Statistika:
Sezóna:
Soutěž:
22.08. Kolodziejczak nadále hostuje v Saint-Étienne
Saint-Étienne se může i během letošní sezóny spoléhat na Timothéeho Kolodziejczaka. Sedmadvacetiletý obránce si prodloužil hostování z mexického Tigres, součástí dohody je rovněž předkupní právo. (transfermarkt.de)
22.08. Kolodziejczak dnes konečně přestoupí
Timothée Kolodziejczak loni hostoval z mexického Tigres v Saint-Étienne a do tohoto klubu se vrací. Všechny strany o této možnosti jednaly a nyní konečně dospěly k dohodě, obránce v průběhu dnešního dne podpisem smlouvy stvrdí přestup za 4,5 milionu eur. (getfootballnewsfrance.com)
20.08. Defrel na cestě do Saint-Étienne?
Saint-Étienne by mohlo získat ještě jednu novou akvizici. Francouzský celek má podle posledních zpráv zájem o Gregoireho Defrela, který je na odchodu z AS Řím. (transfermarketweb.com)
19.08. Aholou na marodce Saint-Étienne
Jean-Eudes Aholou nedohrál včerejší zápas s Brestem, záložník Saint-Étienne si přivodil svalové zranění a čeká ho podrobné vyšetření. (lequipe.fr)
16.08. Saliba nebude pomáhat Saint-Étienne
Saint-Étienne se musí v zápase s Brestem obejít bez Williama Saliby. Talentovaný stoper je mimo hru z blíže nespecifikovaných zdravotních důvodů. (lequipe.fr)
10.08. Kolodziejczak jde znovu do Saint-Étienne
Timothée Kolodziejczak loni hostoval z mexického celku Tigres UANL v Saint-Étienne a za tento francouzský klub bude hrát i letos. Obránce ve středu přiletí do Evropy, aby podepsal dohodu o novém hostování. (lequipe.fr)
06.08. Saint-Étienne dotáhlo příchod Trauca
Miguel Trauco bude nastupovat za Saint-Étienne. Šestadvacetiletý reprezentant Peru se ke "Štěpánům" vydává z Flamenga a ve svém novém působišti dostal kontrakt do roku 2022. (lequipe.fr)
01.08. Aholou oficiálně hostem v Saint-Étienne
Saint-Étienne bude v nadcházejícím ročníku pomáhat Jean-Eudes Aholou. Pětadvacetiletý středopolař ke "Štěpánům" zamířil na roční hostování z Monaca, kde má kontrakt do roku 2023. (lequipe.fr)
01.08. Saint-Étienne je bez generálního ředitele
Nového generálního ředitele hledá Saint-Étienne. Frédéric Paquet, který byl ve funkci od začátku roku 2018, odejde na začátku nadcházejícího měsíce. (lequipe.fr)
30.07. Aholou směřuje do Saint-Étienne
Saint-Étienne by mělo brzy dojednat příchod Jeana-Eudese Aholoua. Bývalá opora Štrasburku by měla ke "Štěpánům" dorazit na roční hostování z Monaca. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápas
18.08.St-Étienne - Stade Brestois1:1
Další zápas
28.08.
19:00
Lille OSC - St-Étienneinfo
Tabulka
 TýmZB
4.FC Metz24
5.Stade Reims24
6.AS Saint-Étienne24
7.Toulouse FC24
8.Paris Saint-Germain23