12.12.2011 21:00 CET
2 : 1
(1:1)

Man City konečně poražen, Chelsea zvítězila 2:1

Jedna velká série je u konce. Manchester City nedorovná úžasnou jízdu Man United ze sezony 1985/86, v patnáctém utkání našel přemožitele. Chelsea se dlouho hledala, vyrovnávací gól Meirelese ale dodal Boasovým hochům klid na kopačky, červená karta Clichyho je pak dostala do sedla. Vše rozhodl z penalty za Lescottovu ruku Frank Lampard, který otočil skóre definitivně.

Zápas ale začal pro domácí jako z nejhoršího filmu. Agüero po necelých dvou minutách výborně obehrál na půlící čáře Terryho s Colem a poslal kolmici z říše snů na Maria Balotelliho. Italský forvard s ledovým klidem obešel vybíhajícího Čecha a do prázdné brány zakončil - 0:1. Za pět minut si oba útočníci pozici vyměnili, tentokrát byl naštěstí pro Chelsea dříve u míče Bosingwa. Argentinec se však do gólovky přeci jen dostal, když mu na půli přihrál míč doposud zoufalý Cole, ve vápně si poradil s anglickým levým obráncem i Bosingwou a pálil jen těsně vedle tyčky Čechovy brány.

Modří zpočátku zápasu nebyli schopni si ani pořádně nahrát. Nevypořádali se z vysokým presingem soupeře kazili základní fotbalové akce, z nichž Man City podnikal časté protiútoky. Nejnebezpečnější situací pro domácí úvodních 25 minut byla tečovaná střela Meirelese z dvaceti metrů. Právě v pětadvacáté minutě se Drogba pěkně ve vápně zbavil Zabalety a donutil Harta u bližší tyče ke hbitému zákroku.

Jako blesk z čistého nebe, ač od úvodních minut pršelo, převzal po nádherném pasu od Terryho u své pravé lajny míč Daniel Sturridge. Snadno obehrál Clichyho a odcentroval na zcela nekrytého Raula Meirelese, pro nějž nebylo nejmenším problémem uklidit míč do poloprázdné brány - 1:1. Obě mužstva se po vyrovnání lehce stáhli do svých ulit, především tedy Chelsea, která zalezla na svou polovinu a vyrážela jen sporadicky do brejků - zřejmě tak, jak to Villas-Boas nařídil týmu od začátku, jen to zkrátka nebylo hráči plněno do puntíku.

Druhé dějství mohlo začít stejně jako to první, Mata z přímého kopu našel volného Sturridge, který pohotově pálil - z dobré pozice ovšem přestřelil. Dost možná klíčový okamžik utkání přišel v 58. minutě, kdy rychlou narážečku mezi Drogbou a Ramiresem zastavil jen za cenu druhé žluté karty nejistý Clichy - velká nepříjemnost pro City. Přímý kop v dobré pozici ještě poslal Drogba nad.

Tlak Chelsea se stupňoval, hráči City se ale do defenzivního valu nezatáhli a dále hrozili, jako střelou z dálky Balotelli v 68. minutě. Přesto bylo na Manciniho rozhodnutích vidět přehodnocení cílů, dolů šel Agüero se Silvou, na hřišti se objevilo duo Kolo Touré, Nigel De Jong. Na druhé straně to z podobné vzdálenosti jako pět minut zpátky "Super Mario" zkoušel Sturridge, ale ten bránu ani netrefil.

Stamford Bridge rozburácela až situace z minuty číslo 81. Daniel Sturridge střílel z hranice vápna, jeho střela ale naneštěstí pro hosty trefila Lescotta do ruky a následoval pokutový kop. K němu se postavil střídající Frank Lampard a dělovkou doprostřed brány otočil zápas ve prospěch domácí Chelsea - 2:1.

