Kolář: Byl to ostudný výkon, na Barceloně bychom dostali 10 gólů

Podle brankáře Ondřeje Koláře hráči Slavie podali v osmifinále domácího poháru v Ostravě ostudný výkon a porážku 0:2 po prodloužení považuje za zcela zaslouženou. Pětadvacetiletý gólman si dokonce myslí, že kdyby "Červenobílí" hráli podobně v Barceloně, tak v úterním zápase skupiny Ligy mistrů dostanou deset gólů.

Na těžším hřišti než v Chlumci jsem ještě nehrál, řekl Krmenčík

Plzeňský kanonýr Michael Krmenčík podle svých slov ještě nehrál na těžším terénu než v třetiligovém Chlumci nad Cidlinou, kde hattrickem zařídil Viktorii vydřené vítězství 4:3 po prodloužení a postup do čtvrtfinále domácího poháru. Podle reprezentačního útočníka musejí Západočeši zabrat a podobným soupeřům dávat více gólů.

Slavia pohárový triumf neobhájí, v osmifinále prohrála v Ostravě

Slavisté neobhájí triumf v domácím poháru. Pražané v osmifinále prohráli na stadionu Ostravy 0:2 po prodloužení. Baník tak částečně vrátil soupeři stejně vysokou porážku z květnového finále minulého ročníku MOL Cupu. Zápas rozhodli svými góly ve 102. minutě Senegalec Dame Diop a ve 116. minutě střídající Tomáš Smola.

Olomouc a Jablonec prošly do čtvrtfinále poháru

Hráči Jablonce a Olomouce se stali prvními čtvrtfinalisty domácího poháru. Hanáci v osmifinále MOL Cupu potvrdili roli favorita a doma porazili druholigovou Duklu Praha hladce 4:0 i díky dvěma brankám Václava Pilaře. Jablonec zvítězil na půdě posledního týmu ligové tabulky Opavy 2:0 až po prodloužení, ve kterém dal dva góly střídající Jan Chramosta.

V týdnu se rozehraje osmifinále poháru, dojde na reprízu finále

Sedmi zápasy osmifinále pokračuje v tomto týdnu domácí pohár MOL Cup. V úterý jsou na programu dvě utkání a ve středu pět duelů včetně reprízy posledního finále mezi Ostravou a obhájcem trofeje a ligovým lídrem Slavií. Sparta se představí v Českých Budějovicích, Plzeň nastoupí na hřišti posledního třetiligového zástupce v soutěži Chlumce nad Cidlinou.

Ostrava v repríze loňského finále přivítá Slavii

Obhájce trofeje a lídr první ligy pražská Slavia se v osmifinále domácího fotbalového poháru představí v Ostravě v repríze květnového finále. Sparta bude hrát v Českých Budějovicích a Plzeň nastoupí na hřišti jediného třetiligového celku mezi nejlepší šestnáctkou soutěže Chlumce nad Cidlinou. Rozhodl o tom dnešní los v sídle Fotbalové asociace ČR v Praze na Strahově.

Bohemians vypadli z poháru v Chlumci nad Cidlinou

Bohemians 1905 vypadli v MOL Cupu ve třetím kole a nenavážou na semifinálovou účast z minulého ročníku. Dnes prohráli 1:2 na hřišti třetiligového Chlumce nad Cidlinou, který po Příbrami vyřadil z poháru už druhého prvoligového soupeře. Domácí poslal do vedení Jakub Jarkovský, za hosty pak sice srovnal Jan Vodháněl, ale o postupu Chlumce tři minuty před koncem rozhodl Tomáš Bastin.

Boleslav po obratu porazila Chrudim a je v osmifinále poháru

Hráči Mladé Boleslavi a Jablonce postoupili do osmifinále poháru. Středočeši ve 3. kole MOL Cupu doma porazili druholigovou Chrudim po obratu 4:2. Dva góly vítězů dal střídající útočník Muris Mešanovič, který tak částečně napravil zahozenou penaltu ze sobotního prvoligového zápasu na Slavii. Jablonec se na svém hřišti trápil s jiným druholigovým soupeřem Zbrojovkou Brno.

Škoda v den narození syna prožil gólově nejlepší zápas kariéry

Milan Škoda oslavil dnešní narození syna Matiase gólově nejpovedenějším zápasem v profesionální kariéře. Třiatřicetiletý slávistický útočník dal poprvé v jednom soutěžním utkání čtyři branky a nasměroval červenobílé k drtivé výhře 8:0 nad Vyšehradem ve 3. kole domácího poháru MOL Cupu.

Slavia v poháru deklasovala Vyšehrad, Karviná vypadla

Slavisté suverénně postoupili do osmifinále domácího poháru. Obhájci trofeje ve 3. kole deklasovali druholigový Vyšehrad 8:0 i díky čtyřem gólům Milana Škody. Mezi 16 nejlepších celků MOL Cupu se dostaly i Plzeň, která zvítězila 3:1 na hřišti třetiligového Hlučína, a Sparta po výhře 2:1 v Jihlavě. Karviná naopak jinému druholigovému soupeři Žižkovu podlehla 0:2 a jako druhý tým z nejvyšší soutěže z poháru vypadla.

Slovácko a Opava jsou prvními osmifinalisty MOL Cupu

Hráči Slovácka ve 3. kole domácího poháru zvítězili na hřišti třetiligového Benešova 3:1. Do osmifinále MOL Cupu postoupil i poslední tým nejvyšší soutěže Opava po výhře 1:0 v Sokolově. Pozici favorita potvrdil také Zlín, který venku zdolal dalšího druholigového soupeře Varnsdorf 2:1.

Slavia, Plzeň a Sparta vstoupí do 3. kola MOL Cupu

Domácí pohár v úterý a ve středu pokračuje třetím kolem, v němž do MOL Cupu vstoupí i tři nejlepší týmy uplynulé prvoligové sezony. Slavia po vítězství 3:0 v derby na Spartě začne cestu za obhajobou trofeje proti Vyšehradu. Soupeře z druhé nejvyšší soutěže má i Sparta, která hraje v Jihlavě. Plzeň se rovněž ve středu představí na hřišti třetiligového Hlučína.

Slavia začne cestu za obhajobou triumfu v poháru proti Vyšehradu

Obhájci trofeje hráči Slavie Praha vstoupí do českého poháru MOL Cupu domácím zápasem s druholigovým Vyšehradem. Ligového vicemistra Plzeň čeká ve 3. kole vítěz dohrávky 2. kola Hlučín - Vítkovice, Sparta se představí v druholigové Jihlavě. Rozhodl o tom dnešní los na Strahově.

Příbram podlehla Chlumci nad Cidlinou a vypadla z poháru

Hráči Příbrami jako první ligový tým vypadli z nového ročníku MOL Cupu. Svěřenci Romana Nádvorníka ve 2. kole poháru prohráli 1:2 na hřišti Chlumce nad Cidlinou z třetí nejvyšší soutěže. Naopak dalších osm prvoligových celků nezaváhalo a postoupilo do dalšího kola. Ostrava porazila Lanžhot 3:1 i díky dvěma gólům Milana Baroše, Liberec vyhrál nad dalším divizním soupeřem Mariánskými Lázněmi 5:2.

Olomouc i Slovácko vstoupily do poháru vysokou výhrou

Hráči Olomouce otočili zápas 2. kola domácího poháru MOL Cupu v Rosicích a zvítězili vysoko 5:1. Vstup do soutěže zvládlo proti třetiligovému soupeři také Slovácko, které i díky hattricku Lukáše Sadílka vyhrálo ve Vrchovině 5:0.