US Sassuolo Itálie - US Sassuolo - Zprávy

Sassuolo tápe a teď ho navíc čeká odpočinutý Juventus

Sassuolo se na začátku sezony nebývale trápí a nedaří se mu prakticky nic. Po minulém nečekaném výbuchu s nováčkem z Frosinone ho navíc čeká mnohem náročnější sok. Do Reggio Emilia totiž zavítá samotný Juventus, který se naopak veze na vlně výher.

Snový začátek vystřídal tragický závěr. Sassuolo poprvé v historii prohrálo s Frosinone

Fotbalisté Sassuola ve čtvrtém kole Serie A prohráli na půdě Frosinone 2:4. Neroverdi se před utkáním pyšnili dosavadní neporazitelností ve vzájemných střetnutích a k zachování této bilance výrazně nakročili dvěma trefami Andrey Pinamontiho z úvodní půlhodiny. Domácí však na inkasované branky zareagovali fantasticky a v 70. minutě vyrovnal Luca Mazzitelli, pro nějž se jednalo o první gól v nejvyšší soutěži od sezony 2016/2017. Pro 27letého záložníka to ovšem bylo málo a o chvíli později celý zápas rozhodl.

Naváže Frosinone na předchozí výkony i proti Sassuolu?

Frosinone přivítá Sassuolo a pokusí se navázat na dobré výkony před reprezentační přestávkou. Ve třech kolech získali Di Francescovi svěřenci solidní čtyři body a další budou chtít přidat proti Sassuolu. Mimochodem právě v Sassuolu si současný trenér domácích Eusébio Di Francesco udělal jméno.

Sassuolo ukázalo sílu, o první výhru v sezoně ho nepřipravila ani školácká chyba veterána

Hráči Sassuola se ve třetím kole Serie A dočkali premiérového vítězství v ročníku, když doma porazili Veronu 3:1. Neroverdi se brzy dostali do vedení, po změně stran však srovnal Cyril Ngonge, jehož nenápadný centr skončil díky chybnému úsudku 36letého brankáře Andrey Consigliho v síti. Přesto Hellas kvůli následným dvěma gólům Domenica Berardiho na body nedosáhl, a nezopakoval tak počin z titulové sezony 1984/1985, kdy dosud jedinkrát vstoupil do nejvyšší italské soutěže třemi výhrami v řadě.

Sassuolo se potřebuje probrat. Hellas je naopak stoprocentní

Hellas vstoupil do sezony naprosto fantasticky a bude chtít zůstat stoprocentní. V přímém rozporu se nachází forma Sassuola, kterému se zatím nedaří absolutně nic. Jak dopadne přímý střet těchto dvou mužstev?

Ofenziva Sassuola se neprobudila ani pod Vesuvem. Výhru Neapole trefil maskovaný zabiják

Hráči Neapole zvítězili ve druhém kole Serie A nad Sassuolem 2:0. Utkání gólově načal v 16. minutě z penaltového puntíku Victor Osimhen, na kterého po změně stran navázal Giovanni Di Lorenzo. Partenopei tak potvrdili, že se jim proti Neroverdi daří, když z posledních 17 vzájemných střetnutí padli pouze jednou. Bídný vstup hostů do letošní sezony navíc podtrhl hloupým vyloučením v 52. minutě Maxime López, a tak nejenže černozelení nadále čekají na první body, ale rovněž na první vstřelený gól.

Neapol chce silný start, Sassuolo má co napravovat

Neapol zahájila cestu za obhajobou mistrovského titulu zdařile a bude v tom chtít pokračovat také před vlastními fanoušky. Nedělní večer by k tomu mohl být jako stvořený, protože i když se Sassuolo naučilo držet krok s většími týmy, tak zrovna s Neapolí mívá problémy dost často.

Höjlund už je v Bergamu zapomenut. Výhru Atalanty obstaralo milánské zklamání De Ketelaere

Fotbalisté Sassuola vstoupili do nového ročníku Serie A těsnou porážkou s Atalantou 0:2. Vzhledem k absenci největší hvězdy Domenica Berardiho byli Neroverdi mírným outsiderem, o své útočné eso nicméně přišli také v Bergamu, jelikož Rasmus Höjlund zamířil do Manchesteru United. I bez něj si však nakonec hostující celek poradil, když dánského kanonýra dokonale zastoupil host z Milána Charles De Ketelaere. Belgičan, který v dresu Rossoneri zůstal daleko za očekáváním, nejdříve nastřelil tyč, ale v 84. minutě již přesnou hlavičkou duel rozhodl.

Sassuolo vyzve v souboji dvou obměněných týmů Atalantu

Sassuolo má za sebou stejně jako jeho nedělní sok z Bergama rušné léto, které ještě rozhodně neskončilo. Výrazně obměněné týmy Neroverdi a Orobici na sebe narazí v neděli navečer a dá se očekávat další zápas plný šancí a branek.

Inter má náhradu za Brozoviće, ze Sassuola přivedl Frattesiho

Inter Milán prodal do Al Nassru Marcela Brozoviće a dnes přivedl náhradu do středu pole. Ze Sassuola přichází Davide Frattesi, jedná se o hostování s povinnou opcí na přestup.

Na výlet do Prahy se Fiorentina naladila výhrou. Barák generálku na finále vynechal

Hráči Sassuola přivítali v závěrečném kole Serie A na domácí půdě Fiorentinu, se kterou padli 1:3. Úvodní branku zápasu vstřelil Arthur Cabral, jenž si našel míč nepřesvědčivě vyražený Alessandrem Russem. Domácí sice vyrovnali zásluhou penalty zaviněné střelcem první trefy, v 79. minutě však utkání zpět na stranu finalisty Evropské konferenční ligy převrátil dalekonosnou ranou Riccardo Saponara. Neroverdi se tedy museli rozloučit se sezonou nepříjemnou šňůrou šesti duelů bez výhry. Antonín Barák, který se nedočkal pozvánky na nadcházející reprezentační sraz kvůli chování, vynechal vinou horečky i klání Fialek.

"Fialky" ještě před Prahou navštíví Mapei Stadium

Fiorentina se pečlivě připravuje na finále Evropské Konferenční ligy, ale ještě předtím jí zbývá odehrát jedno utkání. Cestuje na půdu Sassuola, kterému už dávno nic nejde. Svou kůži ale nedá zadarmo.

Sampdoria se rozloučila s domácími fanoušky remízou se Sassuolem

Ani v posledním domácím zápase této sezony se Sampdoria nedočkala vítězství a se Sassuolem jenom remizovala 2:2. Po divokém začátku, ve kterém padly celkem tři branky, se hra uklidnila a konečnou dělbu bodů zajistila vlastní branka Erliće dvanáct minut před koncem.

Doria chce dohrát sezonu s úctou, Sassuolo čeká na výhru už čtyři zápasy

Nejen v Itálii jedeme do finiše a čeká nás předposlední kolo. To už v pátek večer rozehrají týmy, kterým vlastně o nic nejde. Poslední Sampdoria už zůstane poslední, Sassuolo už zase dávno vzdalo snahu o poháry, záchranu má ale jistou.

Monza má další výhru, v nastavení využila početní převahu nad Sassuolem

Páteční předehrávka přinesla další výhru nováčka z Monzy a jako klíčové se ukázalo být vyloučení domácího Ruana. Početní převahu využili hosté až v nastaveném čase brankou Mattea Pessiny.