Africký zápisník IX. aneb Střelba jak u Verdonu, ať N'Jie Gold Cup!

30.06.2019 12:49 - Názory a komentáře
 
Georges Mandjeck si pochutnal na Thomasi Parteyovi. Wilson Eduardo doručil nejhorší spálenou šanci turnaje. Benin a Guinea-Bissau taky nastoupily k fotbalovém zápasu a víceméně přitom i hrály fotbal. Otázka se tak doslova nabízí: ARE YOU NOT ENTERTAINED?

Poprvé od 21. ledna 2002 se během jednoho dne Afrického poháru národů odehrály tři bezbrankové remízy. Letos se přitom jednalo o malinko přehnanou kompenzaci za dosavadní absenci bezbrankových remíz. Protagonisty obou těchto významných dnů byli Ghaňané; jednou v mimořádně mladém provedení, podruhé v sestavě, která kdyby ve stejné podobě nastoupila v roce 2015, nikdo by ani necekl.

Od duelu Keni s Tanzanií jsme v šesti utkáních viděli celkem čtyři góly. V součtu s Copou Amérikou stejných dnů... šest gólů z deseti zápasů a pár penalt vrchem. No není to krásné?

Tady jsou slova, která bych nikdy neřekl, že vypustím z klávesnice: Zaplaťpánbůh za Gold Cup. Noční zápas Kanada-Haiti byl vyloženým balzámem na duši.Mauritánie - Angola 0:0
29.06. 16:30
Branky: -
více informací

Mauritánie — hodnocení 3/10


1. Mauritánie pochopila, a zatím snad nejlíp reagovala na rozhodování na turnaji. Už dříve jsme si referovali o tom, jak mají rozhodčí v Africe ke kartám vždy pořádně daleko. Od té doby letošní trend spíš posílil, než oslabil, a týmy se začínají pomalu přizpůsobovat. Mauritánie toho byla dobrým příkladem.

Pokud rozhodčí nebudou na tomto šampionátu dávat žluté karty za jakkoliv cynické zatahání za dres či ruku unikajícího protihráče, a pokud jakýkoliv skluz, který aspoň trochu škrtne balon, nemá na žlutou též ani tu nejmenší šanci, potom proč se takových věcí nedopouštět v jednom kuse? Mauritánci takhle ve středu pole zkraje sice Angolanům příliš nestíhali, ale stačilo pár zákroků a potahání, a ony je ty běžecké výpady středem pole hnedle přešly. Vzhledem k tomu, že pak Angola tradičně odmítá nakopávat, a že rozhodčí v tomhle konkrétním utkání pískal opravdu úplně všechno, byli Palancas Negras rázem v nouzi.

2. Ty na mě standardkami, tak já na tebe taky. O angolské expertíze přes standardní situace jsme už dávno věděli a včera nám dokonce předvedla i takové to, jak se hráči před rohem naskládají navrch velkého vápna a pak se při centru bezhlavě naženou dovnitř, aby z toho pranic nebylo. Mauritánci si mezitím většinu svých šancí tvořilo z centrů po přímých kopech a do budoucna s ní nutno počítat.

A ještě jedna věc: na tým, který typicky brání v poměrně hlubokém bloku, Mauritánci nemají problém do útočení zapojit podstatné množství hráčů. Na jeden centr po postupném útoku takhle ve vápně skákali rovnou tři Mauritánci. (A ani jeden se k centru nedostal, samozřejmě.)

Angola — hodnocení 2/10


1. Angola má vykoumaný centr na zadní tyč. Nejméně třikrát čtyřikrát Palancas Negras nachytali svého soupeře útokem po jedné straně a následně krouceným centrem do volné kapsy za beka na protější straně. Za něho přitom často zabíhal i sám angolský bek, zejména napravo Bruno Gaspar, který se jenom v první půli takhle v dobré pozici ocital hned dvakrát. Jednou nebezpečně centroval, podruhé zakončoval. Tohle schéma Angole opravdu klapalo, škoda že v podstatě jako to vůbec jediné.

