Reggina 1914 Itálie - Reggina 1914 - Zprávy

ACF Fiorentina - Reggina Calcio 3:0

Nedávno si sportovní ředitel Fiorentiny liboval, jak udělal při transferu Gilardina skvělý tah. Proti Reggině stačilo ex-milánskému bombarďákovi pouhých dvacet minut na hřišti a dvěma brankami na konečných 3:0 zařídil hostům nemilý odjezd z Florencie.

Preview: ACF Fiorentina - Reggina Calcio

Po reprezentační přestávce se opět rozjíždí kolotoč evropských lig a hraje se také v Itálii, kde v 7. kole Serie A přivítá na Stadio Artemio Franchi Fiorentina Regginu. Fialky sice nezačaly sezonu příliš dobře, ale pomalu se dostávají do tempa a útočí na třetí vítězství v řadě. Reggina začala sezonu špatně, ale na rozdíl od Fiorentiny v bídných výkonech pokračuje a bez výhry je předposlední.

Reggina Calcio - Calcio Catania 1:1

Na stadionu Oreste Granillo se zrodila remíza 1:1, hostující Catania vedla zásahou Michela Paolucciho, jenomže poté byl tentýž hráč vyloučen a domácí početní převahu využili. Na konečných 1:1 srovnával Andrea Costa.

Preview: Reggina Calcio - Calcio Catania

Předposlední tým tabulky Reggina, přivítá na stadionu Oreste Granillo prozatím největší překvapení sezony, fotbalisty Catanie. Sicilský klub se vyhřívá na pátém místě se dvou bodovou ztrátou na vedoucí Lazio Řím.

Città di Palermo - Reggina Calcio 1:0

Palermo v pátém kole zvítězilo nad Regginou a připsalo si již třetí vítězství. Díky brance Miccoliho z 51. minuty se zároveň posunulo na sedmou pozici v tabulce. To Reggina utrpěla již čtvrtou porážku a leží na předposledním místě.

Preview: Città di Palermo - Reggina Calcio

Předposlední Reggina zavítá na stadion Renza Barbery k utkání proti Palermu. Oba celky ve středečních utkáních prohrály, Palermo nechalo body v Neapoli a Reggina doma podlehla milánskému AC 1:2.

Reggina Calcio - AC Milán 1:2

AC Milán dokázal navázat na dobrý výkon proti Laziu a ze stadionu Oreste Granillo si veze tři body za vítězství 2:1 nad Regginou. Domácí celek se po další prohře propadl na předposlední místo tabulky.

Preview: Reggina Calcio - AC Milán

Fotbalisté milánského AC budou chtít navázat na úspěšné představení proti Laziu, ale nečeká je lehká práce. Domácí Reggina totiž stále čeká na první vítězství a proti favoritovi z Milána se bude chtít vytáhnout.

AS Řím - Reggina Calcio 3:0

Římané dokázali protrhnout nepříznivou bilanci až ve třetím kole italské Serie A, jejich vítězství nad Regginou totiž bylo jejich letošní první. Řím tak částečně napravil šokující porážku z Ligy mistrů, kde prohrál s Kluží. O tři branky domácích se postarali Panucci, Aquilani a Perrotta, hosté se netrefili ani jednou.

Preview: AS Řím - Reggina Calcio

Římané na svém hřišti přivítají v rámci třetího kola Serie A Regginu Calcio. Oba celky doposud nikterak neoslnily fotbalovou veřejnost svou výkonností, neboť se krčí u dna tabulky s jedním bodem. Obzvláště zarážející je toto umístění u Giallorossi, loňského vicemistra.

Reggina Calcio - Turín FC 1:1

Na stadionu Oreste Granillo se v souboji domácí Regginy s turínským FC zrodila remíza 1:1. Obě branky padly v prvním poločase a zasloužili se o ně Nicola Amoruso a vlastencem Marco Di Loreto.

Preview: Reggina Calcio - Turín FC

Na stadionu Oreste Granillo přivítá domácí Reggina turínské FC. Hosté jsou nabuzeni domácí vysokou výhrou 3:0 nad nováčkem z Lecce, zatímco souboj Chieva s Regginou vyzněl lépe pro domácí Chievo v poměru 2:1.

Chievo Verona - Reggina Calcio 2:1

Chievo Verona oslavilo návrat do nejvyšší italské soutěže vítězstvím 2:1 nad Regginou. Branky začaly padat až čtvrthodinu před koncem, když se jako první trefili hosté. Chievo ale ještě dokázalo odpovědět dvěma brankami a zápas otočit. V 90. minutě navíc hráli domácí o deseti bez vyloučeného Langelly.

Preview: Chievo Verona - Reggina Calcio

Po roce působení v nižší soutěži se fanoušci Chieva dočkali, jejich tým dokázal zvítězit v Serii B a vrací se do nejvyšší italské ligy. V prvním utkání Verona přivítá na svém stadionu soupeře z Regginy, který se v loňské sezóně trápil a do posledních kol bojoval o záchranu.

Corradi přestupuje do Regginy

Bernardo Corradi bude i v nové sezoně hrát italskou nejvyšší soutěž. Zkušený útočník v uplynulém ligovém ročníku hostoval z Manchesteru City v Parmě, nyní přestupuje do Regginy...