Chelsea zbylé minuty odehrála nesmírně zkušeně a prakticky se pozdržovala až k závěrečnému hvizdu. Především Drogba doháněl svou silou a stabilitou na míči hráče Manchesteru City k šílenství. Když pak Mark Clattenburg konečně zadul do píšťalky naposledy, mohlo nadšení v západním Londýně vypuknout naplno. Man City poprvé prohráli, Chelsea vedoucí celek ligy porazila 2:1.

1:0 Mata

City bude frustrovany po remize s Bayernem a nepostupu do playoff LM a skonci to pouze remizou , Chelsea se totiz na vic nezmuze

2:2

ses asi kretenek ne?!!!! jak chelsea se na vic nezmuze?!!! chelsea ted 2x za sebou dala soupere 3:0!!! trosku se proberte!!! kdyz chelsea dokazala porazit tymy jako je barcelona,bayern (na kterej city ani nema), inter,manu, a podobne..... proc by neporazila mancity?!!! city neni neporazitelny!! kdyz city prohralo nad Neapolí, tak proc ne nad CHelsea?!!! COMMON BLUES!!!!!!

t0mmy33MCFC

chelsea ted 2x za sebou dala soupere 3:0 hruzu nahanejici :D kdyz city hralo naposled s barcelonou vyhralo 1,0, kdyz naposled s interem vyhralo 3,0 , s manu 6,1 a kdyz Chelsea prohrala s QPR, proc by je City nemohlo porazit?

t0mmy33MCFC

samozrejme to pisu z prdele :D tyhlety srovnani jsou k smichu....

Už jsewm myslel, že to myslíš vážně. Všichni tady víme, jak nás rozhodčí zařezával po celej zápas s QPR. Samozřejmě k tomu pomohla i červ. karta Drogby, ale rozhodčí neměl obdoby.

Ale to doufám zase nemyslíš vážně ty, že za to, že jste s QPR prohráli může rozhodčí

Ne, to jsem neřekl. Jen kdyby to piskal někdo jiný, tak by ten zápas třeba vypadal jinak. Nerikam, ze bychom vyhrali, ale prohra by to bejt nemusela.

1:4

t0mmy33MCFC

Jo hovno, 2-1 a nečum!

t0mmy33MCFC

di spat :DD rano skola

Hehe jasně, jenže ja už do školy dááávno nechodím víš

Koněčně jste dostali svině, hrajete jak prasata, Yaya Toure měl bejt vyloučenej a Kompany taky, můžete bejt rádi, že toho Toureho sudí neviděl!

Snad poprvé v životě budu fandit chelsea...

kdy city porazilo barcelonu?

t0mmy33MCFC

t0mmy33MCFC

A v jake to bylo soutezi?

t0mmy33MCFC

to je jedno :D proste to bylo na nou campu a barcelona byla druhej polocas v temer plne sestave a city melo tak leda carlita a dostali by ani ted stejne jako jejich souper z finale LM

Shity jsou hrozny paprdové Dostali redku a hned betonujou pak dostanou gol z pencle a pošlou tam dzeka fakt trapaci, posrany hraci i trener, meli bobky, ze by rupli a stejne rupli, patří jim to

t0mmy33MCFC

co ty ses za decko? :DDD coto meles ? dostali gol z penalty a poslali tam dzeka? :D a koho tam meli poslat ? druhyho brankara ty retarde 7mi letej? :D

0:4

podle me remiza 2:2

2:1

Aldeano

Docela mě šokovalo vítězství Chelsea na Newcastlu, ale tam padli goly v závěru, když se Newcastle snažil vyrovnat, rozhodně to byl vyrovnaný zápas, těžko tipovat, oba dají zřejmě gol, zkupím remizu 2:2

t0mmy33MCFC

presne tak .. chelsea tam mela vic stesti jak rozumu.. mimo to totalne absolutne nejjasnejsi redka co jsem kdy videl nebyla udelena na zacatku.. nechapu

3:0 Chelsea jedeeeee, pošlite tu bledomodrú chátru tam kde bola... Začínajú mi liezť na nervy.

t0mmy33MCFC

kdyz chelsea vyhraje tak kam posle city? :D jak koukam tak na 1. misto :D

to je boj s větrnými mlýny s těma lidma tady a proto užívejme si aktuální formu.. chelsea padne jako každý jiný tým z PL, nedá se nic dělat

tvl dneska to bude zápas z veľkým Z... sa teším.