2. Dál už Angola nemá moc co nabídnout. Jinak lusofonní reprezentace nemá na hrotu žádný stožár, o který by si narazila, nechce moc vysílat dlouhé pasy, a jakmile jí ucpete křídla, je prostě nahnaná. Buď tedy coby soupeř udělejte to, anebo nechte Wilsona Eduarda zakončovat před prázdnou brankou — ve finále to vyjde nastejno.Kamerun - Ghana 0:0
29.06. 19:00
Branky: -
více informací

Ghana — hodnocení 3/10


1. Začněme pozitivem: zlepšenou obranou. To byla vlastně dopředu daná věc. Zmatkař John Boye nemohl kvůli červené kartě hrát, čímž uvolnil cestu do základu Jonathanovi Mensahovi, svému dlouholetému partnerovi a taky své pravidelné kotvě. Právě Mensah je nejlepším ghanským stoperem a včera to potvrdil. Kraloval ve vzduchu a pokrýval záběhy za obranu. Jednou se vytasil i s parádním skluzem/blokem na poslední chvíli. Sám Mensah tedy udělal dost, a do značné míry vyvážil i skutečnost, že spolehlivého levého beka Lumora pro tento zápas nahradil nadšenější výletník Baba Rahman.

Ghaňané navíc evidentně studovali standardní situace. Nejen, že sami donáškou Wakasa Mubaraka zlobili, oni se hlavně zjevně připravili na kamerunskou specialitu — roh zahrávaný nakrátko se dvěma muži u praporku. Seedorfův tým nakonec ze vzduchu skoro nezahrozil, a to je velké plus pro Kwesiho Appiaha.

2. Škoda že vpředu se zase vše hrálo na ryzí náhodu. Pokud jsme u Senegalu psali, že to z jejich strany je až příliš individualistické, a že se hráči na hřišti s balonem nedoplňují, o Ghaně to možná platí dvojnásob. Oba bratři Ayewové mají jeden z nejlepších pohybů na kontinentu, a přesto se Parteyovi s Wakasem nedařilo je řádně dotovat balony. Partey po utkání sám přiznával, že zahrál mizerně, přičemž Wakaso klasicky tuze riskoval a plno míčů posílal přímo na kopačky soupeřů. Black Stars neměli žádný směr, nic.

Kwadwo Asamoah na levém křídle potom nastoupil snad jen proto, aby si později v zápase mohl Kwesi Appiah udělat soukromý výlet někam do roku 2010 a nahradit ho Vrchním Náčelníkem Asamoahem Gyanem. Kwadwo tady může hrát maximálně ve středu zálohy, okupovat kraj už prostě nezvládá.

Mimochodem, byť se v ghanském táboře dušují, že je vše v pořádku, ona kauza s kapitánskou páskou evidentně moc velkou dobrotu uvnitř týmu nedělá. Nebo to tak aspoň navenek působí. Takhle rozhozeného Andrého Ayewa jsem snad nikdy nepozoroval a Ghaňané na sebe obecně příliš štěkají.

Kamerun — hodnocení 3/10


1. Seedorfova změna rozestavení vypadala chytře, ale byla? Benin proti Ghaně nastoupil s formací 5-4-1 a pořádně jí potrápil, dokonce jí vstřelil i dva góly. Když se tedy Kamerun rozhodl stejný přístup kopírovat, zdálo se to přinejmenším zajímavé a přinejlepším vychytralé. Menší problém je, že Seedorf na takový systém nemá tak úplně hráče a ti zároveň nevypadali být připraveni jeho pokyny (?) vykonávat. Gaëtan Bong nastoupil na levém stoperu a celý zápas vypadal, jako by mu ulétly včely. Oba "vnější stopeři" nikdy nevěděli, kdy mohou vystoupit a kdy to naopak není radno, aby nakonec v první půli na pravé straně mimo Bassogoga zela takováto hrozivá mezera. V rozehrávce to tedy nepomohlo a ve finále byl hlavní efekt ten, že si tentokrát příliš často nepřihrávali dva stopeři, nýbrž tři.

