Česko - Fotbalová národní liga 2018/2019 - přestupy

18.04.2019    Srbsko  Lazar Sajčić (Ú)volný hráč
České Budějovice (CZE) => FK Gorodeja (BLR)
29.03.2019    Česko  Tomáš Smejkal (Z)hostování
Vysočina Jihlava (CZE) => SK Líšeň (CZE)
28.03.2019    Ghana  Derrick Mensah (Z)volný hráč
- => 1. SC Znojmo FK (CZE)
28.03.2019    Ghana  Alex Kuffour (Ú)volný hráč
- => 1. SC Znojmo FK (CZE)
28.03.2019    USA  Drew Conner (O)volný hráč
- => 1. SC Znojmo FK (CZE)
22.03.2019    Slovensko  Nathan Dzaba (Ú)volný hráč
FK Varnsdorf (CZE) => FC Jílové (CZE)
22.03.2019    Slovensko  Ondrej Jakubov (O)přestup
?
Baník Sokolov (CZE) => FK Blansko (CZE)
15.03.2019    Ekvádor  Luis Arroyo (Z)přestup
?
Deportivo Azogues (ECU) => Fotbal Třinec (CZE)
15.03.2019    Ekvádor  Francisco Nazareno (Z)přestup
?
Independiente San Pedro (ECU) => Fotbal Třinec (CZE)
15.03.2019    Česko  Ondřej Moučka (Z)hostování
MFK Vítkovice (CZE) => Odra Petřkovice (CZE)
14.03.2019    Česko  Mario Telnar (Ú)hostování
Viktoria Žižkov (CZE) => Viktoria Otrokovice (CZE)
08.03.2019    Česko  Ondřej Cverna (O)přestup
?
MFK Vítkovice (CZE) => SSK Bilovec (CZE)
08.03.2019    Česko  Lukáš Bielesz (Z)hostování
FK Varnsdorf (CZE) => FK Zbuzany (CZE)
08.03.2019    Česko  Dan Jambor (Z)hostování
Zbrojovka Brno (CZE) => SK Líšeň (CZE)
07.03.2019    Chorvatsko  Marko Marciuš (Z)volný hráč
1. SC Znojmo FK (CZE) => NK Drava Ptuj (SLO)
06.03.2019    Česko  Tomáš Langer (O)hostování
1. SK Prostějov (CZE) => MFK Vyškov (CZE)
06.03.2019    Česko  Martin Hirsch (Z)hostování
1. SK Prostějov (CZE) => MFK Vyškov (CZE)
06.03.2019    Česko  Jindřich Kadula (Z)přestup
?
České Budějovice (CZE) => Otava Katovice (CZE)
05.03.2019    Česko  Tomáš Mrázek (Ú)volný hráč
MFK Vítkovice (CZE) => SC Pustá Polom (CZE)
04.03.2019    Česko  Denis Krištof (O)přestup
?
MFK Chrudim (CZE) => FK Litoměřicko (CZE)
25.01. Slovan Liberec - Pardubice 1:1
Přípravné utkání v Turnově:
Slovan Liberec - Pardubice 1:1 (0:0).
Branky:
83. Rondič - 90. Šplíchal.
Sestava Liberce: Knobloch - Koscelník, Kačaraba, Karafiát, Hybš - Malinský (65. Fukala), Hromada (59. Beran), Michal, Potočný - Baluta - Musa (70. Rondič). Trenér: Hoftych. (ČTK)
25.01. Sparta Praha - Ústí nad Labem 1:0
Přípravné utkání:
Sparta Praha - Ústí nad Labem 1:0 (0:0).
Branka:
71. Sáček.
Sestava Sparty:
I. poločas:
Nita - Vindheim, Mandjeck, Costa, Hanousek - Dočkal, Fortelný, Hložek, Krejčí, Karlsson - Tetteh.
II. poločas: Bičík - Sáček, Štetina, Lischka, Frýdek - Graiciar, Hašek, Kanga, Trávník, Karabec - Kozák. Trenér: Jílek. (ČTK)
23.01. Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 0:0
Přípravný zápas:
Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 0:0.
Sestava Plzně:
Hruška - Řezník, Pernica (79. Gabriel), Brabec, Limberský (79. Žilák) - Herc, Kalvach, Čermák - Mihálik (69. Kayamba), Krmenčík (69. Chorý, 72. Krmenčík), Kopic (79. Šulc). Trenér: Guľa. (ČTK)
22.01. Slavia - Ústí nad Labem 0:1
Přípravné utkání:
Slavia Praha - FK Ústí nad Labem 0:1 (0:0)
Branka:
79. Bílek.
Sestava Slavie:
I. poločas: Kovář - Holeš, Frydrych, Zelený, Bořil - Křišťan, Traoré, Hellebrand, Oscar, Provod - Hilál.
II. poločas: Markovič - Coufal, Kúdela, Takács, Kosek - Masopust, Ševčík, Souček, Stanciu, Olayinka - Tecl. Trenér: Trpišovský. (ČTK)
22.01. Sparta - Jihlava 5:0
Přípravné utkání v Praze:
Sparta - Jihlava 5:0 (2:0).
