Le Mans FC Francie - Le Mans FC - Zprávy

Preview: Le Mans UC 72 - Racing Lens

Lens v minulém kole po deseti zápasech konečně vyhrál a pokud se bude chtít vzdálit sestupovým příčkám, nezbývá mu nic jiného, než se pokusit o něco podobného tentokrát na hřišti Le Mans.

AS Nancy-Lorraine - Le Mans UC 72 1:1

Naděje na účast Nancy v miliónové Lize mistrů se opět vzdálily. Domácí tým se sice po remíze 1:1 s Le Mans vrátil na třetí místo tabulky, ale Marseille, která je hlavním soupeřem Nancy v bitvě o Evropu, hraje své utkání až v nedělním podvečeru. Obě branky viděli diváci až v druhé půli, hosty poslal do vedení Le Tallec, domácím se podařilo srovnat dvacet minut před koncem utkání na konečných 1:1.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Le Mans UC 72

Hráči Nancy prohráli v minulém kole na půdě Lille a ztratili třetí příčku v tabulce, která jim zajišťovala předkolo Ligy mistrů. Domácí tým však vzkazuje do Bordeaux, že boj o pohárovou Evropu nevzdává a proti Le Mans chce naplno bodovat.

Le Mans UC 72 - AJ Auxerre 3:0

Jednoznačným vítězstvím 3:0 skončilo měření sil mezi Le Mans a hosty z Auxerre. Domácí vstřelili v prvním poločase jednu branku, další dvě přidali v druhé půli a nadělali hostům velké starosti v boji o záchranu.

Preview: Le Mans UC 72 - AJ Auxerre

Hrozbu sestupu jedou odvrátit fotbalisté Auxerre do Le Mans. Od sestupových příček je dělí jen pět bodů a konec soutěže pro hosty nebude procházkou růžovým sadem.

AS Saint-Etienne - Le Mans UC 72 4:1

Saint Etienne se díky vysoké výhře nad Le Mans posunulo na devátou pozici v tabulce Ligue 1. U všech gólů domácích byl Geoffrey Dernis. Na dvě branky přihrál a dvě dal sám. Diváci na Stade Geoffroy Guichard viděli výprask 4:1.

Preview: AS Saint-Etienne - Le Mans UC 72

Díky zraněním značně oslabený tým Le Mans zajíždí v sobotu na hřiště St. Etienne. I přes problémy se sestavou hosté rozhodně nebudou lehkým soupeřem, patří jim 6. místo v tabulce. Zajímavá je jejich bilance z posledních tří zápasů – všechny skončily remízou 1:1.

Le Mans UC 72 - Stade Caen 1:1

V zápase Le Mans versus Stade Caen šli sice hosté díky brance Gouffrana rychle do vedení, jenže domácím se relativně brzo podařilo vyrovnat. Branku Le Mans vstřelil Basa. Na tuto branku už nikdo nenavázal a zápas tak skončil remízou.

Preview: Le Mans UC 72 - Stade Caen

Rudi Garcia, trenér Le Mans, považuje nedělní zápas svého týmu proti Caen za jedno z klíčových utkání sezóny. Zápas by měl napovědět, zda Le Mans má na to, aby proklouzlo do evropských pohárů.

Toulouse FC - Le Mans UC 72 1:1

O důležité tři body obral Le Mans jejich vlastní hráč. Za stavu 1:0 pro svůj tým si totiž vstřelil vlastní gól Antonio Camilo Malta Géder a nechtěně tak odpověděl na branku Yebdy.

Preview: Toulouse FC - Le Mans UC 72

Toulouse bude muset změnit přístup k zápasům a nastoupit do sobotního zápasu proti Le Mans o hodně odhodlaněji, pokud chce získat nějaký ten bod a posunout se blíže k místům, která zajišťují záchranu.

Le Mans UC 72 - Stade Rennes 1:1

Remíza přiša i v Le Mans. Sem si pro bod dojeli hráči Stade Rennes. O branky se postarali Tulio De Melo a Olivier Thomert.

Preview: Le Mans UC 72 - Stade Rennes

Domácí bojují o pohárovou Evropu, hosté si užívají klid středu tabulky. Řeč je o Le Mans a Stade Rennes, kteří si to o tomto víkendu rozdají v rámci Ligue 1. První vzájemný zápas sezony skončil jednoznačně. Rennes vyhrálo 3:0.

Olympique Nice - Le Mans UC 72 0:0

Sousedé ze špičky tabulky Ligue 1 si po remíze 0:0 body dělili a tak bodový rozdíl mezi nimi nenarostl. Jenže jelikož Nancy zvítězilo, oba týmy v boji o Ligu mistrů body ztratily.

Preview: Olympique Nice - Le Mans UC 72

Souboj dvou sousedů v tabulce, které od sebe dělí jen bod, uvidí v sobotu Nice. Domácí tým přivítá Le Mans, soupeř bude jistě chtít napravit své vyřazení z Ligového poháru. Tým kolem trenéra Garcii vypadl v semifinále s Racingem Lens až v prodloužení divokým výsledkem 4:5.