2. V defenzívě se pak Kamerun začal sypat, jakmile Seedorf zatratil původní formaci. Nizozemský kouč evidentně sám od nové formace nedostával to, co si vysnil. A tak v 74. minutě vystřídal Bonga za útočníka Choupo-Motinga a přetočil rozestavení na něco o trochu konvenčnějšího, ale rozhodně ne familiárnějšího. Kamerun totiž okamžitě ztratil kontrolu nad zápasem, dovolil Ghaně první dvě velké šance, a v rámci jedné si ještě mohl libovat, že rozhodčí přehlédl pravděpodobný penaltový faul na Jordana Ayewa. Střídat v 82. minutě dominantního záložníka Anguissu možná taky nebyl zcela dobrý nápad.

Nebylo to tedy nakonec úplně přesvědčivé, ale co je důležité — Kamerun takhle v pěti střetnutích na APN Ghaně stále povolil jediný gól, o který se postaral Ayew. Nikoliv Abedi (Pelé), nikoliv André, ba dokonce ani Jordan. Roku 2000 to byl Kwame, tedy pro tuto chvíli asi ten poslední Ayew, o němž byste měli vědět.Benin - Guinea Bissau 0:0
29.06. 22:00
Branky: -
více informací


Oukej, tenhle zápas pojmeme trochu jinak, protože v tuhle chvíli mi už koncem dne trochu došla trpělivost.

Zde jsou moje poznámky ke všem nejzajímavějším událostem utkání:

Sori Mané přihrál soupeři na velké vápno. Nic z toho není. PROČ
Sességnon je faulován a ztratil přitom kapitánskou pásku. Lol vzrůšo
Mohli by aspoň gólmani začít dělat blbosti jako ten mauritánský?
D’Almeidovy vlasy jsou skvělé, když se rozběhne, vlají jako koňská hříva
Mounié šance
Piqueti umí i dlouhé auty, paráda
Poté dostal kolenem do brady, au
Poločas 0:0. Existují ještě vůbec góly?
Benin měl právě míč v útočné třetině a do pěti sekund s ním skončil u vlastního gólmana
Ugh, Mounié...
Mám takový dojem, že si Sori Mané až příliš často myslí, že je druhý Yaya Touré
Frédéric Mendy zkouší kličku u lajny, klouže se a padá
Sességnon hlavičkuje z dobré pozice nad bránu
Mama Seïbou docela závan svěžího větru od příchodu


Benin — hodnocení 2/10


1. a 2. Když nic jiného, Benin nám aspoň dal Angélique Kidjo. Vše odpuštěno.
Guinea-Bissau — hodnocení 2/10


1. a 2. O Guiney-Bissau nic nevím, ale tohle nikdy nezklame. Na světě je pořád dobře.

Autor: Tomáš Daníček
Počet zobrazení: 4595
Související články
Komentáře (137 / 0 nových)
Posledni Kovboj
30.06.2019 13:04
#
luxusni clanek
Acquanni
30.06.2019 13:10
#
adoxx
30.06.2019 13:11
#
raduinho
30.06.2019 13:14
#
nejvíc hispterský článek v dějinách EF
insane
30.06.2019 13:22
#
Co je to hipstersky clanek?
raduinho
30.06.2019 13:53
#
Nutshell.
insane
30.06.2019 14:22
#
Jo tak, ty seš tenhle.
20DollarsInMyPocket
30.06.2019 13:19
#
Tohle je super
monty25
30.06.2019 13:29
#
Zlaté MS žen
Counter
30.06.2019 13:34
#
MS žen je boží, dívám se na to víc než na Copu, jednadvacítky, APN a Gold Cup dohromady.
C-M@ster
30.06.2019 13:59
#
Co te na nem uchvatilo?
Counter
30.06.2019 14:37
#
Ono to takhle vypadá, že sleduju úplně všechno, přičemž realita je taková, že nesleduju skoro nic vyjma pár (necelých) zápasů těch ženských

Jsem fotbalem přesycený a dávám si od něj přes léto pauzu, ale na semifinálové zápasy žen se těším. Je to něco nového a mile mě překvapilo, jakou to má úroveň.
Gunner14
30.06.2019 14:41
#
A fandit Nizozemsku Miedema a De Donk kombo
Counter
30.06.2019 14:44
#
Šel jsem do toho s laickým očekáváním, že právě jim budu možná fandit nejvíc, ale viděl jsem jejich zápas s Japonskem a prostě to nešlo Japonky byly úplně úžasné, sahaly po výhře, a pak je těsně před koncem zařízne tak debilní penalta po nastřelené ruce v přirozené pozici z jednoho metru...
Manny
30.06.2019 15:50
#
(a predevcirem to same proti americankam nepiskly..)
Counter
30.06.2019 18:42
#
jj, to bylo podobné, jen nešlo o střelu. Dovedu si to vysvětlit jen tak, že se rozhodli ta pravidla interpretovat jinak, což je uprostřed turnaje dost pofidérní a kdoví, co bude v dalších zápasech...

