Celé jméno:Yaya Touré
Národnost: Pobřeží slonoviny
Datum narození:13.05.1983
Výška:188 cmVáha:78 kg
Pozice:záložník
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Pobřeží slonoviny66550014100800
Reprezentační kariéra hráče
 

Yaya Touré už hrát nebude, chystá se na trenérskou kariéru

Yaya Touré oficiálně pověsil kopačky na hřebík a jeho posledním angažmá zůstane to v Olympiakosu Pireus. Nyní už někdejší záložník a reprezentant Pobřeží slonoviny před sebou má novou výzvu, chce se co nejrychleji stát trenérem...  
10.05. | Aktuality | 27 komentářů
 

Yaya Touré ještě neřekl poslední slovo, v kariéře hodlá pokračovat

Yaya Touré plánuje návrat na zelené trávníky. Zkušený záložník z Pobřeží slonoviny v prosinci opustil Olympiakos Pireus a znovu si hledá nové angažmá, v rozhovoru pro Sky Sports přiznal, že by rád hrál ještě jeden nebo dva roky a jeho další zaměstnavatel by mohl být třeba z Anglie...  
15.01. | Aktuality | 51 komentářů
 

Yaya Touré vydržel v Olympiakosu jen tři měsíce

Bývalý kapitán reprezentace Pobřeží slonoviny Yaya Touré vydržel v Olympiakosu Pireus jen tři měsíce. Jeho návrat do řeckého klubu, s nímž v sezoně 2005/06 získal double, dopadl neslavně, do základní sestavy trenéra Pedra Martinse se pětatřicetiletý záložník neprobojoval.  
12.12.2018 | Aktuality | 32 komentářů
17.05. Yaya Touré zkouší štěstí ve druhé čínské lize
Yaya Touré by si mohl zahrát druhou čínskou ligu, aktuálně je na testech v celku Qingdao Huanghai. Zkušený záložník naposledy hájil barvy Olympiakosu Pireus a jeho agent před několika dny oznámil, že fotbalista ukončil aktivní kariéru a chce se stát trenérem, sám Touré ovšem něco podobného hodně rychle popřel. (lequipe.fr)
13.05. Touré popřel informace o konci kariéry
Yaya Touré popřel informace svého agenta, podle něhož zkušený záložník ukončil aktivní kariéru a chystá se na trenérskou dráhu. Bývalý fotbalista Manchesteru City nebo Barcelony naposledy hájil barvy Olympiakosu Pireus a od začátku prosince je bez angažmá, v tuto chvíli stále hledá nového zaměstnavatele. (lequipe.fr)
24.04. Yaya Touré by mohl pokračovat za mořem
Yaya Touré ještě nehodlá s fotbalem končit, přestože po loňském odchodu z Manchesteru City vydržel jen tři měsíce v Olympiakosu Pireus a od prosince je bez angažmá. Nyní pětatřicetiletý fotbalista prohlásil, že by si mohl vyzkoušet zámořskou Major League Soccer, případně některou z asijských lig. (manchestereveningnews.co.uk)
11.12.2018 Touré po třech měsících opustil Olympiakos
Bývalý kapitán reprezentace Pobřeží slonoviny Yaya Touré vydržel v Olympiakosu Pireus jen tři měsíce. Jeho návrat do řeckého klubu, s nímž v sezoně 2005/06 získal double, dopadl neslavně, do základní sestavy trenéra Pedra Martinse se pětatřicetiletý záložník neprobojoval. Čtyřnásobný nejlepší fotbalista Afriky Touré hrával také za Monako, Barcelonu a Manchester City, s nímž se na jaře rozloučil po osmi letech. Za Olympiakos ale po zářijovém návratu nastoupil jen ve dvou ligových zápasech a dvakrát v Evropské lize. (ČTK)
11.12.2018 Yaya Touré prý skončil v Olympiakosu
Yaya Touré se údajně znovu stal volným hráčem. Zkušený africký záložník se neprosazoval v Olympiakosu Pireus a podle řeckých médií s vedením rozvázal smlouvu. (transfermarketweb.com)
29.08.2018 Yaya Touré do Olympiakosu Pireus?
Yaya Touré koncem června opustil Manchester City a dle svého agenta se nyní podrobil zdravotní prohlídce v Londýně, ve slovech jeho zástupce je ovšem dle médií schován chyták. Zkušený záložník nebude hrát za žádný z celků z hlavního města Anglie, v Londýně ho totiž měli testovat lékaři Olympiakosu Pireus. (dailymail.co.uk)
28.08.2018 Touré posílí londýnský klub?
Yaya Touré, kterému po minulé sezóně vypršel kontrakt v Manchesteru City a momentálně je volným hráčem, údajně absolvoval zdravotní prohlídku v Londýně. Psal o tom je ho manažer na Twitteru. Jméno klubu je však zatím neznámé. (skysports.com)
21.08.2018 Touré by rád oblékl dres Marseille
Yaya Touré má zájem o angažmá v Marseille. Zkušený záložník je volným hráčem, po loňské sezoně neprodloužil kontrakt v Manchesteru City. (Le10sport)
22.07.2018 Crystal Palace zvažuje Tourého
Překvapivou nabídku připravuje podle deníku The Sun Crystal Palace. Rád by údajně získal záložníka Yayu Tourého. Tomu vypršela smlouva v Manchesteru City a je volným hráčem. (thesun.co.uk)
04.06.2018 Touré se nebrání angažmá v Marseille
Marseille by mohla během letní pauzy přivítat zvučnou posilu. Dres Olympique by mohl obléknout Yaya Touré, který po osmi letech jakožto volný hráč opustí Manchester City. (lequipe.fr)
Další expres zprávy