se navíc může natěsno přiblížit po duelu s Fürthem, jenž je dosud beznadějně poslední.

Frankfurt vyhrál hubeně ve Fürthu, v posledních pěti minutách padly dva góly

Frankfurt dokázal zvítězit v souboji dvou týmů ze spodních pater tabulky 2:1 na půdě Fürthu. Poslední zápas 11. kola bundesligy se domácím podařilo zdramatizovat, avšak v úplném závěru vystřelil Frankfurtu tři body Borre.

Bitva neschopných. Zdevastovaný Fürth se postaví vrávorajícímu Frankfurtu

Beznadějně poslední Fürth přivítá na svém trávníku trápící se Frankfurt. Ve srovnání s loňským ročníkem zažívají Orli sezónu hrůzy, ovšem situace domácího Fürthu je ještě o něco děsivější.

V dobré formě hrající Freiburg podle očekávání vyzrál i na trápící se Fürth

Svěřenci Christiana Streicha jsou ve stávajícím ročníku posledním neporaženým celkem v německé nejvyšší soutěži. Desáté kolo jim za protivníka přisoudilo nováčka z Fürthu, který doposud zvládnul uhrát pouze bod za remízu s Arminii Bielefeld.

Freiburg nemíní ztrácet třetí příčku v tabulce, vyzve dosud poslední Fürth

Freiburg jako jediný z celého osmnáctičlenného pelotonu Bundesligy neprožil pocit porážky. A právem se v podstatě nachází na předních pozicích, po devíti odehraných kolech hovoříme konkrétně o příčce třetí. Byla by pro něj opravdu velká škoda, kdyby jakkoli zaváhal proti nováčkovi z Fürthu, který zatím prožívá jen tvrdou realitu v nejvyšších fotbalových kruzích.

Lipsko podle očekávání hravě přehrálo Fürth

Die Roten Bullen se po slabším úvodu nové sezony opět v nejvyšší německé soutěži začínají rozjíždět. V domácím prostředí si připisují čtvrtou výhru z pěti utkání. Naopak Greuther si připisuje celkově sedmou porážku v řadě.

Lipsko bude jasným favoritem proti Fürthu, body potřebuje jako sůl

Lipsko se v sobotu odpoledne utká v rámci 9. kola německé bundesligy s Fürthem. Ten je v tabulce německé nejvyšší soutěže poslední, ani postavení Lipska však není nikterak oslnivé.

Zápas bundesligových nováčků vyšel lépe pro Bochum

Před vzájemným kláním se oba kluby pohybovaly v sestupovém pásmu. Die Unabsteigbaren však věděli, že vzhledem k souboji Augsburgu s Arminií by se z něj mohli posunout ven. Nakonec se tak skutečně stalo, což znamená, že Fürth zůstává s jedním bodíkem poslední.

V souboji o záchranu přivítá Fürth konkurenta z Bochumi

Oba týmy zatím platí hořkou nováčkovskou daň. Bochum je aktuálně na 17. místě tabulky s bilancí 1-1-5 a skóre 4:16. Hrozivé skóre navýšil především debakl s Bayernem Mnichov 0:7. Naopak dosavadní jediná výhra přišla v duelu s Mainzem, který modro-bílí ovládli poměrem 2:0. Zelený Fürth je na tom ještě o poznání hůře. Klub ze severu Bavorska zatím nezvítězil a kromě remízy s Bielefeldem sbírá jen samé porážky. Není tedy divu, že s pouhým bodem na kontě po 7 zápasech najdeme Fürth na samém dně bundesligové tabulky.

Ozvěny z Bundesligy: Fürth překonává sám sebe. Bohužel

Ve druhém venkovním utkání v řadě se Fürthu povedlo ujmout vedení, jenže v Berlíně ani v Kolíně náskok neudržel. Zejména při posledním představení u kolínského dómu vynikla celková slabost Kleeblätter. Mužstvo z Frank nadále čeká na první vítězství v ročníku a za sedm odehraných kol neukázalo v podstatě nic, čím by nejvyšší německou soutěž mělo obohatit. A pokud tak bude pokračovat, zesměšní se v 1. Bundeslize ještě víc než při devět let staré anabázi.

Fürth překvapivé vedení neudržel a domácímu Kolínu podlehl 1:3

Fürth sahal po nečekané výhře, když se v 7. minutě prosadil hostující Meyerhöffer. Dalších šancí ale hosté nevyužili a Kolín v druhém poločase zápas dokonale otočil na svojí stranu. Po vyrovnávací brance Anderssona z 50. minuty se o pět minut později šťastně trefil Shkiri a stejný hráč skóre uzavřel v 89. minutě na konečných 3:1. Domácí Kolín se po dnešním vítězství posunul v neúplné tabulce na 6. pozici a pokračuje ve skvělém tažení Bundesligou. Fürth naopak popáté v řadě vyhořel a s jedním bodem na kontě je už nyní hlavním favoritem na sestup.

Zaútočí 1. FC Köln na první čtyřku? V předehrávce vyzve poslední Fürth

V loňském ročníku se 1. FC Köln musel prát o udržení v Bundeslize až v dodatečné baráži, letos zatím každopádně prožívá o dost jiný příběh. Suma sumárum prohrál jenom v jednom případě, a to o gól na půdě obhájce titulu Bayernu Mnichov, jinak ve všech zbývajících případech vždy bodoval. Formu tak bezpochyby hodlá potvrdit proti poslednímu Fürthu.

Bayern nezaváhal, bavorského rivala z Fürthu skolil i přes oslabení

Malé bavorské derby dopadlo dle papírových předpokladů vítězstvím vysoce favorizovaného Bayernu. Ten dokráčel k zisku třech bodů i přesto, že se prakticky po celou druhou půli musel vypořádávat s oslabením. Fürth jakožto nováček Bundesligy neinkasoval od soupeře tak tvrdý debakl jako třeba před týdnem Bochum, navíc se mu povedlo v závěru aspoň jednou skórovat.

Bayern v malém bavorském derby nemíní zaváhat, Fürth je jasným outsiderem

Nějakých sto osmdesát kilometrů bude muset Bayern podniknout v rámci páteční předehrávky na půdu nováčka ligy z Fürthu, kde si hodlá připravit kroky k zachování své vedoucí pozice. Formu má od triumfu v Německém superpoháru parádní a určitě by velmi nerad přerušoval svou sérii sedmi vítězství v řadě. Domácí v tomhle střetnutí nebudou mít absolutně co ztratit.