VAR je obecně největší problém s celým mistrovstvím, nejprve ty šílenosti okolo opakování penalt kvůli brankářce před čarou a pak ty nastřelené ruce.
12janjde
30.06.2019 21:29
#
Bych sledoval ten pohár regionů UEFA,kdyby to někde dávali do TV,což se bohužel nestalo
smazaný uživatel
30.06.2019 18:48
#
Ja to taky sleduju hodne. Je to prijemna zmena. Clovek za sezonu vidi hrozne moc zapasu muzu a uz toho obcas ma dost. Tohle se neda porovnavat kvalitou, ale je to dost odlisny.
Horcmen
30.06.2019 14:34
#
fantomas
30.06.2019 14:38
#
Gunner14
30.06.2019 14:39
#
John Obi Mikel
30.06.2019 17:25
#
Napiš o něm článek
Counter
30.06.2019 18:45
#
Já o tom nic nevím, dívám se na to jako naprostý laik, co zná akorát pár nejznámějších hráček. Trochu víc toho teď vím akorát o Rapinoe, protože jsem si o ní přečetl jeden povedený článek na ESPN a že leze na nervy Trumpovi
oli9
30.06.2019 18:24
#
já se včera mrkl na měmecko-švédsko jen kvůli tomu abych se mrkl jestli tam jsou nějaké hezké švédky
dextroza_m
30.06.2019 22:11
#
je takový neivnazivní
Manny
30.06.2019 15:48
#
ty nemky vcera... tam co nevymysli daebritz, tak neni a dost jsem nepochopil, proc tam na konec nedali aspon buhl
Mumloch
30.06.2019 13:34
#
Tak to poslední video mě dodělalo. Legendární článek.
Rudnevs
30.06.2019 13:40
#
Shevchenko
30.06.2019 13:42
#
J.Defoe
30.06.2019 13:54
#
Jsem si prvně myslel, že tam byl nějakej teroristickej útok a to děcko na obrázku je mrtvý, když jsem četl "Střelba..."
Azazelo RD
30.06.2019 13:56
#
Zabilo ho to video se včelou.
Kang & Kodos
30.06.2019 14:07
#
Kohout-NL
30.06.2019 14:07
#
Gunner14
30.06.2019 14:25
#
Cože?
Benfica
30.06.2019 14:33
#
aj ten futbal mal väčšiu úroveň ako ten článok
fantomas
30.06.2019 14:53
#
Benfica
30.06.2019 17:28
#
dnes to snáď bude lepšie
♥LIVERPOOL - FC♥
30.06.2019 21:03
#
Nepruď génia ti povídám!
Benfica
30.06.2019 23:43
#
ale no veď niekedy sa slabých zápasov nedá spraviť dobrý článok.. hlavne ak píšeš každý deň
♥LIVERPOOL - FC♥
01.07.2019 00:55
#
Těžko říci.
Benfica
01.07.2019 02:11
#
Tak ako ozaj neviem ako spravit clanok na vysej urovni ako zapasy 0:0 aj ked Kamerun - Ghana sa celkom dal pozerat..
♥LIVERPOOL - FC♥
01.07.2019 08:12
#
Máš pravdu bratře z východu.
JohnczceekJO7
30.06.2019 14:36
#
diastan
30.06.2019 14:43
#
Véry Gut
SpartaOvenka
30.06.2019 14:58
#
andrew96
30.06.2019 15:25
#
A jéje, to bude poštípaných uživatelů.
dextroza_m
30.06.2019 22:12
#
TheTopFootbaler
30.06.2019 15:48
#
To je dokonalost.
Pablos
30.06.2019 15:53
#
druhý Yaya Touré je jen jeden !
fantomas
30.06.2019 15:57
#
John Obi Mikel
30.06.2019 17:26
#
Edgar Davids
01.07.2019 12:07
#
fantomas
30.06.2019 17:25
#
Nevim, kdo to hlásil do chyb, ale Verdon je hráč Beninu, proto je v titulku to, a ne Verdun.

