Vysočina Jihlava (CZE) => Viktoria Plzeň (CZE)
30.06.2019    Česko  Jakub Šiman (B)návrat z host.
MAS Táborsko (CZE) => Viktoria Plzeň (CZE)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
13.08. Policie se chystá na fanoušky Antverp
Policie v Plzni připravuje rozsáhlá bezpečnostní opatření před čtvrtečním odvetným utkáním 3. předkola fotbalové Evropské ligy mezi domácí Viktorií a Royalem Antverpy. Na pořádek a bezpečnost v dopravě budou dohlížet desítky policistů. Podle předběžných informací by mělo do města přijet kolem 1300 fanoušků belgického týmu, řekla ČTK policejní mluvčí Ivana Jelínková. Policisté budou sledovat pohyb fanoušků obou klubů a zajišťovat jejich doprovod ke stadionu. Zaměří se hlavně na vlakové i autobusové nádraží a příjezdové trasy do Plzně. (ČTK)
11.08. Výsledek je zasloužený, přiznal Vrba
Plzeň doma nestačila na Slovácko a na vítězství čeká již čtyři soutěžní zápasy. "Hodnotí se mi to velice těžce, protože výsledek je naprosto zasloužený. Slovácko tady hrálo velice dobře, my jsme naopak v prvním poločase podle mého názoru předvedli jeden z nejhorších výkonů za dobu mého působení tady. Samozřejmě bylo to i soupeřem. Dobře nás napadal, chodil do brejkových situací a potrestal nás po situaci, ve které byl důraznější než my a zaslouženě vedl. V druhém poločase jsme trochu prostřídali, chtěli jsme to zjednodušit, ale k ničemu to nevedlo. Možná jsme opticky měli trochu víc ze hry než v první půli, ale soupeř si zase vyčkal na svou šanci, dal druhý gól a zápas rozhodl. Je pravda, že tam bylo více změn, než bývá obvyklé. Ale my víme, že nás čeká ve čtvrtek hodně důležité utkání, tak jsme ty změny udělali, abychom dali zátěž celému kádru. Na druhou stranu nám to ukázalo spoustu věcí. Chyběli nám ti zkušení hráči, kteří když se láme chleba, nám většinou pomůžou," řekl po utkání plzeňský kouč Pavel Vrba. (ČTK)
08.08. Plzeň si z Belgie veze těsnou prohru
Výsledek prvního zápasu třetího předkola Evropské ligy: Antverpy - Plzeň 1:0 (29. Rodrigues).
08.08. Plzeň zatím prohrává o jeden gól
Poločasový výsledek prvního zápasu třetího předkola Evropské ligy: Antverpy - Plzeň 1:0 (29. Rodrigues).
30.07. Ten rozdíl byl obrovský, přiznal Vrba
Plzeň nezvládla odvetu 2. předkola Ligy mistrů na hřišti Olympiakosu Pireus a po porážce 0:4 se s nejprestižnější evropskou klubovou soutěží loučí. "Soupeř byl lepší ve všech řadách i v jednotlivcích. Upřímně ten rozdíl byl obrovský, soupeř zaslouženě vyhrál 4:0. Postoupilo mužstvo, které bylo výrazně lepší a víc si to zasloužilo. Olympiakos dává góly ze standardních situací hodně. Má jak hráče, kteří je dokážou výborně kopnout, tak důrazné hráče ve vápně. Ale dostat tři ze čtyř gólů ze standardek je chybou mužstva a možná i chybou nás, že jsme na to hráče líp nepřipravili. Nedůraz v pokutovém území byl dnes hodně špatný," řekl po zápase plzeňský lodivod Pavel Vrba. (ČTK)
30.07. Plzeň si Ligu mistrů nezahraje
Výsledek dnešního odvetného zápasu 2. předkola Ligy mistrů: Olympiakos - Plzeň 4:0 (51. Guilherme, 70. Guerrero, 73. vlastní Řezník, 82. Semedo), první zápas 0:0, postupuje Olympiakos.
30.07. Plzeň hraje o poločase nerozhodně
Poločasový výsledek dnešního odvetného zápasu 2. předkola Ligy mistrů: Olympiakos - Plzeň 0:0.