Argentina "20"116926000100
Argentina "OH"54052000100
Reprezentační kariéra hráče

Agüero bude Manchesteru City chybět několik týdnů

Manchesteru City bude několik týdnů chybět útočník Sergio Agüero. Podle manažera Pepa Guardioly nelze přesnou dobu jeho absence odhadnout, ale velmi pravděpodobně přijde i o městské ligové derby s United, které je na programu 7. prosince. Jednatřicetiletý Argentinec si v sobotním duelu Premier League proti Chelsea poranil stehno a v 77. minutě musel střídat.
25.11. | Aktuality | 58 komentářů

Anglický glosář: O nejdelších čekání na výhru a vlčím máku za veterány

Je za námi již bezmála třetina sezony anglické Premier League. To už není žádná raná fáze ročníku, kdy by bylo příliš brzy na jakékoliv soudy. A tak je na místě se podivit nad pátým Sheffieldem United i 14. Tottenhamem, který je na tom hůř než Newcastle či Brighton. Tabulka se rychle mění v pořádný divotvar...
12.11. | Názory a komentáře | 458 komentářů

Agüero bude pokračovat u Citizens, smlouvu prodloužil o další rok

Sergio Agüero se ještě nechystá z Manchesteru City a důkazem toho je jeho poslední krok. Argentinský útočník měl s anglickým mistrem smlouvu do června 2020, obě strany ale stále o prodloužení spolupráce a výsledkem je ještě o rok delší kontrakt...
21.09.2018 | Aktuality | 152 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
25.11. Agüero nebude hrát proti Man Utd
Manchester City o víkendu čeká ligové derby s městským rivalem Manchesterem United, do kterého nezasáhne Sergio Agüero. Ofenzivní tahoun Citizens si z utkání proti Chelsea (2:1) odnesl svalové zranění a nebude tak k dispozici svému týmu ani na utkání Ligy mistrů se Šachtarem Doněck. (sport-express.ru)
24.11. Agüera čeká podrobné vyšetření
Do péče lékařů se dnes svěří Sergio Agüero. Útočník Manchesteru City nedohrál včerejší zápas s Chelsea (2:1), v průběhu druhého poločasu si přivodil svalové zranění. (bbc.com)
29.10. Agüero odehrál 350. zápas za Man City
Manchester City v osmifinále Ligového poháru vyřadil Southampton, na čemž se dvěma góly podílel Sergio Agüero. Pro argentinského kanonýra se jednalo o jubilejní 350. zápas za Citizens. (sport-express.ru)
16.10. Agüero byl obětí dopravní nehody
Obětí dopravní nehody se při dnešní cestě na trénink stal Sergio Agüero. Argentinský kanonýr vyvázl bez zranění a následně absolvoval trénink Manchesteru City. (lequipe.fr)
26.08. Agüero dal 400. gól kariéry
Sergio Agüero patří mezi nejlepší útočníky planety a potvrdil to i v souboji s Bournemouthem, jemuž dal dva góly. Argentinský útočník Manchesteru City dosáhl na jedno jubileum, za kluby a reprezentaci nastřílel už 400 branek. (as.com)
24.06. Agüero dal jubilejní reprezentační gól
Sergio Agüero včera proti Kataru (2:0) nastoupil ke svému 93. zápasu za argentinskou reprezentaci a zaznamenal svou jubilejní čtyřicátou branku. Útočník Manchesteru City je teprve třetím Argentincem, který na tuto metu dosáhl, před ním to dokázali pouze Gabriel Batistuta (54) a Lionel Messi (68). (sport-express.ru)
28.04. Agüero vstoupil do elitní společnosti
Sergio Agüero rozhodl jedinou brankou utkání o vítězství Manchesteru City na hřišti Burnley a pomohl mu zpět do čela tabulky. Zároveň vstřelil svou dvacátou branku v této sezoně. Tím se přiblížil k lídrovi střelecké tabulky Mohamedu Salahovi z Liverpoolu (21 gólů), ale také jako první od dob legendárního Francouze Thierryho Henryho dokázal nastřílet dvacet a více gólů v pěti sezónách Premier League za sebou. (onefootball.com)
20.04. Tři hráči Man City kandidují na hráče roku
Hned tři hráči Manchesteru City se mohou stát nejlepším hráčem roku Premier League. Do nominace se dostali Bernardo Silva, Raheem Sterling a Sergio Agüero, které doplnili Virgil van Dijk, Sadio Mané (oba Liverpool) a Eden Hazard (Chelsea). (lequipe.fr)
08.04. Agüero bude připravený na Tottenham
Manchester City čeká zítra úvodní čtvrtfinále Ligy mistrů s Tottenhamem, do kterého může zasáhnout i Sergio Agüero. Argentinský kanonýr je fit po zranění stehenního svalu, přičemž v nominaci Citizens nechybí ani obránci Benjamin Mendy a Kyle Walker. (lequipe.fr)
05.04. Agüero a Mendy cestují s Man City
Sergio Agüero i Benjamin Mendy jsou součástí kádru Manchesteru City, který se v sobotu ve Wembley utká v semifinále FA Cupu s Brightonem. Agüero se zranil před týdnem v zápase s Fulhamem a od té doby prakticky netrénoval, přičemž vynechal i zápas proti Cardiffu. Manažer Guardiola však nevyloučil, že by v sobotu mohl nastoupit. (dailymail.co.uk)