Je to slovní hříčka. Slovní hříčky my v titulcích děláme.
Posledni Kovboj
30.06.2019 17:26
#
Mumloch
30.06.2019 17:28
#
Piky
30.06.2019 17:48
#
Tohle jsem zrovna pochopil, ale u Verdunu se zrovna střílelo hodně, ne?
Mumloch
30.06.2019 17:50
#
Asi ironie.
fantomas
30.06.2019 17:54
#
Ok, tak ještě jeden přídavek:

Je to sarkasmus. Sarkasmus my obecně děláme.
Posledni Kovboj
30.06.2019 17:54
#
SpartaOvenka
30.06.2019 17:57
#
Piky
30.06.2019 18:17
#
No tohle je podle mě spíš nesmysl, něco jak dybys po vítězství o někom řek, že dopad jak sedláci u Chlumce, a pak řekl, že to je sarkasmus. Ale jak myslíš.
Pablos
30.06.2019 18:25
#
Tak jde o to kdy to taky použít, takhle opačně to samozřejmě nejde. Ten cit proto, kdy to použít by měl být evidentní snad.
Piky
30.06.2019 18:29
#
No já si pod spojením "střelba jak u Verdunu" představim gólový hody, takže kdyby to tak bylo, tak je to i s tim verdun/verdon bezva titulek. Takhle mi to přijde jako blbost. Kdybych to měl připodobnit - je to stejné, jako bychom dali titulek Gólů jako Maku, protože v nějakym utkání ten den nastoupil Mak. Tak dyby jich v těch duelech fakt padalo hodně, je to top titulek, dyby naopak to byly bezbrankový plichty jako teď, tak by mi to přišlo jako hovadina.
Pablos
30.06.2019 18:35
#
To je ale ten sakrasmus přece Těžko budeš na něco pohrdavě narážet, když budou padat góly, to si může dovolit jen FDF Vlastně je to ten stejný princip jak u FDF, jen na opačnou stranu, že se hráli zápasy 0:0 ...plus ta slovní hříčka. Navíc ve spojení o čem se píše v tom článku, je ten sakrasmus docela cítit, od titulku až po konec s tím videem. A Gólu jako Maku ...zní taky dobře.
fantomas
30.06.2019 20:17
#
♥LIVERPOOL - FC♥
30.06.2019 21:08
#
Jiný příklad: Ty vole, v těch zápasech padlo gólů až po kokot.

A přitom žádný nepadl = sarkasmus.

Už tomu rozumíš?
pantondavo
30.06.2019 23:27
#
Já ti rozumim, není to nejlepší využití sarkasmu v dějinách EF.
Mumloch
30.06.2019 20:27
#
John Obi Mikel
30.06.2019 19:59
#
fantomas
30.06.2019 20:15
#
To spíš ne no, den bez střel a šancí to zas samozřejmě nebyl. Kdežto prohra bez vítězství je prostě černobilá prohra.
John Obi Mikel
30.06.2019 19:59
#
fenixLFC
30.06.2019 22:41
#
uff
30.06.2019 22:53
#
SpartaOvenka
30.06.2019 17:57
#
patas92
30.06.2019 18:43
#
John Obi Mikel
30.06.2019 19:58
#
fenixLFC
30.06.2019 22:40
#
Modroočko
30.06.2019 17:46
#
Modroočko29.06.2019 23:59#

Tá expreska s výsledkami je tragikomická Africký zápisník IX aneb ať N'Jie gólová imPoténce.