Prosim tě mlč, co Shity dokázali? Zatim úplný ho*no

Bude to další krasný zápas . Snad City potrápíme a vyhrajeme .

I když prohrajeme tak to nezkazí moji radost z postopu v LM .

diastan

1:2

Skoro

Devil

1:1

2:2

Snad už se Chelsea konečně probrali a mohli by City zastavit.Už je to dost dlouhá série.Až nepříjemně dlouhá

Jdi a proseres to!

jestli ten tip nevyjde, můžu z tebe vymáhat náklady?

1:3 Lampard--Silva,Balotelli,Dzeko.....polocas 1:2

Ďakujeme, že si nás oboznámil s výsledkom. Tak a teraz vypni Fifu a utekaj spať ;)

t0mmy33MCFC

hochu ty jestli nechodis do skoly, tak jen kvuli tomu ze ten nepustili na druhy stupen ne? neuveritelny co za lidi uz poustej za kompl..

Tak z primeho kopu... nebo ty taky nikdy nekope ?

t0mmy33MCFC

ty kope.. proti bayernu dal paradni, ale neuznali

Bosingwa bude hořet jak papír

Drogba 1:3 Nasri, Agüero, Silva (jen tipuju )

CMOOOOOOOOOON BLUEEEEEEEEEEEEEEEES

t0mmy33MCFC

sky blues :)

jestli chce Chelsea letos nějakou trofej tak musí v zimě koupit MODRIČE !!!!

tip eurofotbalu: 1 ... mě už to ani nepřekvapuje tak hodně štěstí mufani

pavel.fotbal

Dneska skončí neporazitelnost CITY v letošní PL - jasá věc 4 : 2

Najlepšia obrana v lige... 0,9 inkasovaneho golu na zapas a pre teba su 4 inkasovane goly jasna vec

Ješdnou to musí přijít, žádný strom neroste do nebe..., a tak právě dneska se utrhne...., pro City takovej ten zápas blbec... TUTY!!

Nejlepší je ta naše

t0mmy33MCFC

tak kdyz jsou cisla stejna, tak bych rek ze o tom kera je lepsi, rozhoduje pocet vstrelenych golu ne?

t0mmy33MCFC

sorry mate o zapas vic ok

ja sa teším ako malý chlapec na lizátko. Dúfam vo férový zápas zo strany rozhodcov a krásnu útočnú hru. Chels forever

Lorcan

remíza 1:1

3:3

Tuxedo

2:1

+ 2,5

Bez Micaha nám bude Mata dělat velký problémy, nebudem ho stihat..ale na druhou stranu máme Silvu, který bude dělat problémy zas Vám :) su zvědat tipuju neprohru domácí, ale přání neprohra hostů :)

VijanBoaš vs Manšíni to je nějako kluk s klackem v ruce a DartVader.. Hráči až na pár superhvězd běhají všude stejní tudíž taktická bitva.. A jak jsem řekl o kvalitě trenérů si myslím svoje..

2:1

its hire and its now its blues derby come on! chelsea powerkings of england! there is strong terry and lampard symbols of east enders!!! goly goly goly 3 1 FT berte na to jed over nalozeny za mensiu sumicku go go forvart never back the blu army of jesuses!!!!!!!

hlavně at se je na co koukat 2-2

tip: 1:3

diastan

Hart, Zabaleta, Clichy, Kompany, Lescott, Barry, Yaya Toure, Milner, Silva, Balotelli and Aguero Super, Mario v základu, tipuji, že o5 skóruje min. 1x

diastan

Je tam

Hele bude se to vysílat někde v TV nebo na netu pls nějakej dobrej link?

