SD Eibar Španělsko - SD Eibar - Zprávy

SD Eibar - Elche CF 0:1

Eibar nakonec v pondělí dohrávce La Ligy prohrál na domácím stadionu souboj s Elche. To spasil Jonathas jediným gólem zápasu. Elche je v tuto chvíli 17., zatímco Eibar klesl na příčku desátou a jeho série špatných výsledků pokračuje.

Preview: SD Eibar - Elche CF

Eibar je příjemným překvapením letošního ročníku La Ligy a v současnosti hájí osmou příčku. V poslední době ale jeho tempo trochu opadlo. Najít ztracenou rovnováhu i sebedůvěru se bude Eibar snažit nalézt před vlastními diváky, když přivítá Elche.

Deportivo La Coruña - SD Eibar 2:0

Domácí Deportivo La Coruňa vyhrálo důležitý zápas proti favorizovanému Eibaru a v páteční předehrávce si připsalo cenné tři body. Ty mu zajistily trefy z druhé půle, kdy se prosadili Lucas a Ivan Cavaleiro.

Preview: Deportivo La Coruña - SD Eibar

Osmá příčka Eibaru je rozhodně velmi příjemným překvapením. Nováček La Ligy se prezentuje poměrně ofenzivním herním stylem a umí si vyšlápnout i na větší soky. Teď jej čeká soupeř se slavnou minulostí, ale chatrnou přítomností. Potvrdí Deportivo dobrou formu z minulého utkání?

SD Eibar - Atlético Madrid 1:3

Eibar podle očekávání nestačil na favorizované Atlético Madrid a to si domů odváží všechny tři body. Colchoneros rozhodli prakticky během prvních třiceti minut. Domácím se sice v závěru zápasu podařilo korigovat, ale gól před koncem utkání nemohl nic změnit.

Preview: SD Eibar - Atlético Madrid

Atlético Madrid čeká výlet do Eibaru, aby se zde utkal s místním překvapením ligy. Tým z hlavního města potřebuje bodovat, protože se chce dotáhnout na druhý celek La Ligy a zároveň si musí dávat pozor na nejbližšího konkurenta za sebou. Eibar ale nebude snadným soupeřem.

Real Sociedad - SD Eibar 1:0

Malé baskické derby zvládli lépe fotbalisté Realu Sociedad, kteří tak vrátili Eibaru porážku ze začátku sezóny. Jediným střelcem zápasu se stal v 55. minutě Xabi Prieto. Moyesův výběr částečně napravil nepovedený výkon z minulého kola a drží se ve středu tabulky, Eibar je po sedmé porážce v sezóně osmý.

Preview: Real Sociedad - SD Eibar

Stejně jako v Madridu odehraje se i v San Sebastianu malé derby, domácí Real Sociedad totiž vyzve na souboj své baskické sousedy z Eibaru, kteří jsou po polovině soutěže překvapivě v pozici tabulkově lepšího mužstva. Moyesův výběr bude chtít odčinit ostudnou domácí porážku z minulého kola, Eibar může hrát vzhledem k dosavadnímu počtu získaných bodů naprosto uvolněně.

Córdoba CF - SD Eibar 1:1

Córdoba nakonec jen remizovala v páteční předehrávce 19. kola nejvyšší španělské ligy s Eibarem 1:1. Domácí sice skvěle začali, když se Andone trefil již v první minutě po chybě obrany, ale hosté se nevzdali a dvacet minut před koncem utkání srovnal na konečných 1:1 čerstvě střídající Mikel Arruabarrena.

Preview: Córdoba CF - SD Eibar

Córdoba se v páteční předehrávce devatenáctého kola Primera División postaví proti Eibaru. A bude se snažit zlomit prokletí, které s sebou Eibar přináší. Z posledních deseti zápasů vyhrála Córdoba jen jednou...

SD Eibar - Getafe CF 2:1

Pohádkové tažení Eibaru nebere konce. I svůj druhý ligový zápas v kalendářním roce 2015 totiž malý baskický nováček dokázal vyhrát, když porazil Getafe na domácí půdě 2:1, a místo boje o záchranu zcela regulérně sahá po pohárových příčkách.

Preview: SD Eibar - Getafe CF

Sobotní program Primera División od desáté hodiny večerní uzavře utkání Eibaru s Getafe. Po odchodu trenéra Cosmina Contry jde navíc pro Quiqueho Sáncheze Florese o staronový ligový start na lavičce madridského celku...

Espanyol Barcelona - SD Eibar 1:2

Domácí Espanyol nezvládl vstup do nového roku tak, jak si asi ještě před zápasem představoval. Navázal na "tradici" dnešních smolných utkání favoritů a podlehl před vlastními fanoušky Eibaru poměrem 2:1. O branky se postarali Manu Del Moral a Eneko Bóveda za hosty, ve druhé půli pak alespoň snížil domácí Felipe Caicedo. Víc už Espanyol nestihl a s body se loučí.

Preview: Espanyol Barcelona - SD Eibar

Eibaru se v poslední době příliš nedaří, ale přesto se mladý celek stále pohybuje v popředí tabulky. Nyní jej otestuje o něco zkušenější protivník, protože nováček soutěže přijede do Katalánska k utkání s domácím Espanyolem. Oba celky jsou nejbližšími sousedy a také počet bodů mají shodný.

SD Eibar - Valencia CF 0:1

Valencia nakonec porazila nováčka z Eibaru o jednu branku, ale že by výrazně dominovala zápasu, to se říct nedá. Naopak se domácí hráči vypjali k obětavému výkonu a brankář Diego Alves se musel mít neustále na pozoru. Jedinou branku zápasu vstřelil Paco Alcacer a tři body si odváží Valencia.