Náhoda či inšpirácia?
KnoxXx
30.06.2019 18:13
#
Madagaskar
roman1978
30.06.2019 19:19
#
John Obi Mikel
30.06.2019 20:01
#
Dneska je to na <-> den. Obzvlášť ta jeho část mezi 18:00 a 20:00. Jaký film na zlepšení nálady si mám dnes pustit?
Somero
30.06.2019 20:02
#
Ty vole. Co to bylo dneska.
John Obi Mikel
30.06.2019 20:23
#
Do mrtvol se nekope
Whitemedia
30.06.2019 20:19
#
Film nevím, ale já napotřetí konečně přišel na chuť Brooklyn 99
John Obi Mikel
30.06.2019 20:26
#
To někdy zkusím, nevypadá to špatně.
fantomas
30.06.2019 20:30
#
Brooklyn je fenomenální.
Counter
30.06.2019 21:04
#
Whitemedia
30.06.2019 21:07
#
ale Spartakovi ani napodruhé ne a tomu teda třetí šanci nedám, ty díly jsou moc dlouhé
Counter
30.06.2019 21:17
#
Tak Spartakus je dobrý tuším až od pátého dílu, ty první čtyři jsou fakt jen krev a soft porno Druhá série je pak takový průměr a třetí je dobrá především díky Crassovi, kterému by člověk skoro i fandil víc než "klaďasům". Mně se z toho všeho nejvíc líbil prequel Gods of the arena (který vyšel po první sérii), přestože tam paradoxně žádný Spartacus není
Whitemedia
30.06.2019 21:21
#
no já právě na tvou radu zkusil ten prequel.. a je to prostě celé takové divné, nesedí mi to a pořád mi to hodnocení nedává smysl... a pak je tu teda ještě Black Sails, ale tomu ani druhou šanci nedám, na to nemám sílu
Counter
01.07.2019 01:00
#
Ono je to lepší, když už máš tu první sérii zhlédnutou, protože spousta postav je tam totožných a rozvíjí to jejich minulost. Když je pořádně neznáš, nemáš k nim žádný vztah a je ti to pak celé fuk. Ale jako plně chápu, že zrovna tohle není pro každého, taky mě ta vysoká hodnocení po pravdě překvapují.

Black Sails je imo lepší než Spartacus, ale taky pochopím, že to nesedne každému. Zase je nejdřív nutné protrpět si většinu první série (první dobrý díl byl myslím taky až ten pátý). Druhá, třetí a čtvrtá řada se mi už líbily dost. Nejlepší na celém tom seriálu je vývoj postavy Long Johna Silvera, kterého bys na začátku fackoval zleva zprava a s každou další sérií se z něj stává ten opravdový pirát z Ostrova Pokladů. V dalších sériích se navíc objeví známé historické postavy jako Černovous (Ray Stevenson na něj sedl perfektně) nebo Woodes Rogers, který byl kvalitně vykreslený záporák.
Azazelo RD
30.06.2019 21:28
#
Xena.
Posledni Kovboj
30.06.2019 21:24
#
Manny
30.06.2019 23:20
#
tak si pockej tak na 3./4. sezonu, kdemy uz zjistis, ze je to furt to same dokola jak nejaky krok za krokem
fantomas
30.06.2019 23:50
#
adoxx
30.06.2019 20:30
#
Klid, nakonec to Nigérie stejně celé vyhraje
John Obi Mikel
30.06.2019 20:38
#
Ve finále smeteme Essienovu Ghanu
Azazelo RD
30.06.2019 20:37
#
Tři bilbordi nad Ebbingem.
John Obi Mikel
30.06.2019 20:39
#
Ty jsem viděl. Není to špatný film, jen mi vadil ten konec.
Azazelo RD
30.06.2019 22:47
#
Tak Lidskou stonožku. Tam Ti konec vadit nebude, protože to tak daleko nevydržíš.
John Obi Mikel
30.06.2019 23:25
#
havrys99
01.07.2019 14:51
#
John Obi Mikel
30.06.2019 20:39
#
A jestli mi sem někdo napíše Tučnáky z Madagaskaru, tak je to nechutná provokace
John Obi Mikel
30.06.2019 20:40
#
A jestli mi sem někdo napíše Madagaskar, tak je to taky nechutná provokace
Counter
30.06.2019 21:04
#
Counter
30.06.2019 21:07
#
Madagaskar 2: Útěk do Afriky
John Obi Mikel
30.06.2019 23:25
#
Nesser a pusť si záznam finále EL
Counter
01.07.2019 01:01
#
Snad si ho pustí všechny evropské velmoci a budou se předhánět s monstrózními nabídkami za Willocka
JohnczceekJO7
30.06.2019 20:04
#
Madagaskar To je nářez, vyhraná skupina bez prohry s Guienou a Nigérií
Somero
30.06.2019 20:06
#
Nigérie docela zklamala. Považoval jsem ji za jednoho z největších kandidátů na vítězství, ale dneska opravdu pohořeli.
Mumloch
30.06.2019 20:06
#
Super
Fanklub defenzívy
30.06.2019 20:07
#
Takový krásný den to včera byl. To by chtělo větší článek Přidám alespoň fotečku: https://www.facebook.com/defenziva/photos/a.269076373172161/2275573742522404/?type=3&theater
Somero
30.06.2019 20:21
#
sk333
30.06.2019 20:11
#
Ja ako fanúšik Nigérie som totálne sklamaný z ich hry. Madagaskar dal tiež haluzné góly, ale asi si víťazstvo zaslúžil. Ak by som bol na mieste kouča Nigérie, tak by som dal v ďalšom zápase priestor na hrote útoku pre Osimhena a na kridle šancu Onyekuruovi. Nie som si však istý, či by to hre smerom dopredu pomohlo.
adoxx
30.06.2019 20:34
#
Mohlo by fungovat: -Osimhen-
-Onyekuru - Iwobi - Chukwueze/ Kalu-?
e6yt
30.06.2019 21:37
#
Ndidi Etebo

