Reggina 1914 Itálie - Reggina 1914 - Zprávy

Preview: Lazio Řím - Reggina Calcio

Na Stadio Olimpico zavítá předposlední Reggina Calcio k utkání proti tamnímu Laziu Řím. Reggina v minulém kole šokovala výhrou nad Juventusem Turín. Lazio Řím se o podobný rozruch postaral na Sant‘ Elia, kde prohrál 1:0 s posledním celkem tabulky Cagliari.

Reggina Calcio - Juventus Turín 2:1

Juventus prohrál v Reggině a nevyužil tak možnost posunout se na druhou příčku před AS Řím. O výhře domácího týmu rozhodl až v nastaveném čase z penalty Amoruso.

Preview: Reggina Calcio - Juventus Turín

V druhém sobotním utkání 24. kola zavítá třetí Juventus Turín do města Reggio di Calabria, kde svede bitvu na stadiónu Oreste Granillo s předposlední Regginou Calcio. Pokud Juventus vyhraje, dostane se, alespoň do konce utkání AS Řím – Fiorentina, na druhé místo.

Reggina obvinila Chelsea, že krade talenty

Reggina obviňuje londýnskou Chelsea za to, že údajně jednala s jedním z hráčů za zády klubu. Italský tým celou věc předal Italské federaci a UEFA. Podle vedení Regginy se jedná o patnáctiletého Vincenza Camilleriho, jenž odmítl nastoupit do zápasu a místo toho začal vyjednávat s Chelsea.

Reggina Calcio - Udinese Calcio 1:3

Udinese konečně zabralo a na Stadio Oreste Granillo přestřílelo Regginu 3:1. Friuliani tak ztrácejí na pátý AC Milán již pouhé dva body, Rossoneri totiž klopýtli na půdě Parmy. Reggina se stále topí hluboko v sestupových vodách.

Preview: Reggina Calcio - Udinese Calcio

Po slibné první polovině sezóny upadá pomalu Udinese do zapomnění. Friuliani se ze čtvrté pozice propadli až na šestou. Na půdě předposlední Regginy se tak budou chtít navrátit na vítěznou cestu. Nutno podotknout, že Udinese má za sebou náročné soupeře jako AC Milán, Inter či Juventus.

AS Řím - Reggina Calcio 2:0

Řím stáhl náskok na vedoucí Inter na pouhých pět bodů, když po vydřené bitvě porazil Regginu 2:0. Christian Panucci poslal Řím do vedení v 21. minutě a v 76. minutě potvrdil vítězství Mancini. Nyní musí Římané už jen čekat na nedělní výsledky a doufat, že vedoucí Inter zaváhá v Catanii.

Preview: AS Řím - Reggina Calcio

Fotbalisté AS Řím si budou chtít v předehrávce 22. kola spravit chuť z ostudné prohry na půdě Sieny minulý týden. Giallorossi doma přivítají Regginu, která se pohybuje na sestupových pozicích.

Reggina Calcio - FC Turín 1:3

Turín si při boji o záchranu v nejvyšší soutěži připsal důležité vítězství na hřišti Regginy. O vítězství se především zasloužil Alessandro Rosina, ten nejprve svůj tým poslal ve 24. minutě z penalty do vedení a poté, co padl jeden gól na obou stranách, dal svému týmu dvougólovou jistotu.

Preview: Reggina Calcio - FC Turín

Regginu je na sedmnáctém místě se stejným bodovým ziskem jako šestnáctý Turín. Oba týmy mají také společné to, že je od sestupové zóny dělí jeden jediný bod, v tomto utkání tak půjde o hodně, o propad do sestupové zóny.

Reggina Calcio - AC Milán 0:1

AC Milán zvládl dohrávku v Reggině a umazal tak tři body z hrozivého manka na vedoucí Inter. Jedinou branku dal v první půli Alberto Gilardino.

Preview: Reggina Calcio - AC Milán

V kalábrijské metropoli Reggio di Calabria se střetnou v dohrávce 15. kola domácí Reggina Calcio a AC Milán. 17. Reggina má na kontě šňůru čtyř neproher v řadě a pomalinku se vzdaluje od sestupových vod. Zatím sedmý Milán se po novém roce také zvedá, avšak před týdnem klopýtl v dohrávce na půdě Atalanty.

Atalanta Bergamo - Reggina Calcio 2:2

Souboj týmů y druhé poloviny nezačal příznivě pro Regginu, ta však ani za nepříznivého stavu 0:2 nesložila zbraně a v druhé půli famózně v rozmezí sedmi minut srovnala utkání a v závěru ještě šahala po vítězství.

Preview: Atalanta Bergamo - Reggina Calcio

Atalanta drží šestou příčku, poslední volné místo zajišťující pohár UEFA a v domácím zápase tak bude chtít zvýšit svůj náskok a potvrdit dobré výkony z posledních kol, mezi které patří i středeční domácí výhra nad AC Milán. Reggina je na první sestupové příčce, ale vše nasvědčuje tomu, že by se týmu mohlo začít blýskat na lepší časy.

Reggina Calcio - Cagliari Calcio 2:0

Souboj týmů ze samého konce tabulky ovládla s přehledem Reggina. V utkání se blýskl nově příchozí záložník Brienza, jehož gól v 66. minutě otevíral skóre.