Udinese Calcio   -   Inter Milán

0 : 3 (0:2)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.60 - 3.34 - 2.60

Udinese Calcio - Inter Milán 0:3

Inter vyhrál na půdě Udinese 3:0 a dal zapomenout na předchozí venkovní zaváhání. Mazzarriho svěřenci byli lepším týmem a svojí převahu zužitkovali už v prvním poločase. Mezi střelce se zapsali Rodrigo Palacio a svátečně stoper Andrea Ranocchia. V nastaveném čase pak Ricky Álvarez.

Nerazzurri začali na Udine ve velkém tempu, kterému domácí nestačili. Už po pěti minutách střílel těsně nad Cambiasso a o několik minut později si svůj pokus zopakoval, opět ale zamířil těsně nad. Skóre utkání neotevřel ani Nagatomo, který po dobré spolupráci s Jonathanem nastřelil boční síť Brkičovy branky. Tlak Interu sílil a v pětadvacáté minutě vyvrcholil vedoucí brankou. Taider vysunul Palacia a argentinský útočník se nemýlil - 1:0 pro Inter.

Než se Udine stačilo z první branky vzpamatovat, inkasovalo podruhé. Stoper Andrea Ranocchia není zvyklí dávat příliš branek, ale v tomto utkání se mu to povedlo. Inter vedl 2:0 a zápas na Friuli měl parádně rozehraný.

Velkou devizou Interu byla po celých devadesát minut výtečná defenziva. Útočné snažení Udine vycházelo vniveč, Guidolinovi svěřenci si nedokázali vytvořit žádnou stoprocentní příležitost. Skvělý výkon i co se taktické stránky týče hosté korunovali v závěru utkání třetí brankou. Ricky Álvarez překonal Brkiče z dorážky a stanovil celkový výsledek 3:0.