Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Ben Arfa se ve Valladolidu dlouho nezdrží, klub mu neprodlouží smlouvu

Hatem Ben Arfa bude mít po šesti měsících znovu nového zaměstnavatele. Ofenzivní francouzský fotbalista byl od loňského léta volným hráčem, zájem o něho měla řada klubů a smlouvu s ním nakonec podepsal Valladolid, španělský celek se ovšem v hráči zklamal a neuplatní opci na prodloužení spolupráce...

Bilbao vyučovalo ve Valladolidu efektivitu, zvítězilo 4:1

Pět střel na branku a čtyři góly, taková je bilance Athletic Bilbaa v zápase na půdě Valladolidu. Baskové vyhráli 4:1 a z posledních dvou kol vybojovali plný počet bodů. Pod výhrou Bilbaa se střelecky podepsali Unai López, Raúl García, Iňaki Williams a Iňigo Córdoba.

Real Valladolid se doma pokusí obrat znavené Bilbao

Bilbao prohrálo v odvetě Copa del Rey, ale přesto se raduje z postupu do ryze baskického finále slavné soutěže. Jeho možné únavy se pokusí využít Real Valladolid, na jehož hřiště se baskický celek v neděli odpoledne chystá.

Realu Sociedad stačil na vítězství jeden gól, Valladolid sestřelil Januzaj

Real Sociedad naplnil v páteční předehrávce roli favorita a Valladolid těsně porazil brankou Adnana Januzaje, což zároveň znamená, že se posunul na průběžnou třetí příčku. Valladolid zůstává ve druhé polovině tabulky.

Valladolid se pokusí o zázrak, La Real je totiž ve formě

Real Valladolid se dostal hodně blízko k pásmu sestupu a bude muset zabrat, aby se od něj udržel dál. V páteční předehrávce 26. kola k tomu ale nemá zrovna snadného soupeře, protože jede do San Sebastiánu. A domácí La Real je ve skvělé formě.

Valladolid v závěru přehrál Espanyol a získal důležité body

Dlouho nic a pak během závěrečné čtvrthodině padly tři branky. Dvě do sítě Espanyolu, takže Katalánci odjíždějí z Valladolidu s prázdnou a zůstávají na posledním místě. Hosté se po celé utkání víceméně bránili, což bylo zapříčiněno brzkým vyloučením Davida Lópeze.

Valladolid, nebo Espanyol? Na Estadio José Zorrilla se bude hrát o záchranu

Espanyol už nemusí být po tomto kole poslední, potřebuje k tomu zvítězit na půdě Valladolidu a to nebude nic jednoduchého. Domácí také bojují o záchranu, v tuto chvíli jim sice patří nesestupová patnáctá pozice, ale odstup od nebezpečných příček není tak velký.

Carlos Fernández zařídil v šesté minutě nastavení obrat a tři body pro Granadu

Už to vypadalo na další porážku nebo alespoň bodovou ztrátu, ale Granada nakonec silou vůle konfrontaci s Valladolidem zvládla a má tři body. Až v 81. minutě přitom odpověděl na zásah Sergiho Guardioly Antonio Puertas a v šesté minutě nastavení dokonce dokonal obrat Carlos Fernández.

Granada se střelecky trápí, Real Valladolid se zas trápí v Granadě

Granadě vyschl střelecký prach a už ve dvou duelech v řadě se neprosadila. V sobotu večer se tohoto faktu pokusí využít Real Valladolid, kterému to sice pálí, ale stále se ocitá nebezpečně blízko sestupu.

Valladolid remizoval s Villarrealem 1:1

Villarreal se mohl v případě vítězství dotáhnout na pohárové příčky, ale nakonec veze z Valladolidu jen bod. Po pravdě řečeno na obě strany spravedlivý. Domácí se v prvním poločase ujali vedení, když se trefil Rubén Alcaraz, za hosty po změně stran vyrovnával Gerard Moreno.

Villarreal se ve Valladolidu snaží reagovat na pohárový šok

Villarreal stále sní o evropských pohárech a nemá k nim vůbec daleko. V poháru ale ukázal, že překvapit umí i v negativním slova smyslu, čehož bude v sobotu chtít využít domácí Real Valladolid.

Real Valladolid brankou Ünala porazil Mallorcu

Mallorca naprosto nezvládla utkání na domácí půdě a přenechala všechny tři body Realu Valladolid. Ten naopak přijel skvěle připraven a k výhře mu stačila jediná branka. Tu měl v 55. minutě na svědomí mladý útočník Enes Ünal.

Souboj o záchranu svede dohromady Mallorcu s Realem Valladolid

Mallorca se vznáší jen těsně nad propastí a nechybí jí mnoho, aby naplno spadla do záchranářských bojů. Ideální příležitost postoupit trochu výš pro ni představuje sobotní duel na domácí půdě. Dorazí totiž Real Valladolid s formou podobně negativní.

Ben Arfa hlásí návrat do akce, upsal se Valladolidu

Hatem Ben Arfa si po více než půlroce znovu zahraje soutěžní zápasy. Ofenzivní francouzský fotbalista měl od loňského léta na stole řadu nabídek a nakonec ho oslovila ta z Valladolidu, Ben Arfa se včera podrobil zdravotní prohlídce a dnes podepsal smlouvu platnou do konce sezony, veřejnosti bude představen těsně po poledni na tiskové konferenci...

Real Madrid se po výhře ve Valladolidu osamostatnil na čele

Real Madrid nakonec dokázal využít porážky Barcelony a ve Valladolidu zvítězil, byť tři body se nerodily vůbec lehce. "Bílý balet" si musel počkat na rozhodující branku až do 78. minuty, kdy se prosadil sváteční střelec Nacho Fernández. Real má teď na čele před Barcelonou tříbodový náskok.