Branky:
49. z pen., 74. a 79. Tetteh, 3. Kozák, 8. Štetina.
Sestava Sparty:
I. poločas:
Heča - Vindheim, Štetina, Costa, Frýdek - Fortelný, Mandjeck, Kanga, Trávník, Plavšič - Kozák.
II. poločas: Nita - Szewieczek, Kaya, Štetina, Hanousek - Graiciar, Fortelný, Krejčí, Sáček, Hašek - Tetteh. Trenér: Jílek. (ČTK)
22.01. Liberec - Chrudim 5:2
Přípravné utkání:
Liberec - Chrudim 5:2 (2:1).
Branky:
10. Rondič, 14. Mikula, 56. Pešek, 61. Beran, 83. Kuchta - 13. Surmaj, 73. Rybička.
Sestava Liberce: Nguyen (46. Knobloch) - Mikula, Chaluš (73. Pešek), Alibekov, Fukala - Breite, Mara - Kuchta, Beran (70. Michal), Pešek (70. Koscelník) - Rondič (70. Musa). Trenér: Hoftych. (ČTK)
21.01. Mladá Boleslav - Vlašim 3:0
Přípravný zápas:
FK Mladá Boleslav - FC Vlašim 3:0 (2:0)
Branky:
5. Hönig z pen., 9. Křapka, 87. Blazko.
Sestava M. Boleslavi: Mikulec - Křapka, Glöckner, Rudzan, An Če-čun (56. Moravčík) - Grigorjan (67. Bejbl), Hampl, Hönig (46. Dib), Auer (46. Shkyria) - Provazník (71. Komma), Čche Se-čun (56. Blazko). Trenér: Weber. (ČTK)
18.01. FK Teplice - MFK Chrudim 2:2
Přípravné utkání:
FK Teplice - MFK Chrudim 2:2 (1:1).
Branky:
17. Řezníček, 80. Kučera - 40. Nikodém, 83. Vašulín z pen. Sestava Teplic:
I. poločas:
Němeček - Paradin, Nazarov, Shejbal, Hyčka - Emmer, Ljevakovič, P. Mareš - Žitný, Řezníček, Radosta.
II. poločas: Němeček - Vondrášek, Knapík, Čmovš, Hýbl - Nazarov, Kučera, Trubač - Moulis, Řezníček (66. Hural), Radosta (66. Liška). Trenér: Hejkal. (ČTK)
18.01. Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 4:1
Přípravné utkání:
Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 4:1 (3:0).
Branky:
29. Čermák, 40. Kayamba, 43. Mihálik, 87. Alvir - 62. Bassey.
Sestava Plzně:
I. poločas:
Sváček - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Bucha, Kalvach, Čermák - Kayamba, Beauguel, Mihálik.
II. poločas: Sváček - Havel, Pernica, Gabriel, Hloušek - Herc, Procházka, Šulc - Alvir, Chorý, Kovařík. Trenér: Guľa. (ČTK)
18.01. Slovan Liberec - MAS Táborsko 7:2
Přípravné utkání:
Slovan Liberec - MAS Táborsko 7:2 (1:0).
Branky:
52., 72. a 77. Musa, 60. a 78. Malinský, 27. Rondič, 55. Pešek - 67. Musiol, 84. Icha.
Sestava Liberce:
I. poločas:
Knobloch - Koscelník, Kačaraba, Alibekov, Fukala - Kuchta, Breite, Michal, Potočný - Baluta - Rondič.
II. poločas: Nguyen - Mikula, Chaluš, Karafiát, Hybš - Malinský, Mara, Hromada, Pešek - Beran - Musa. Trenér: Hoftych. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.11.
MFK Vítkovice - Vysočina Jihlava
1:1
22.11.
Ústí nad Labem - Vyšehrad
1:2
23.11.
Fotbal Třinec - FK Varnsdorf
1:1
23.11.
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
1:2
23.11.
Baník Sokolov - Viktoria Žižkov
1:2
23.11.
Dukla Praha - FC Hradec Králové
1:2
24.11.
Vlašim - 1. SK Prostějov
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
07.03.?
MFK Chrudim - FK Varnsdorf
info
07.03.?
Jihlava - Fotbal Třinec
info
07.03.?
FC Hradec Králové - SK Líšeň
info
07.03.?
Viktoria Žižkov - Dukla Praha
info
07.03.?
Slavoj Vyšehrad - MFK Vítkovice
info
07.03.?
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
info
07.03.?
1. SK Prostějov - Ústí n. Lab.
info
07.03.?
Vlašim - FK Pardubice
info
Všechny zápasy