Le Mans FC Francie - Le Mans FC - Zprávy

Le Mans UC 72 - AJ Auxerre 0:2

Le Mans překvapivě prohrálo v 11. kole Lique 1 s Auxerre 0:2 na domácím hřišti a potvrdilo, že je mnohem lepší na hřištích soupeřů než doma.

Preview: Le Mans UC 72 - AJ Auxerre

I díky pětizápasové šňůře bez prohry se Le Mans překvapivě nachází na třetím místě Ligue 1 za vedoucím Lyonem a druhou Marseille. Auxerre přijede na jeho hřiště s dobrým sobotním výsledkem v kapse, doma získalo bod s Lyonem.

Rennes prodloužilo svou neporazitelnost

Rennes se v sobotním zápase proti rozjetému Le Mans dokázalo dvakrát dostat zpátky do hry a nakonec remizovalo 2:2. Prodloužilo tak svoji neporazitelnost již na osm zápasů v řadě.

Preview: Stade Rennes - Le Mans UC 72

Suverénní vítězství nad Lyonem a bodový zisk na půdě Auxerre. To jsou poslední výsledky fotbalistů Rennes, kteří v sobotu hostí Le Mans. Domácí chtějí potvrdit body z minulých zápasů, ale nadcházející soupeř patří do kategorie těch těžších. Le Mans totiž momentálně patří třetí příčka tabulky.

Le Mans UC 72 - AS Nancy-Lorraine 2:0

Dobrý výkon v druhé půli přinesl domácímu Le Mans další výhru. Je to už jeho pátá v sezoně a Le Mans se po povedeném začátku soutěže nachází na skvělé druhé příčce. Nancy bylo sice po celý první poločas lepším týmem, paradoxně ale vedli po první půli domácí. Ve druhé půli se Le Mans zvedlo a zaslouženě na svém hřišti zvítězilo.

Preview: Le Mans UC 72 - AS Nancy-Lorraine

Fotbalisté Le Mans si chtějí v nedělním utkání proti Nancy vylepšit svojí bilanci na domácím hřišti. V dosavadních čtyřech zápasech na vlastní půdě tým vyhrál pouze jednou a v tabulce domácích zápasů patří k nejhorším celkům.

Le Havre AC - Le Mans UC 72 1:2

Le Havre od 13. minuty, kdy vstřelilo úvodní branku, kontrolovalo průběh hry a už to vypadalo, že si kráčí pro tři body. Vše bylo ale jinak, hosté totiž v 89. minutě vyrovnali a pověstný hřebík do rakve domácím zasadil v druhé minutě nastavení Gervinho.

Preview: Le Havre AC - Le Mans UC 72

Le Mans nic nepodceňuje před střetnutím s osmnáctým Le Havre. To má opravdu hodně nepříznivou bilanci. Až na úvodní zápas z prvního kola si v dalších šesti zápasech výhru nepřipsalo.

Le Mans UC 72 - Olympique Marseille 1:1

Pouze deset minut by stačilo divákovi, který by chtěl vidět vše důležité v zápase mezi Le Mans a Marseille. Hosté se prosadili v sedmé minutě zásluhou Ben Arfy, domácí tým odpověděl hned za tři minuty brankou Helstada. Poté již gól nepadl a oba týmy se rozloučily dělbou bodů.

Preview: Le Mans UC 72 - Olympique Marseille

Jako den a noc působí výsledky Marseille v pohárech a v Ligue 1. V domácí soutěži tým ještě neprohrál a je na druhém místě za Lyonem, naopak ve středu byl vyřazen z Ligového poháru a ani první zápas v Lize mistrů nevyšel podle jeho představ. Napravit své nepříliš povedené vystoupení se tak Marseille pokusí napravit v Le Mans. Domácí tým se sice nachází v horních patrech tabulky, ale na vlastním hřišti dokázal zvítězit pouze jednou.

OGC Nice - Le Mans UC 72 2:2

Dvoubrankový náskok dokázali prohospodařit fotbalisté Nice, kteří už po půlhodině hry vedli nad Le Mans 2:0. Hosté ale nehodili flintu do žita a nakonec vybojovali bod. Le Mans výrazně pomohl Hellebuyck, který si vstřelil vlastní gól. O remíze rozhodl čtyři minuty před koncem střídající Lamah.

Preview: OGC Nice - Le Mans UC 72

Souboj dvou sousedů v tabulce přinese měření sil mezi Nice a Le Mans. Domácímu týmu patří pátá pozice, hosté jsou na místě šestém jen díky horšímu skóre. Je tedy pravděpodobné, že diváci uvidí velmi vyrovnanou partii.

Le Mans UC 72 - Toulouse FC 1:2

Le Mans na svou šňůru tří vítězství nenavázalo. V zápase proti Toulouse bylo horším týmem a už po dvaceti minutách hry, kdy hosté vsítili dvě branky, bylo prakticky rozhodnuto.

Preview: Le Mans UC 72 - Toulouse FC

Překvapení francouzské ligy, třetí celek Le Mans, chce navázat na svou šňůru tří vítězství v řadě. Na svém stadionu Stade Léon-Bollée přivítá Toulouse, které je zase za očekáváním na šestnácté pozici.

FC Nantes - Le Mans UC 72 1:4

Nováček Ligue 1 z Nantes nezačal soutěž zrovna nejlépe. Z dosavadních tří zápasů dokázal vytěžit pouze jeden bod a ani čtvrtý duel pro něj neskončil dobře. Domácí prohra 1:4 s ambiciózním Le Mans se určitě nedá řadit k úspěchům letošní sezony.