Sassuolo se pokusí napravit špatnou bilanci v Brescii

Trochu netradičně se 7. kolo Serie A rozjede už v pátek. Na trávníku Stadia Mario Rigamonti se proti sobě postaví domácí Brescia a Sassuolo, což jsou mimo jiné sousedi v tabulce. A ani jednomu z obou týmů se v poslední době nedaří, takže tři body budou nutností.
03.10. | Previews | 1 komentář

Atalanta neměla se Sassuolem slitování a nasázela mu čtyřku

Atalanta potvrdila skvělou formu a roztrhala bezbranné Sassuolo. Tomu se sice na domácí půdě dařilo velmi dobře, jenže čtyři branky od La Dea jeho statistiky hodně kazí. O dvě z nich se postaral Alejandro Gómez, k němuž se přidali také Robin Gosens s Duvánem Zapatou.
30.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Sassuolo je doma stoprocentní, porazí i Atalantu?

Atalantu čeká už v úterý další vystoupení v Lize mistrů, kde bude mít po výprasku v Záhřebu co napravovat. Ještě než se tak stane, nastoupí Gasperiniho tým do zápasu v Sassuolu, kde ho čeká velice silný soupeř. Sassuolo v letošní sezoně všechny domácí zápasy vyhrálo. Uspěje i proti Bergamaschi?
27.09. | Previews | žádný komentář

Parma vyhrála vlastním gólem v páté minutě nastavení

I když mělo Sassuolo v utkání větší územní převahu, nakonec muselo na Ennio Tardini skousnout dosti hořkou porážku. Parma zvítězila až gólem v páté minutě nastaveného času, který si navíc Neroverdi vstřelili sami. Ještě předtím domácí celek zahodil spoustu možností, včetně pokutového kopu, který neproměnil Roberto Inglese.
26.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Parma chce doma konečně uspět, přivítá Sassuolo

Stadio Ennio Tardini bylo svědkem jen jednoho vítězství Parmy a to navíc před startem sezony v italském poháru. Nyní je na čase to změnit, Parma hostí Sassuolo, kterému se zrovna venku nedaří.
24.09. | Previews | žádný komentář

Sassuolo dvěma góly Caputa porazilo SPAL

Sassuolo nemělo se SPALem žádné slitování a bez milosti mu nasázelo tři branky. O dvě z nich se postaral zkušený veterán Francesco Caputo, k němuž se hned po změně stran přidal ještě spoluhráč Alfred Duncan.
22.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

SPAL překvapil Lazio, teď si brousí zuby na Berardiho partu

Sassuolo v posledním kole nezískalo žádné body a bude to chtít napravit na domácí půdě. SPAL naopak překvapil v tom pozitivním slova smyslu a po vítězství nad římským Laziem bude mít všechny trumfy v rukou.
20.09. | Previews | žádný komentář

AS Řím zaznamenal tři body proti Sassuolu

AS Řím předvedl parádní první poločas, ve kterém nasázel bezbrannému Sassuolu čtyři branky. Po změně stran však ubral a dal soupeři dostatek prostoru pro dramatickou zápletku. Víc než dvě branky ale De Zerbiho svěřenci vstřelit nedokázali.
15.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Sassuolo usiluje o historickou první výhru nad AS Řím

Římané se po reprezentační pauze vrací na Olimpico s jediným cílem - s novým trenérem konečně poprvé vyhrát. Zraněnými decimovaný kádr ale vyzkouší soupeř, který je hodně nevyzpytatelný. Sassuolo navíc v minulém kole uštědřilo Sampdorii hrozivý debakl.
13.09. | Previews | žádný komentář

Sassuolo smetlo Sampdorii 4:1

Před týdnem Sampdoria dostala trojku od Lazia a i tento týden musela skousnout porážku o tři góly, tentokrát na půdě Sassuola. Neroverdi zvítězili 4:1 zejména zásluhou autora hattricku Domenica Berardiho, ale také díky poločasovému vyloučení Ronalda Vieiry.
02.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář
03.10. Utkání Brescie se Sassuolem je odložené
Zítřejší předehrávka 7. kola Serie A mezi Brescií a Sassuolem se odehraje v náhradním termínu 18. prosince. Důvodem odložení zápasu je smrt majitele hostujícího klubu Giorgia Squinziho. (football-italia.net)
03.10. Sassuolu možná odloží zápas
Utkání italského Sassuola v Brescii, které se má hrát o víkendu, bude možná odloženo. Důvodem je úmrtí majitele Sassuola Giorgia Squinziho. Šestasedmdesátiletý funkcionář zemřel ve středu. Italská fotbalová federace už oznámila, že na stadionech se o víkendu bude držet před zápasy minuta ticha. (football-italia.net)
03.10. V Itálii budou držet minutu ticha
Italská fotbalová federace rozhodla o tom, že se před víkendovými zápasy bude držet minuta ticha za zesnulého majitele Sassuola Giorgia Squinziho. Ten zemřel ve středu ve věku 76 let. (football-italia.net)
29.09. Sassuolo zvažuje změnu trenéra
Klidné spaní dnes v noci rozhodně neměl Roberto De Zerbi. Jeho Sassuolo včera po příšerném prvním poločase prohrálo 1:4 s Atalantou a trenérovi na klidu nepřidaly ani spekulace tisku, podle nichž vedení zvažuje výměnu na lavičce. (football-italia.net)
03.09. Goldaniga oblékne dres Janova
Posilu do obrany má Janov, ze Sassuola přišel na hostování s opcí Edoardo Goldaniga. (football-italia.net)
02.09. Romagna se stěhuje z Cagliari do Sassuola
Filippo Romagna mění v rámci italské ligy dres, obránce Cagliari odešel na hostování s opcí do Sassuola. (football-italia.net)
02.09. Brescia si vypůjčila útočníka Matriho
Alessandro Matri letos nebude hrát za Sassuolo, zkušený italský útočník odchází na hostování s opcí do Brescie. (football-italia.net)
02.09. Babacar bude letos hrát za Lecce
Khouma Babacar na poslední chvíli utekl ze Sassuola, útočník byl zapůjčen na hostování do Lecce a nováček italské ligy disponuje rovněž opcí na přestup. (football-italia.net)
02.09. Sassuolo vsadilo na obránce Chiricheşe
Vlad Chiricheş letos nebude bojovat o místo v sestavě Neapole. Rumunský obránce odešel do jiného italského celku, na hostování s opcí si ho vypůjčilo Sassuolo. (football-italia.net)