Bruno Fernandes (Manchester United)

Celé jméno:Bruno Miguel Borges Fernandes
Používané jméno:Bruno Fernandes
Národnost: Portugalsko
Datum narození:08.09.1994
Výška:180 cmVáha:75 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:18
Klub:Manchester United (ENG)
Aktuální statistiky v klubu Manchester United (ENG)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Evropská liga 2019/20201100000000
Premier League 2019/202032691100100
celkem42791100100 
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Portugalsko1910452000100
Portugalsko "21"119414100400
Portugalsko "OH"32700000000
Reprezentační kariéra hráče
 

Manchester United oficiálně dokončil příchod Fernandese

Bruno Fernandes se stal hráčem Manchesteru United. Anglický velkoklub za nyní již bývalou oporu lisabonského Sportingu může i s bonusy zaplatit 80 milionů eur, načež obě strany podepsaly smlouvu do roku 2025 s opcí...  
30.01. | Aktuality | 204 komentářů
 

Manchester United se dohodl se Sportingem o Fernandesovi

Bruno Fernandes nakonec podle všeho přece jen přestoupí ze Sportingu Lisabon do Manchesteru United. Anglický klub vylepšil nabídku a zástupci portugalského klubu ji přijali. Celkem jim může přestup vynést až 80 milionů eur.  
29.01. | Aktuality | 346 komentářů
 

Bruno Fernandes stojí za mnohem víc, než nabízejí United, řekl kouč Sportingu

Hlavní trenér portugalského Sportingu Lisabon Silas je přesvědčen, že kapitán Bruno Fernandes má daleko vyšší hodnotu, než jakou za něj momentálně nabízí Manchester United. V médiích se spekuluje, že se obě strany blíží k dohodě, přičemž přestupová suma má být okolo 60 milionů eur.  
17.01. | Aktuality | 60 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
12.02. Fernandes v lednu nejlepším záložníkem
Nejlepším záložníkem Primeira Ligy byl za leden zvolený Bruno Fernandes. Bývalý kapitán Sportingu Lisabon, který mezitím přestoupil do Manchesteru United, ve zmíněném období odehrál čtyři ligové zápasy s bilancí dvou branek, přičemž za sebou nechal Gabriela (Benfica) a Joãa Palhinhu (Braga). (abola.pt)
30.01. Fernandes dorazil na zdravotní prohlídku
Bruno Fernandes dorazil do Manchesteru a čeká ho zdravotní prohlídka u tamních United, portugalský záložník následně podpisem smlouvy zpečetí přestup z lisabonského Sportingu. (sport-express.ru)
29.01. Manchester United dohodl příchod Fernandese
Bruno Fernandes přestoupí z lisabonského Sportingu do Manchesteru United, který dnes odpoledne potvrdil dohodu o přestupu portugalského záložníka. Ten bude zatím stát 55 milionů eur, díky bonusům se ovšem může suma vyšplhat až na osmdesát milionů eur. (bbc.com)
28.01. Man Utd zvýšil nabídku za Fernandese
Bruno Fernandes je spojován s odchodem ze Sportingu a vyjma Manchesteru United má o jeho služby zájem Barcelona. Red Devils se však vysněné posily nechtějí vzdát a podle posledních zpráv za posledních 24 hodin dvakrát zvýšili nabídku až na současných 55 milionů eur. (skysports.com)
27.01. Fernandes večer nastoupí za Sporting
Lisabonský Sporting dnes večer hraje s Marítimem a jako kapitán ho do boje znovu povede Bruno Fernandes. O portugalského záložníka má zájem Manchester United a transfer je stále otevřenou záležitostí, anglický celek se chystá nabídnout 62 milionů liber. (dailymail.co.uk)
17.01. Man Utd se měl dohodnout s Fernandesem
Bruno Fernandes jedná o přestupu do Manchesteru United, který má k vysněné posile znovu blíže. Red Devils se podle informací "The Times" s portugalským reprezentantem dohodli na podmínkách smlouvy, nyní zbývá dohoda mezi oběma kluby. Zatímco lisabonský klub požaduje za svého kapitána 70 až 80 milionů eur, Manchester United chce odstupné stlačit na 60 milionů eur. (lequipe.fr)
16.01. Bruno Fernandes si prý plácl s Red Devils
Bruno Fernandes je podle posledních zpráv domluven na podmínkách angažmá v Manchesteru United. Ten má o portugalského záložníka velký zájem a snaží se dojednat přestup z lisabonského Sportingu za 60 milionů liber. (dailymail.co.uk)
13.01. Manchester United jedná o Fernadesovi
Bruno Fernandes se možná blíží k transferu z lisabonského Sportingu do Manchesteru United, ten má o portugalského záložníka znovu zájem a opětovně jedná o realizaci transferu. (bbc.com)
12.01. Express: Fernandes si už plácl s Man Utd
Bruno Fernandes se zdá být hlavním přestupovým cílem Manchesteru United a 15gólový střelec Sportingu se skutečně transferu blíží. Podle Expressu se už s Red Devils domluvil na podmínkách smlouvy, stále si však musí plácnout oba kluby. (express.co.uk)
10.01. Fernandes nakonec do Man Utd?
Manchester United by mohl přece jen získat Bruna Fernandese. Ten byl s Red Devils spojovaný i před sezónou, nakonec však Lisabon neopustil a navíc podepsal vylepšený kontrakt, avšak podle informací "O Jogo" jsou jednání mezi oběma kluby v pokročilé fázi. Sporting podle zmíněného periodika bude nucený svoji dlouholetou oporu prodat, neboť má velké finanční potíže. (skysports.com)
Další expres zprávy