Celé jméno:Andrea Ranocchia
Národnost: Itálie
Datum narození:16.02.1988
Výška:190 cmVáha:80 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Itálie "21"1150000000
Itálie2115850000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Ranocchia se po zranění vzdal smlouvy, Monza ušetří čtyři miliony eur

Monza si na konci minulé sezony zajistila historický postup do Serie A, během léta přivedla řadu nových posil a jednou z nich se stal i Andrea Ranocchia. Zkušený 34letý obránce začal sezonu v základní sestavě, rychle se ovšem zranil a vše vyústilo v jeho odchod. Rozvázání kontraktu přitom bylo nápadem z hlavy samotného fotbalisty...  
22.09. | Aktuality | 28 komentářů
 

Chtěl bych zůstat hráčem Hullu, prohlásil Ranocchia

Andrea Ranocchia během zimní přestávky vyměnil milánský Inter za Hull City, se kterým bojuje o udržení mezi anglickou elitou. Přesto urostlý stoper doufá, že ve svém současném působišti setrvá...  
02.03.2017 | Aktuality | 53 komentářů
 

Hull City oficiálně získal stopera Ranocchiu

Andrea Ranocchia se stěhuje z Apeninského poloostrova do Anglie. Obránce milánského Interu, který s jeho službami dlouhodobě nepočítá, bude ve druhé polovině letošní sezóny pomáhat Hullu City...  
31.01.2017 | Aktuality | 294 komentářů
22.09. Ranocchia ohlásil konec kariéry
Andrea Ranocchia prostřednictvím sociálních sítí oznámil konec kariéry, učinil tak jenom několik desítek hodin poté, co rozvázal smlouvu v Monze. 34etý obránce hrával za Inter Milán, Janov, Sampdorii nebo Hull, před měsícem utrpěl komplikovanou zlomeninu nohy. (transfermarkt.de)
21.09. Ranocchia ukončil smlouvu s Monzou
Jenom na měsíce se bude počítat doba, během níž byl Andrea Ranocchia hráčem Monzy. Zkušený obránce přišel před letošní sezonou a nastoupil ke dvěma zápasům, než v srpnu utrpěl zlomeninu nohy. K dispozici by nebyl ještě dlouho a s vedením se nakonec dohodl na ukončení kontraktu. (football-italia.net)
22.08. Ranocchia utrpěl zlomeninu nohy
Nepříjemné zprávy pro Monzu přineslo vyšetření Andrea Ranocchii. Ten si kromě výronu kotníku přivodil i zlomeninu nohy a nováčkovi Serie A tak bude nějaký čas chybět. (football-italia.net)
21.06. Ranocchia uzavřel smlouvu s Monzou
Andrea Ranocchia je s definitivní platností novou posilou Monzy. Zkušený obránce s nováčkem italské nejvyšší soutěže podepsal dvouletý kontrakt, do klubu přišel zdarma po vypršení smlouvy v Interu Milán. (acmonza.com)
18.06. Ranocchia se Monze upíše na dva roky
Andrea Ranocchia se stane novou posilou Monzy a nováčkovi italské ligy se upíše na dvě sezony. 34letý obránce po dvanácti sezonách končí v Interu Milán, kde mu končí smlouva a novou nedostal. (sport-express.ru)
17.06. Ranocchia je prý domluven s Monzou
Andrea Ranocchia po vypršení smlouvy odchází z Interu Milán. Zkušený obránce by měl v italské nejvyšší soutěži pokračovat, podle několika médií je domluven na angažmá u nováčka z Monzy. (football-italia.net)
03.06. Monza má zájem o Ranocchiu
Andrea Ranocchia se dostal do hledáčku nováčka příštího ročníku Serie A z Monzy. Zkušený obránce je volným hráčem, nedostal totiž nový kontrakt v Interu Milán. (football-italia.net)
12.04. Ranocchia po sezoně opustí Inter Milán
Andrea Ranocchia za dva a půl měsíce přenechá své místo v kabině Interu Milán někomu jinému. Zkušený obránce má kontrakt do konce sezony a součástí smlouvy je opce, vedení mu ale podle tisku už sdělilo, že spolupráci neprodlouží. (football-italia.net)
29.11.2021 Ranocchia a Darmian budou chybět Interu
Andrea Ranocchia a Matteo Darmian budou chybět Interu Milán. Oba obránci utrpěli svalová zranění a doba jejich absence se odhaduje na 15 až 20 dní. (football-italia.net)
28.06.2021 Ranocchia pokračuje v Interu Milán
Andrea Ranocchia nakonec bude i nadále působit v Interu Milán, italský klub se svým obráncem podepsal nový jednoletý kontrakt. (football-italia.net)
Další expres zprávy