Celé jméno:John Terry
Národnost: Anglie
Datum narození:07.12.1980
Výška:183 cmVáha:75 kg
Pozice:obránce
Klub:bez angažmá
Aktuální statistiky
hráč je bez angažmá
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Anglie5247022000400
Reprezentační kariéra hráče
 

Terry už hledat angažmá nebude, rozhodl se ukončit kariéru

Konec aktivní hráčské kariéry oznámil John Terry. Bývalá dlouholetá opora Chelsea a anglické reprezentace naposledy oblékala dres Aston Villy, od léta byla bez angažmá...  
07.10.2018 | Aktuality | 89 komentářů
 

Lampard: Rád bych Terryho získal, ale nemůžeme si to dovolit

Manažer Derby County Frank Lampard připustil, že by ve svém týmu rád viděl svého parťáka z dob hráčské kariéry v londýnské Chelsea Johna Terryho. Jeho klub si to ale prý momentálně nemůže dovolit. Zároveň dodal, že ať už se Terry rozhodne jakkoliv, tedy jestli dál hrát, nebo se pustit do nové kariéry, půjde mu to prý zaručeně skvěle.  
18.09.2018 | Aktuality | 8 komentářů
 

Terry za Derby hrát nebude, Lampard má dostatek hráčů

Frank Lampard a John Terry dlouhé roky bok po boku bojovali v dresu Chelsea a minimálně pro nadcházející měsíce se bude jednat o jejich poslední společné angažmá. Někdejší záložník se před sezonou stal manažerem Derby County a média mluvila o možném příchodu Terryho do tohoto klubu, k tomu ovšem nedojde...  
15.09.2018 | Aktuality | 5 komentářů
10.10.2018 Do Aston Villy má prý nejblíž Faria
Bývalý asistent Josého Mourinha Rui Faria je prý na nejlepší cestě stát se novým manažerem Aston Villy po odvolaném Steveu Bruceovi. Asistentem Portugalce by se pak mohl stát John Terry, který za klub ještě v minulé sezóně hrál, ale před pár dny oficiálně ukončil kariéru. (football365.com)
15.09.2018 Lampard neplánuje angažovat Terryho
Frank Lampard je manažerem Derby County a jeho podřízeným se nestane John Terry, jak spekulovala některá média - někdejší záložník nemá o podpis smlouvy se zkušeným obráncem zájem. Oba spolu v minulosti dlouhé roky bojovali za Chelsea, Terry je nyní bez angažmá, před sezonou opustil Aston Villu a následně odmítl působení ve Spartaku Moskva. (sport-express.ru)
14.09.2018 Sarri by mohl využít služeb Terryho
John Terry na poslední chvíli odmítl angažmá ve Spartaku Moskva, načež by se mohl vrátit do Chelsea. Bývalá dlouholetá opora Blues by však nemusela zamířit k mládeži, jak se očekávalo, ale ke prvnímu týmu, kde by ho mohl využít manažer Maurizio Sarri. "Chelsea je jeho klub. Záleží na něm. Pokud nám bude chtít pomoci, budu šťastný," řekl Sarri k možnému návratu klubové legendy. (lequipe.fr)
13.09.2018 Chelsea by mohla zaměstnat Terryho
John Terry kvůli rodině odmítl přesun do Spartaku Moskva, načež by mohl hráčskou kariéru definitivně uzavřít. Podle posledních zpráv chce Chelsea svému bývalému kapitánovi nabídnout pozici trenéra jednoho z mládežnických týmů. (sport-express.ru)
12.09.2018 Spartak Moskva nezíská Terryho
John Terry neposílí moskevský Spartak. Bývalá dlouholetá opora Chelsea, která je po odchodu z Aston Villy bez angažmá, odmítla přesun do Ruska z rodinných důvodů. (skysports.com)
08.09.2018 Terry prošel zdravotní prohlídkou
John Terry dnes úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku ve Spartaku Moskva a co nevidět podepíše jednoletou smlouvu s opcí na další rok. Zkušený obránce hrával dlouhé sezony za Chelsea, po letním odchodu z Aston Villy je volným hráčem. (sport-express.ru)
08.09.2018 Terry je prý na zdravotní prohlídce ve Spartaku
John Terry se má stát novou posilou Spartaku Moskva, zkušený anglický obránce je údajně v hlavním městě Ruska a podrobuje se zdravotní prohlídce. Terry strávil drtivou většinu kariéry v Chelsea, aktuálně je volným hráčem, když v létě opustil Aston Villu. (football-italia.net)
31.07.2018 Terry se připravoval s Marseille
Marseille pobývá na soustředění v Portugalsku, kde hráče Olympique potkala nečekaná návštěva. Dnešního tréninku klubu z Ligue 1 se zúčastnila dlouholetá opora Chelsea a anglické reprezentace John Terry, který je po odchodu z Aston Villy bez angažmá. (lequipe.fr)
22.07.2018 Terry odmítl zprávy o ukončení kariéry
Během dnešního dne se objevily zprávy, podle kterých měl John Terry ukončit kariéru, nezakládají se však na pravdě. Bývalý anglický reprezentant a dlouholetá opora Chelsea uvedl, že si momentálně užívá volna s rodinou a zvažuje svoje možnosti. (skysports.com)
22.07.2018 Terry zřejmě ukončí kariéru
Bývalý obránce Chelsea a anglické reprezentace John Terry zřejmě ukončí svou hráčskou kariéru. Sedmatřicetiletý fotbalista, jenž naposledy působil v druholigové Aston Ville, se kterou se mu ale nepodařilo postoupit zpět mezi elitu, by se měl stát televizním expertem stanice Sky Sports. (dailymirror.co.uk)
Další expres zprávy