Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Valladolid se trápí a teď musí čelit madridskému gigantovi

Už dlouhých osm kol Valladolid v LaLize nevyhrál a neděle nebude zrovna optimálním dnem, kdy smolnou sérii prolomit. Na Estadio Josého Zorrilly totiž zavítá Real Madrid a ten si ze všeho nejmíň může dovolit zaváhat. Bílý balet se na dálku přetahuje s Barcelonou a jelikož si je vědom porážky úhlavního rivala ve Valencii, může se v případě bodového zisku na čele tabulky osamostatnit.

V Pamploně gól nepadl, Osasuna i Valladolid mají po bodu

Bez branek to měli diváci na El Sadaru v Pamploně. Osasuna nenaplnila roli mírnějšího favorita a s Valladolidem hrála 0:0. V největší příležitosti utkání orazítkoval hostující Guardiola jen břevno. Dělba bodů je vzhledem k vývoji zápasu pro obě strany spravedlivá.

Real Valladolid musí zlepšit útok. Dočká se proti Osasuně?

Osasuně se účinkování v první lize poměrně daří a zatím se pohybuje kolem středu tabulky. Do první desítky to nemá daleko a v honbě za dalšími body spoléhá mimo jiné na domácí utkání s Valladolidem. Ten by potřeboval probudit zejména svou ofenzivní složku.

Leganés navázal na povedený závěr roku a z Valladolidu veze bod

Fotbalisté Leganésu navázali na závěr minulého roku a i z prvního lednového klání získali důležitý bod. Při troše štěstí z toho mohla být i výhra, ale Valladolid dokázal čtvrthodinu před koncem podruhé v zápase vyrovnat a výsledek 2:2 už se nezměnil.

Real Valladolid si musí dát dobrý pozor na formu Leganésu

Pátečního programu 19. kola LaLigy se účastní celkem čtyři týmy. Jako první se do sebe pustí domácí Real Valladolid a Leganés, kterým jde o hodně. Především hosté by rádi navázali na poslední dva úspěšné duely a konečně opustili sestupové příčky.

Valladolid sahal po vítězství, remízu Valencii zajistil až ve čtvrté minutě nastavení Vallejo

Valencia veze z Valladolidu bod a to ještě může být ráda, neboť jako první inkasovala šest minut před koncem z kopačky Sergiho Guardioly. Netopýři ale stihli vyrovnat, ve čtvrté minutě nastavení je spasil Manuel Vallejo. Konečná remíza 1:1 je i tak pro hosty spíše ztrátou, zatímco pro domácí ziskem.

Nefungující útok Realu Valladolid hledá lék proti Valencii

Ještě nedávno to byl hodně smutný pohled, když se člověk díval na tabulku LaLigy a přitom fandil Valencii. V posledních týdnech se ale výsledky rapidně zlepšily a Valencia může opět směle pomýšlet na poháry. Real Valladolid, který ji doma přivítá, ale body potřebuje ještě víc.

Getafe pokračuje ve formě, Valladolid porazilo 2:0

Getafe se opět o něco více přiblížilo Lize mistrů, když doma porazilo Valladolid 2:0. Madridský celek pokračuje ve skvělých výkonech, v lize neprohrál už sedmý zápas v řadě a také už přes 300 minut neinkasoval. Pod výhru 2:0 se brankami podepsali Marc Cucurella a Ángel Rodríguez.

Valladolidu vyschl střelecký prach. Zlepší se v Getafe?

Getafe má čerstvě za sebou utkání Evropské ligy, ve kterém stvrdilo svůj postup do další fáze, ale už v neděli vyjde opět na hrací plochu. V sázce budou tři body, které by z domácího prostředí rádo vytěžilo proti Realu Valladolid.

Ve Valladolidu branka nepadla, Real Sociedad si odváží bod

Marně čekali diváci na Estadio Josého Zorrilly na gól. V utkání místního Valladolidu proti Realu Sociedad totiž žádný nepadl. Větší převahu alespoň v držení balónu měli hosté, jenomže šancí bylo na obou stranách jen velmi málo.

Valladolid se v útoku trápí a toho hodlá využít Sociedad

Konec října se Realu Valladolid vůbec nepovedl a klub vlastněný fenomenálním Ronaldem od té doby jen těžko hledá rytmus. Další šanci na boj o body má v neděli odpoledne, kdy se na Estadio José Zorrilla objeví favorizovaný Real Sociedad.

Celta pálila jednu šanci za druhou a má jen bod

Celta byla doma daleko aktivnějším týmem než Real Valladolid a několikrát se dostala do velké šance. Jenže co z toho, když ani jednu ze svých pokusů neproměnila v potřebný gól. Real Valladolid se proto vrací domů s bodem.

Real Valladolid ve Vigu nevyhrává. Další šanci má v pátek

Celta Vigo v posledním kole dokázala překvapit své fanoušky výhrou nad favorizovaným Villarrealem a v páteční předehrávce by na tomto výkonu moc ráda stavěla. Na stadion Balaídos se dostaví Real Valladolid, pro něhož nejsou poslední dny zrovna příjemné.

Banega z pokutového kopu vystřelil Seville těsnou výhru

Zaváhání Atlética Madrid dokázala využít Sevilla. Svěřenci trenéra Julena Lopeteguiho zvítězili ve Valladolidu i za přispění čistého konta Tomáše Vaclíka 1:0. O osudu utkání rozhodl pokutový kop, který už po třinácti minutách proměnil Éver Banega.

Sevilla se pokusí překonat prokletí stadionu Josého Zorrilly

Program 14. kola nejvyšší španělské ligy zakončí duel jasného favorita s outsiderem, který však bude mít jednu výhodu. Sevillu čeká nedělní výlet na stadion Josého Zorrilly do Valladolidu, kde za posledních dvacet let dokázala vyhrát jen jednou.