Firkraag

Chelsea je zatím úplně marná

kurwa na to sa nedá dívať. omg....

ouuuuuuuuuu z ničoho gOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO l

xjert02

Co ta (ne)penalta na Silvu? Jak jste videli Vy ostatni?

tu nohu tam mal, ale nebol to kontakt na pád

Firkraag

Spadnul uplne sam dle mě.

t0mmy33MCFC

byla to jasna penalta, rekli to dva odbornici ve studiu, na modrice pry byla pisknuta uplne stejna vcera

xjert02

Viz nick. Ptal jsem se na nazor lidi, co fotbalu rozumi, ne mu fandi.

M0rb1D4S

Fanoušci City ti tady budou mermomocí tvrdit, že to byl jasný faul.. ano, byla tam noha, ale Silva tomu neskutečně přidal.. teatrální výskok

xjert02

No, ja to take tak videl. At si do te nohy nabehne, a upadne. Pak penalta. A sudi to taky tak ohodnil. Vzdyt stal primo za nim, takze to mel jako na dlani.

t0mmy33MCFC

to je zas pravda, kdyby bezel dal tak to piskne

xjert02

to jsem videl taky. Bys mohl z fleku delat politiku.

xjert02

reakce na Majchel 12.12.2011 22:13

Zdá se, že i na City dojde, jak jsem říkal , žádný stromy nerostou do nebe, a první prohra v PL je tady. Zbývá pár minut.

jakej strom co to meleš-rozhodčí nás nenechal vůbec hrát!!!!!!! tos neviděl,všechny osobní souboje pískal pro domácí!!!!!!! neříkám,že nám to prohrál,ale takhle pískat tak důležitý zápas

to je teda úroveň

rozhodčí

xjert02

:-D viděl jsi správnej zápas?.... jdi si lradši ehnout, zejtra máš písemku z přírodopisu

Jedině Chelsea.To je mančaft

t0mmy33MCFC

to je mancaft :D vetsinu casu zalezli za pulkou, ani proti 10ti

zkus si vzpomenout, jak hráli City loni, pak něco říkej. .

t0mmy33MCFC

loni neni letos :D

M0rb1D4S

Podívej se na výsledek a nevyskakuj si tady.. fotbal se hraje na výsledek, né na předváděnou hru Prostě jste padli.. mysleli jste si, že vás nikdo neporazí.. nedivil bych se, kdyby se teď City zhroutilo jako domeček z karet..

nic moc

pravda... na to ze Chelsea za cely druhy polocas (a to proti 10 ) vystrelila 1 na branku a to jeste z penalty je celku slaby skoda budem muset ziskat 3 body proti Arsenalu

t0mmy33MCFC

presne , celkem jsem cumel, jak jsme je motali v 10ti .. bohuzel byli moc zatahly takze se nedalo nic vymotat

no vy ste nás teda motali si to pozri znova, to bol betón proste. Ja som nevidel strelu MAN city ani jednu. Asi som si odskočil na záchod ked niekto hore vravel že boli dve ...bola jedna a to golova.

frantamlad

No já bych se vůbec nedivil, kdyby vám tam Robin fláknul 3 a prohráli jste 2:3

t0mmy33MCFC

No parada , takze uz to mame za sebou jako loni United a ted uz se muzeme plne soustredit na zisk titulu a ne prekonavani nejakych rekordu v neporazitelnosti Jinak zapas mel byt v 25. minute uz 0:2 nebo dokonce 3 kdyby byla pisknuta ta penalta, ale nestalo se... Clichy zapas absolutne nezvladl, mozna to udelal schvalne, aby nemusel hrat pristi nedeli proti kamosum z Arsenalu

Můžu se jen tak ze zajímavosti zeptat.... od kdy fandíš City?

t0mmy33MCFC

od doby co je zacal trenovat Mark Hughes

M0rb1D4S

Prostě od té doby, co je koupili šejci.. není nic hrozného se přiznat.. já taky začal fandit Chelsea až v roce 2004 po příchodu Čecha..

t0mmy33MCFC

vsak jiste, taky tyhle otazky nechapu :D jen u me byl rozdil , ze ja vubec o zadnych sejcich tak prvni 3 mesice nevedel proste se mi libila barva dresu a libilo se mi jak to motal Robinho a Elano... az casem, se clovek zacne zajimat o majitele atd.

