Le Mans FC Francie - Le Mans FC - Zprávy

Kdo prohloubí svou krizi: Grenoble, či Le Mans?

Le Mans ve dvou minulých zápasech prohrálo, nyní, proti trápícímu se Grenoblu, ale kouč Bertucci věří v osmou výhru v sezoně...

Le Mans UC 72 - Girondins Bordeaux 1:3

Všechno podstatné v utkání Le Mans - Bordeaux se odehrálo až v druhém poločase. Hosty poslal do vedení Cavenaghi, na jeho gól dokázal odpovědět o sedm minut později Helstad. V 76. minutě ale zaúřadoval Chalmé, který vrátil Bordeaux jednobrankový náskok. Konečnou podobu utkání stanovil pár sekund před závěrečným hvizdem Jussie, který upravil na konečných 3:1 ve prospěch Bordeaux.

Preview: Le Mans UC 72 - Girondins Bordeaux

Pouze Pohár UEFA si zahrají fotbalisté Bordeaux, kteří podlehli v posledním utkání Ligy mistrů AS Řím a v konečné tabulce skončili na třetím místě. Chuť si ale mohou spravit v rámci 18. kola Ligue 1 v Le Mans.

Paris Saint-Germain - Le Mans UC 72 3:1

Guillaume Hoarau se dvěma brankami v rozmezí šestnácti minut výrazně podílel na vítězství PSG v utkání proti Le Mans. Na jeho první branku z 22. minuty dokázali hosté ještě odpovědět, pak ale Pařížané přidali další dva góly a zajistili si vítězství 3:1.

Preview: Paris Saint-Germain - Le Mans UC 72

Oba celky dělí v tabulce pouhé dva body. Šesté Paris SG ve středu hrálo v rámci Poháru UEFA na půdě Manchesteru City, kde uhrálo remízu 0:0. Trenér Paul Le Guen však klíčové hráče šetřil, takže proti Le Mans by únava neměla být příliš znát. S ním navíc mají Pařížané dobrou statistiku, z posledních osmi utkání pouze jednou prohráli.

Le Mans UC 72 - SM Caen 2:0

Souboj dvou "sousedů" v tabulce dopadl lépe pro Le Mans, domácí mužstvo vstřelilo na začátku druhé půle v rozmezí devíti minut dvě branky a rozhodlo o svém vítězství 2:0.

Preview: Le Mans UC 72 - SM Caen

Desáté Le Mans má stejně bodů jako jeho soupeř, deváté Caen, dokonce vstřelilo i shodných 20 branek, jenže jich o pět více pustilo. I díky tomu, že v minulém střetnutí prohrálo vysoko 0:3 na půdě Monaka. Trenér Yves Bertucci nechce po hrozivých výsledcích za poslední měsíc nic jiného než vítězství.

AS Monaco - Le Mans UC 72 3:0

Kdo chtěl v nedělní podvečer vidět všechny branky Monaka, tomu stačilo pobývat na stadionu pouze v rozmezí 47. a 52. minuty. V tomto časovém úseku dokázal knížecí klub vsítit dva góly, třetí si hosté vstřelili sami. Navíc ve 40. minutě Monako zahodilo pokutový kop.

Preview: AS Monaco - Le Mans UC 72

Monako se nachází v tabulce Ligue 1 překvapivě za Le Mans. Oba celky nemají nijak zázračnou formu, přesto kouč hostí Yves Bertucci chce na hřišti knížecího klubu potvrdit, že předchozí výhra 1:0 nad Valenciennes nebyla žádnou náhodou.

Le Mans UC 72 - Valenciennes FC 1:0

Pro fanoušky Valenciennes další nepříliš radostná zpráva. Jejich klub totiž opět prohrál... A nevyhrál již pojedenácté v řadě, tentokrát podlehl na půdě průměrného Le Mans.

Preview: Le Mans UC 72 - Valenciennes FC

Poslední Valenciennes se v sobotním duelu potká s Le Mans, které okupuje 10. příčku.

Sochaux se dočkalo první výhry, porazilo Le Mans

Sochaux se konečně dočkalo své první výhry v této sezoně. Odskákalo to Le Mans, které tak prohrálo potřetí v řadě a kleslo již na devátou příčku. První vítězství Sochaux zařídil útočník Santos a záložník Boudeboiz, oba si připisují svůj první gól v letošní sezoně.

Preview: FC Sochaux - Le Mans UC 72

Poslední v tabulce a na první výhru stále čekající Sochaux hostí ve 13. kole nejvyšší francouzské soutěže Le Mans.

Olympique Lyon - Le Mans UC 72 2:0

V posledním zápase 12. kola nejvyšší francouzské soutěže si Lyon došel pro pohodlné vítězství 2:0 nad Le Mans a v čele tabulky navýšil svůj náskok před svými pronásledovateli na čtyři body.

Lyon narazí ve šlágru kola na Le Mans

Ve šlágru 12. kola francouzské ligy se utká úřadující mistr z Lyonu s ambiciózním Le Mans, které je zatím na páté pozici. Ani jeden z celků ale nemá momentálně nějakou dechberoucí formu, a tak se dá předpokládat, že v neděli půjde na Stade de Gerland o tvrdý boj...