Aston Villa přivítá rozjetý Manchester City

O tom, že nové koště dobře mete, se momentálně mohou přesvědčit v Birminghamu. Aston Villa totiž po příchodu Stevena Gerrarda vyhrála oba duely v Premier League a okamžitě tak v tabulce poskočila do klidnějších vod. Ve středu je fakt čeká pořádný test - do Villa Parku totiž zajíždí rozjetý Manchester City, který se rozhodně nespokojí s ničím jiným než se ziskem všech tří bodů. Pokud tak svěřenci bývalého anglického reprezentanta chtějí pomýšlet na bodový zisk, musí předvést takřka bezchybný výkon.
30.11. | Previews | 2 komentáře

West Ham prohrál na Etihadu a Arsenalu se tak nevzdálil

Druhou porážku v řadě si připsal West Ham, který bez bodu zakončil utkání na Etihad Stadium. Citizens se do vedení dostali v první půli zásluhou Gündogana. V závěru navyšoval Fernandinho, Lanziniho trefa v nastavení znamenala jen snížení na konečných 2:1.
28.11. | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Překvapí West Ham i Citizens?

Manchester City hostí v rámci třináctého kola Premier League West Ham United. Citizens jsou v průběžné tabulce třetí, "Kladiváři" mají jen o tři body méně a jsou čtvrtí.
28.11. | Previews | 6 komentářů

Jsem víc než spokojený, řekl Guardiola po vítězství nad PSG a postupu

Manažer Manchesteru City Pep Guardiola pochválil anglický tým za výkon ve středečním šlágru Ligy mistrů s Paris St. Germain. Španělský kouč byl spokojený, že finalisté posledního ročníku doma po obratu zvítězili 2:1 a v předposledním kole skupiny A si zajistili postup do osmifinále z prvního místa.
25.11. | Aktuality | 12 komentářů

Citizens vrátili PSG porážku z prvního zápasu a po obratu zvítězili 2:1

První poločas branku nepřinesl, a tak jsme na úvodní zásah utkání museli čekat až do 50. minuty, kdy se prosadil hostující Mbappé. Citizens však nesložili zbraně a po trefách Sterlinga a Jesuse vývoj otočili a vybojovali zasloužené tři body. Guardiola tak oplatil Pochettinovi porážku z prvního vzájemného souboje obou týmů.
24.11. | Komentáře a souhrny | 169 komentářů

Manchester City a PSG si ve vzájemném klání hodlají pojistit osmifinále Ligy mistrů

Oba celky mají jistou účast v jarní fázi Evropské ligy. Samozřejmě že tahle skutečnost je pro Manchester City i PSG zcela druhořadou záležitostí, prvotní ambicí je rozhodně postoupit do další části Ligy mistrů. K osmifinále mají velmi blízko, jen je potřeba udělat závěrečný krok. Definitivu kvalifikace mezi šestnáctku nejlepších zaručí domácím remíza, hostům vítězství.
23.11. | Previews | 169 komentářů

Citizens nedali Evertonu šanci a před vlastními tribunami zvítězili

Domácí vedli po zásahu Sterlinga ze 44. minuty, na níž ve druhé půli navázal famózní ranou Rodri. Třetí gól přidali Guardiolovi svěřenci těsně před koncem, když se trefil Silva. City jsou nadále druzí, Everton potvrdil pokles formy a drží 11. příčku.
21.11. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Everton chce na Etihad Stadium konečně zvítězit

Karamelky měly impozantní vstup do sezóny, když z úvodních čtyř utkání zapsaly 10 bodů. Nový kouč Rafael Benitéz byl navíc opěvován za atraktivní a kompaktní styl, který vycházel z kvalitní obrany a rychlého a secvičeného přechodu do útoku. Zdálo se, že Benitez to v Liverpoolu prostě umí...
19.11. | Previews | 3 komentáře

De Bruyne má koronavirus a vynechá po lize i duel s PSG

Belgický fotbalista Kevin de Bruyne měl po návratu z reprezentace pozitivní test na koronavirus a vynechá v dresu Manchesteru City nejen víkendový ligový zápas s Evertonem, ale i duel s Paris St. Germain příští středu. Informoval o tom trenér anglického týmu Josep Guadiola.
19.11. | Aktuality | 27 komentářů

Obránce Manchesteru City Mendy byl obviněn z dalších dvou znásilnění

Francouzský fotbalista Manchesteru City Benjamin Mendy, kterého v lednu čeká soud kvůli obvinění ze znásilnění a sexuálního napadení, byl obviněn z dalších dvou případů znásilnění. Celkem mistr světa z roku 2018 nyní čelí šesti obviněním z tohoto trestného činu.
16.11. | Aktuality | 412 komentářů
01.12. Grealish neplánuje slavit
Záložník Jack Grealish z Manchesteru City se nechal slyšet, že v případě vstřelení gólu v dnešním utkání na půdě Aston Villy nebude oslavovat. Právě z birminghamského celku Grealish do Manchesteru v létě přestoupil. Podle vlastních slov by se do Aston Villy jednou také rád vrátil. (telegraph.co.uk)
30.11. De Bruyne už není v izolaci
Kevin De Bruyne z Manchesteru City se zotavil z onemocnění covid-19 a už mohl opustit izolaci. Zatím nicméně není připravený k tréninku. "Musíme mu dopřát čas," prohlásil manažer Pep Guardiola. (dailymail.co.uk)
30.11. Citizens pracují na nové smlouvě pro Mahreze
Riyad Mahrez dostane nabídku nové smlouvy. Ofenzivní fotbalista patří Manchesteru City, kontrakt má ještě na rok a půl a vedení pro něho chystá nabídku na prodloužení spolupráce. (abola.pt)
27.11. Barcelona si prý plácla s Torresem
Ferrán Torres by se mohl vrátit do španělské nejvyšší soutěže. Podle deníku Marca si už Barcelona se samotným ofenzivním záložníkem plácla, nyní zbývá dohodnout se s Manchesterem City. (marca.com)
23.11. Zinčenko na radaru Newcastlu
Další potenciální posilou pro zimní přestupní termín má být pro Newcastle ukrajinský univerzál Oleksandr Zinčenko. Fotbalista, který kombinuje hru na kraji obrany a ve středu pole patří Manchesteru City, ovšem nemá jisté místo v základní jedenáctce. (transfermarketweb.com)
21.11. Sterling odehrál 300. ligový zápas
Manchester City porazil Everton (3:0), na čemž se vítězným gólem podílel Raheem Sterling. Anglický reprezentant měl ještě jeden důvod k radosti, neboť se jednalo o jeho 300. utkání v Premier League. (sport-express.ru)
19.11. De Bruyne měl pozitivní test na covid-19
Do karantény putuje Kevin de Bruyne, belgický záložník Manchesteru City měl pozitivní test na covid-19 a přijde o nejbližší zápasy anglického klubu. (bbc.com)
14.11. Anglie bez dalších čtyř hráčů
Raheem Sterling není jediným hráčem, jenž nepomůže Anglii v zítřejším utkání kvalifikace MS 2022 v San Marinu. Do klubů se vrátili také Luke Shaw (Manchester United), Jordan Henderson (Liverpool), Mason Mount (Chelsea) a Jack Grealish (Manchester City). (sport-express.ru)
14.11. Ake na radaru Newcastlu
Nathan Ake z Manchesteru City je údajně jednou z vyhlédnutých posil Newcastlu. Manažer Eddie Howe vedl Akeho během angažmá v Bournemouthu. (90min.com)