Celé jméno:Didier Drogba
Národnost: Pobřeží slonoviny Francie
Datum narození:11.03.1978
Výška:188 cmVáha:74 kg
Pozice:útočník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Pobřeží slonoviny59441132600600
Reprezentační kariéra hráče
 

Kanonýr Drogba skončil ve 40 letech s fotbalem

Bývalý dlouholetý hráč Chelsea Didier Drogba ukončil ve 40 letech kariéru. Kanonýr z Pobřeží slonoviny působil naposledy v druhé americké lize USL v týmu Phoenix Rising, jehož je spoluvlastníkem.  
22.11.2018 | Aktuality | 381 komentářů
 

Recenze knihy Oddanost - Didier Drogba

Jeden z nejvýraznějších, nejpopulárnějších a nejproslulejších afrických fotbalistů všech dob se rozhodl po sezoně pověsit kopačky na hřebík. Na pultech knihkupectví leží už nějaký čas jeho autobiografie, která by měla být povinnou četbou nejen pro příznivce Chelsea, ale i pro fanynky a fanoušky toho nejlepšího světového fotbalu, který nezřídka opravdu spojuje.  
10.04.2018 | Názory a komentáře | 193 komentářů
 

Drogba: Po sezóně pověsím kopačky na hřebík

Dalším hráčem, který po skončení sezóny odejde do fotbalového důchodu, bude Didier Drogba. Ten momentálně nastupuje za Phoenix Rising, kde je také spolumajitelem, dále už pak hrát nebude...  
12.03.2018 | Aktuality | 23 komentářů
09.11.2018 Drogba odehrál poslední zápas kariéry
Didier Drogba v noci oficiálně ukončil svou bohatou a úspěšnou aktivní kariéru, během níž střílel branky například v dresech Chelsea a Marseille. Africký útočník se na závěr uchýlil do zámořského celku Phoenix Rising, s nímž v noci neuspěl ve finále USL Cupu, nad síly jeho týmu byl Louisville City. (skysports.com)
14.10.2018 Drogba už nebude hrát za Phoenix Rising
Didier Drogba končí v amerického celku Phoenix Rising. Zkušený útočník o víkendu odehrál poslední ligový zápas, dnes totiž podle očekávání potvrdil, že z klubu po vypršení smlouvy odejde. (lequipe.fr)
12.03.2018 Drogba po sezóně ukončí kariéru
Konec aktivní hráčské kariéry čeká Didiera Drogbu. Bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny, jenž nyní obléká dres a zároveň je spolumajitelem Phoenixu Rising v United Soccer League, odloží kopačky na konci tohoto ročníku zámořské soutěže. (soccerway.com)
11.06.2017 Drogba skóroval při svém debutu
Skvělý debut za Phoenix Rising má za sebou Didier Drogba. Ostřílený kanonýr, jenž chce druholigovému americkému klubu pomoci mezi elitu, pomohl k vítězství nad rezervou Vancouveru (2:1). (soccerway.com)
24.03.2017 Phoenix Rising má zájem o Drogbu
Didier Drogba by si mohl vyzkoušet druhou nejvyšší zámořskou soutěž. Zájem o zkušeného útočníka, který je po odchodu z Montrealu Impact bez angažmá, má prý Phoenix Rising. (transfermarketweb.com)
08.02.2017 Drogba prý má nabídku z Korejské republiky
Didier Drogba si hledá nového zaměstnavatele a podle některých zpráv dostal nabídku od jednoho nejmenovaného jihokorejského klubu. Ten africkému útočníkovi nabízí roční plat 2,5 milionu eur, někdejší útočník Chelsea se k tématu zatím nevyjádřil. (sport-express.ru)
01.02.2017 Drogba odmítl nabídku Corinthians
Corinthians mělo zájem o Didiera Drogbu, ten se však do Brazílie stěhovat nebude. Zkušený útočník, který je po odchodu z Montrealu bez angažmá, se po rozhovoru s prezidentem rozhodl nabídku klubu ze São Paula nepřijmout. (transfermarkt.de)
15.01.2017 Drogba nemíří na brazilské angažmá
Do spojení s možným odchodem do Corinthians dostal Didier Drogba. Agent bývalého reprezentanta Pobřeží slonoviny, Cherno Seydi, ovšem něco takového vyloučil. (transfermarkt.de)
14.01.2017 Drogba spojován s prací v Brazílii
Didier Drogba si po konci v Montrealu nadále hledá angažmá a nalézt by mohl v Brazílii. Tam je nadále silně spojován s Corinthians, jehož vedení již údajně dosáhlo konsenzu, že by se jednalo o správný krok zkušeného forvarda podepsat. (uol.com.br)
23.11.2016 Drogba opustí Montreal Impact
Poslední dny v dresu Montrealu Impact před sebou má Didier Drogba. Zkušený africký útočník oznámil, že po letošní sezoně z kanadského klubu odejde. (soccerway.com)
Další expres zprávy