AS Saint-Étienne Francie - AS Saint-Étienne - Zprávy

AS Saint-Étienne - Stade Reims 2:0

Domácí Saint-Étienne si bez problémů poradilo s Reims a především díky první rychlé brance si připisuje tři body. Už v první minutě se trefil Debuchy, na něhož před koncem poločasu ještě gólem navázal Khazri.

Preview: AS Saint-Étienne - Stade Reims

St. Étienne se pohybuje na pozicích, které pro příští ročník zaručují evropské poháry, a přesně v těchto vodách se chtělo nacházet. Má velmi slušnou formu, z posledních sedmi zápasů pouze jednou prohrálo, a určitě by ve sbírání bodů rádo pokračovalo i nadále. Remeš ovšem nebude snadným oříškem. Nováček soutěže si totiž vede rovněž hodně dobře.

AS Saint-Étienne - Angers SCO 4:3

Parádní přestřelka byla k vidění mezi ASSE a Angers. Tři body pro domácí vystřelil v předposlední minutě Romain Hamouma, díky čemuž zůstává jeho tým v kontaktu s čelem tabulky. Samozřejmě tedy s výjimkou vedoucího PSG, které si v této sezoně znovu hraje vlastní soutěž.

Preview: AS Saint-Étienne - Angers SCO

Fotbalisté Saint-Étienne se chtějí vrátit na vítěznou vlnu a doma k tomu mají ideální příležitost, neboť přivítají až čtrnácté Angers. Hosté jsou na tom ještě hůře, jejich série bez vítězství je delší a v týdnu navíc SCO vypadlo i z Ligového poháru.

Nîmes Olympique - AS Saint-Étienne 1:1

Saint Étienne na půdě nováčka vedlo, ale výsledek neudrželo a odváží si jen bod. Pro Les Verts je to určitě škoda, protože případná výhra by vyvinula větší tlak na Lyon i Marseille. Takto mohou hosté ještě spadnout na sedmou pozici. Nimes Olympique je třináctý.

AS Saint-Étienne - Stade Rennes 1:1

Saint-Étienne na domácí půdě velmi rychle vedlo nad Rennes, ale nakonec bere ze zápasu jen bod. Na úvodní branku z pokutového kopu Khazriho odpověděl ještě v první půli Ismaïla Sarr, který srovnal na konečných 1:1.

Preview: AS Saint-Étienne - Stade Rennes

Saint-Étienne má možnost posunout se na pohárové příčky, zvládne-li domácí utkání s Rennes. Hosté před reprezentační přestávkou konečně zvítězili a ve stejném duchu chtějí pokračovat i na stadionu Geoffroye Guicharda i následně v Evropské lize, která je čeká ve čtvrtek.

Lille OSC - AS Saint-Étienne 3:1

Lille pokračuje ve skvělých výkonech a po další výhře, tentokrát nad Saint-Étienne si upevnilo druhou příčku za vedoucím PSG. Severofrancouzský celek zaznamenal vítěznou branku krátce po změně stran a v nastavení pak výsledek pečetil.

Preview: Lille OSC - AS Saint-Étienne

Druhé Lille se minulý týden vrátilo na vítěznou vlnu a v tomto kole hostí Saint-Étienne. Les Verts mají formu jako hrom, v lize třikrát v řadě zvítězili a šplhají tabulkou. Na Stade Pierre-Mauroy se tedy utkají dva celky s aktuálně výbornou formou a ve hře je průběžné druhé místo.

AS Saint-Étienne - AS Monaco 2:0

Fotbalisté AS Monako se topí v pořádných problémech. Knížecí klub nezvládl další zápas a v předehrávce kola padl v Saint-Étienne. Znamená to jediné, Monako zůstane i po tomto kole na sestupové pozici a před Ligou mistrů rozhodně není v pohodě. Výhru Les Verts vystřílel dvougólový tuniský reprezentant Wahbi Khazri.

Preview: AS Saint-Étienne - AS Monaco

Když se naposledy Monaco ocitlo v sestupovém pásmu, bylo tomu v roce 2014. A v roce 2010 se mu stalo, že v šesti po sobě jdoucích ligových utkáních nevyhrálo ani jednou, podobně jako na začátku letošní sezóny. Knížecí klub je v krizi, ze které by se rozhodně chtěl vybabrat co nejrychleji. Teď zajíždí na půdu poměrně oblíbeného St. Étienne.

Toulouse FC - AS Saint-Étienne 2:3

Přestřelku se šťastným koncem pro Saint-Étienne uviděl Stadium Municipal v Toulouse. Téfécé určitě nebylo horším týmem, jenomže od Les Verts obdrželo lekci z produktivity. Dvakrát dokázalo Toulouse na branku Saint-Étienne odpovědět, potřetí už se to nepovedlo.

AS Saint-Étienne - SM Caen 2:1

Ambiciózní St. Étienne utnulo svou šňůru čtyř utkání bez vítězství a doma tentokráte skolilo Caen. To od úvodní porážky na začátku sezóny s PSG nebodovalo teprve podruhé v sezóně, a to přitom díky Faycalovi Fajrovi vedlo po prvním poločase. Jeho soupeř ovšem ve druhé půli díky Wahbimu Khazrimu a Timothéemu Kolodziejczakovi strhl výhru na svou stranu.

Preview: Toulouse FC - AS Saint-Étienne

Toulouse se zatím usídlilo na skvělé čtvrté příčce a rádo by na ní zůstalo co možná nejdéle. V posledních dvou duelech se mu ale nedařilo tak moc, jak by si asi fanoušci přáli. Najde radost z výhry proti Saint-Étienne?

Preview: AS Saint-Étienne - SM Caen

Čtyřikrát v řadě se St. Étienne podařilo neprohrát, nicméně naposledy muselo sehrát duel proti favorizovanému PSG, a nutno podotknout, že ten se mu vůbec nevydařil. Před vlastními fanoušky nyní přivítá Caen, které čtyřikrát v řadě neprohrálo. Oba týmy získaly doposud šest bodů, nicméně příčky v dolní polovině tabulky jim určitě nevyhovují.