M0rb1D4S

Já před tím rokem 2004 snad ani fotbal nesledoval.. krom teda naší reprezentace.. sledoval jsem kvalifikaci ME04.. během toho jsem se od expertů z ČT dozvěděl, že Čech po EURU přestupuje do jakési Chelsea, tak jsem se prostě upnul na ten tým.. tehdy mě bylo 13, takže tam bylo plno jiných zálib..

t0mmy33MCFC

nebo spis od doby kdy Prima davala premier league a zacal jsem se o PL zajimat.. predtim jsem nefandil nikomu a nesledoval to vubec :)

skvělé Chelsea Man C o vikendu ztrati dalši body protože bude remizovat s Arsenalem a muže klidně i prohrat

Dúfame spolu :D Ale pravdupovediac je mi jedno či united alebo city budú na čele, ja tam chcem vidieť Chelseaaa !!!

t0mmy33MCFC

Ten ofic web s vysmatym Gaelem ted pusobi opravdu dobre

nekteri stale budou kritizovat chelsea :D ale uvedomte si, ze city letos zatim jiny tym v PL neporazil!!! vzpomenme napriklad na united... ac nebyla hra chelsea, zejmena v prvnich 30ti minutach super, tak fotbal se hraje na 90 minut a vyhrat dokazali a zaslouzene

mas pravdu, ze fotbal se hraje na 90 min., v cem s tebu nesuhlasim je to, ze ste vyhrali zaslouzene :) cekal sem, ze bude met tlak jak svina po vylouceni Gaela, coz ste ale nemeli, bohuzel z jedne strely ste dali gol, ale tim nezpochybnuju Vase vitezstvi doufejme, ze se zvednem a o vikendu ziskame 3 body :)

Mircu5

No tak jsme prohráli, jednou to muselo už přijít i v PL. Ale nevadí, jedeme dál, hrajeme nejkrásnější fotbal na ostrovech teď a ať mi někdo neříká, že ne. Tohle nás nepoloží, Arsenal dostane 3:0 a zase se povezeme na vítězné vlně.

suhlasim

Devil

Tohle kolo jsem videl krasnejsi fotbal od jinych,nez predvedlo City na Chelsea!Treba United!

Mircu5

Možná tohle kolo, ale jinak musíš uznat, že momentálně hraje nejkrásnější fotbal City z PL.

Devil

No prave ze momentalne ne!

Mircu5

Tak kdo jiný teda?

Devil

Kdyz vezmu potazmo celou tuto sezonu,tak se da rict,ze mas recht....ale ja jsem prave reagoval na to sluvko TED! Toto kolo tomu tak nebylo.....

Mircu5

No ale ani teď to nebylo špatné, rozhodla červená bych řekl, jinak by to byla podle mě minimálně remíza, hra nebyla tak špatná, až na některé jedince. Uvidíme s Arsenalem, aby pak bylo konečně jasno

Devil

Ano,spatne to nebylo,zejmena nazacatku prvniho polocasu Chelsea nevedela pomale co hrat.Urcirte se momentalne da o City rict,ze ma velkou formu...souhlasim,ze velka zasluha na vyhre Chelsea byla cervena karta,ale to k fotbalu patri......kdyz si vezmu,ze rozhodci v zapase Man United vs.Newcastle odpiskal penaltu za nic,kde nebyl ani malej kontakt nohou a misto 1 bodu mely byt 3,tabulka mohla z meho pohledu vypadat veselej....ale takovej je fotbal!