Chukwueze - Musa - Onyekuru

Osimhen
Mirek na tenisu
30.06.2019 20:56
#
Zatím Copa de Buba Krevety vypouštím. Mám problém z vuvuzelama....Asi to dám až na playoffs.
ShowMan
30.06.2019 21:00
#
Já, že kde má pytel ten kluk na obrázku, a ono to jsou kraťasy
Mumloch
30.06.2019 21:21
#
Zajímavé starosti
fantomas
30.06.2019 22:59
#
DieFohlenBMG
30.06.2019 21:07
#
Vlhký sen FDF
Coutinho10
30.06.2019 21:38
#
JohnczceekJO7
30.06.2019 21:57
#
dextroza_m
30.06.2019 22:13
#
jak je to jednoduchý
smazaný uživatel
30.06.2019 22:13
#
Nějakej drb že nám real nabízí asensia za maného, to by ale museli doplatit ještě tak sto mega ne?
El-Pistolero-68
30.06.2019 22:26
#
K čemu by jim Mané byl, když koupili Hazarda? Jim by se hodil spíš Salah, ať můžou poskládat zbrusu nový útočný trojzubec Salah - Jović - Hazard. A na to bych byl teda zvědavý.
pantondavo
30.06.2019 23:29
#
Mané by měl platit Realu, že o něj prjojevili zájem
fenixLFC
01.07.2019 00:02
#
Pharrell
01.07.2019 12:14
#
e6yt
30.06.2019 22:25
#
DR Kongo chytilo druhý dych mám pocit.. dnes padajú góly aj za včerajšok
raduinho
30.06.2019 22:55
#
Nigérie smrdí.
Modroočko
30.06.2019 23:05
#
Ten Madagaskar pôjde podľa všetkého proti Doktorom z Konga. Aké mu dávate šance?
fantomas
30.06.2019 23:17
#
No DRC zatim nemá jistý ani to OF. Ale jinak by to byl skvělej soupeř.
Modroočko
01.07.2019 00:06
#
Zatiaľ len špekulujem, zajtra nečakám juhoafrické body ani nejaký zvrat v skupine C, preto predpokladám, že DR Kongo nakoniec postúpi (urobili si dobré skóre) a najpravdepodobnejšie je, že Madagaskar dostane tretieho zo skupiny A/D.
fantomas
01.07.2019 00:13
#
No skóre 0 neni zas tak dobrý skóre :) měli dost manko, sice to srovnali.
fantomas
01.07.2019 00:13
#
... ale nic hotovýho neni.
mayday
01.07.2019 07:30
#
Tři body sice nic moc, ale to vyrovnaný skóre jim si myslím dost pomůže. Kdyby měli třeba -1, Beninu stačí plichta a jsou před nima, takhle musí Benin vyhrát nebo uhrát kříž 3-3 a víc, což se nestane.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
Našli jste v článku chybu? Můžete nám ji oznámit.