Reggina 1914 Itálie - Reggina 1914 - Zprávy

Amoruso z Regginy do Lazia, přijde i Palacio?

Římské Lazio využije letní přestávky k posílení útoku. Z Regginy do hlavního města Itálie míří Nicola Amoruso, dalším úlovkem Biancocelesti by se pak mohl stát Rodrigo Palacio z Boky Juniors...

Souhrn Serie A 2007/08 (1)

Aktualizováno o soupisky.Sezona 2007/08 v Itálii skončila, a nyní je čas poohlédnout se za již uplynulým ročníkem. Ze zisku Scudetta se radovali fotbalisté Interu Milán, ale my vám nejprve přinášíme souhrn týmů, které skončili ve druhé polovině tabulky. Liga se nepovedla římskému Laziu nebo sicilskému Palermu. Italskou nejvyšší soutěž opouští trojice Livorno, Parma a Empoli.

Cagliari Calcio - Reggina Calcio 2:2

Na Stadio Sant Elia byla v závěrečném kole k vidění napínavá a dramatická přestřelka, jež nakonec skončila remízou 2:2. Jak Cagliari, tak Reggině již v podstatě o nic nešlo, a tak se zápas odehrál v uvolněné atmosféře.

Preview: Cagliari Calcio - Reggina Calcio

Ani jednomu z týmů už o nic nejde, poslední zápas sezóny si proto mohou užít. Snažit se o to bude především Cagliari, které hraje před svými fanoušky.

Reggina Calcio - Empoli FC 2:0

Reggina Calcio porazila v důležitém utkání o záchranu Empoli 2:0, a tím si definitivně zajistila start v příštím ročníku Serie A. Naopak Empoli musí o svojí účast v nejvyšší soutěži bojovat do posledního kola. Branky padaly ve druhém poločase. V 68. minutě se trefil Edgar Barreto a za dalších jedenáct minut Nicola Amoruso.

Preview: Reggina Calcio - Empoli FC

Na stadionu Oreste Granillo v Kalábrii přivítá domácí Reggina fotbalisty Empoli. Ani jeden z týmů ještě nemá jistotu startu v příštím ročníku Serie A. Reggina se může po tomto kole za jistých okolností zachránit a hostující Empoli si může v případě porážky zpečetit sestup.

Calcio Catania - Reggina Calcio 1:2

Catania Calcio si zkomplikovala boj o záchranu, když podlehla před domácím publikem dalšímu zachraňující se mu týmu z Regginy 2:1. Výhru Regginy zajistil dvěma brankami Nicola Amoruso.

Preview: Calcio Catania - Reggina Calcio

Ve 36. kole přivítá Catania na svém stadionu Regginu. Oba týmy jsou namočeny v boji o záchranu. Domácí jsou jen dva body od sestupu a hosté z Kalábrie zaujímají dokonce sedmnáctou pozici, která znamená sestup. Tři kola před koncem soutěže tedy půjde o všechno.

Reggina Calcio - FC Parma 2:1

Reggina odčinila vysokou porážkou kterou utrpěla před týdnem na San Siru s milánským AC a zvítězila doma nad Parmou 2:1. Klasický záchranářský duel rozhodl dvěma brankami ve druhém poločase Francesco Cozza. Branku Parmy zaznamenal z pokutového kupu Luca Cigarini.

Preview: Reggina Calcio - FC Parma

Na Stadio Oreste Granillo v Reggině půjde doslova o všechno. Domácí Reggina je totiž nyní poslední se ziskem 30 bodů. Hosté z Parmy jsou sedmnáctí, ale mají pouze o jeden bod více. Pro oba týmy to je tedy životně důležitý souboj a prohra jim může záchranu výrazně zkomplikovat. Hosté navíc na výhru čekají již pět zápasů.

AC Milán - Reggina Calcio 5:1

AC Milán díky hattricku brazilce Kaká porazil Regginu 5:1 a i nadále zůstal v boji o vytoužené čtvrté místo, na které stále ztrácí čtyři body. Další branky vstřelili útočníci Filippo Inzaghi a po zranění zotavený Alexandre Pato. Za hostující celek se trefil Edgar Barreta.

Preview: AC Milán - Reggina Calcio

Fotbalisté AC Milán mají před sebou posledních pět utkání,která rozhodnou, zda se probojují do Ligy mistrů. Na stadionu Giuseppe Meazzy přivítají o záchranu bojující Regginu Calcio a jen výhra je udrží ve čtyřbodové ztrátě na Fiorentinu. Viola totiž v předehrávaném utkání porazila Palermo 1:0 a její náskok na Milán je už sedmibodový.

Reggina Calcio - Sampdoria Janov 1:0

Na Stadio Oreste Granillo v Reggině se zrodilo poměrně velké překvapení, když domácí zásluhou Brienzy porazili šestou Sampdorii Janov a získali důležité tři body v bitvě o záchranu. Naopak Sampdoria si trochu zkomplikovala boj o evropské poháry, přesto nadále zůstává šestá.

Preview: Reggina Calcio - Sampdoria Janov

Předposlední Reggina přivítá na Stadio Oreste Granillo šestou Sampdorii, jejímž koučem je nyní Walter Mazzarri, jenž ještě v loňském roce vedl právě Regginu. Sampdoria podává velice dobré výkony, již sedm zápasů neprohrála a stále drží poslední místo zajišťující evropské poháry. Šance je ale stále také na Ligu mistrů. Naopak Reggina nevyhrála již čtyři zápasy v řadě a od nesestupových příček jí dělí 2 body.

ACF Fiorentina - Reggina Calcio 2:0

Fialky na domácí v půdě v boji o čtvrtou příčku nezaváhaly a zásluhou Pazziniho s Mutuem porazily Regginu 2:0. Trenérovi Prandellimu vyšla menší přestavba sestavy a Reggina z Florencie odjela již popáté za sebou s porážkou.